Katalog > Základní desky > ASUS X99-E WS

ASUS X99-E WS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 12 973 Kč
Dostupnost: Skladem
od 12 973 Kč
Popis produktu ASUS X99-E WS Základní deska ASUS X99-E WS přináší výkonný základ pro sestavení herní nebo profesionální počítačové sestavy. Poskytuje dostatek rozšířujících slotů, čipset Intel X99, snadné možnosti pro přetaktování s 5-Way Optimization a Dual Intelligent Processors 5 a flexibilitu. Základní deska byla speciálně navržena pro lepší a častější hraní a profesionální práci. Čips...

Všechny nabídky pro ASUS X99-E WS

Popis ASUS X99-E WS

Popis produktu
ASUS X99-E WS
Základní deska ASUS X99-E WS přináší výkonný základ pro sestavení herní nebo profesionální počítačové sestavy. Poskytuje dostatek rozšířujících slotů, čipset Intel X99, snadné možnosti pro přetaktování s 5-Way Optimization a Dual Intelligent Processors 5 a flexibilitu. Základní deska byla speciálně navržena pro lepší a častější hraní a profesionální práci.
Čipset X99 a podpora DDR4
Technologický vývoj jde neustále kupředu a stejně tak byly inovovány i základní desky, nyní s čipsetem X99 platformy LGA 2011. Přináší podporu pro procesory rodiny Haswell-E, DIMM sloty pro paměti DDR4, vylepšený zvukový čip a síťovou kartu a vynikající podporu.
Zaměřeno na hráče a profesionály
Podpora 22nm procesorů Intel Core i7 v3 socketu 2011, zvuk Crystal Sound 2 a podpora zapojení několika grafik - to vše předurčuje tuto základní desku k získání nejlepší podpory pro extrémní herní stroj.
5-Way optimization
Díky ASUS 5-Way...

Parametry ASUS X99-E WS

Výrobce Asus
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket 2011-3
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR4
Počet paměťových slotů 8
M.2 Ano
Počet SATA konektorů 12
Počet slotů PCI-Expres 16x 7

Podobné produkty

Podobné fráze: