Katalog > Základní desky > ASRock H81 Pro BTC

ASRock H81 Pro BTC

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 852 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 1 852 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu Základní deska ASROCK H81 PRO BTC Základní deska ASROCK H81 PRO BTC s vysoce trvanlivými součástkami se může stát solidním základem pro sestavení multimediálního počítače pro těžbu bitcoinu. Deska podporuje integrované grafiky v procesorech Intel a nabízí šest rozšiřujících slotů, podporu pro dvě DDR3 paměti, šestikanálovou zvukovou kartu i gigabitovou síťovou kartu. 4fázový s...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 2 348 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro ASRock H81 Pro BTC

Popis ASRock H81 Pro BTC

Popis produktu
Základní deska ASROCK H81 PRO BTC
Základní deska ASROCK H81 PRO BTC s vysoce trvanlivými součástkami se může stát solidním základem pro sestavení multimediálního počítače pro těžbu bitcoinu. Deska podporuje integrované grafiky v procesorech Intel a nabízí šest rozšiřujících slotů, podporu pro dvě DDR3 paměti, šestikanálovou zvukovou kartu i gigabitovou síťovou kartu.
4fázový systém napájení
Základní deska využívá 4fázový systém napájení a robustní komponenty pro plynulé napájení procesoru. Díky tomu se zvýší výkon základní desky při nižších teplotách. Pevné kondenzátory zajistí delší životnost a lepší stabilitu systému.
ASRock Cloud
Připojte se k počítači z libovolného místa na světě díky funkci ASRock Cloud. Máte možnost zapnout/vypnout PC, kontrolovat ho na dálku z jiného PC, tabletu nebo smartphone. Přečtěte si poštu, streamujte videa, hudbu a obrázky a oblíbené televizní programy po připojení k PC.
ASRock XFast LAN a RAM < br...

Parametry ASRock H81 Pro BTC

Výrobce Asrock
Socket Patice procesoru - každý procesor má specifický tvar, který zapadne pouze do správné patice (neboli socketu) základní desky. Socket 1150
Podporované paměti Pokud základní deska podporuje připojení DDR3, pak je možné připojit k ní i DDR2. DDR3
Počet slotů PCI-Expres 16x 1
Počet paměťových slotů 2
Počet SATA konektorů 4

Podobné produkty

Podobné fráze: