Katalog > Zahradní nůžky > Gardena 540 Classic

Gardena 540 Classic

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 562 Kč
Dostupnost: Skladem
Hladký, efektivní střih živých plotů a pohodlná manipulace díky stabilním nožům s vlnitým výbrusem a ergonomicky tvarovaným dřevěným ramenám (dřevo certifikováno FSC). Robustní s dlouhou životností. Nože s povlakem proti ulpívání rostlinných zbytků. Snadná péče, bez nutnosti údržby. Integrovaný odřezávač větví pro jednotlivé, tlustší větve.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gardena 540 Classic

Popis Gardena 540 Classic

REMONT ČERPADLA píše:

Ručními nůžkami na živý plot GARDENA Classic 540, které odpovídají Českému standardu FSC (100 % certifikace FSC®), lze stříhat keře zvláště hladce a účinně.
Díky pevným čepelím s vlnitým broušením a ergonomicky tvarovaným dřevěným rukojetím se zvláště příjemně používají.
Dřevo rukojetí je certifikované organizací FSC a nůžky jsou velmi robustní a mají dlouhou životnost.
Účinnou práci umožňuje integrovaný odřezávač větví.
Čepel s nepřilnavým povlakem má délku 23 cm.
Celková délka nůžek je 54 cm.
Záruční lhůta 25 let garantuje nejvyšší kvalitu.

ElektroCR píše:

* Celková délka: 54 cm, délka nožů: 23 cm, nože s povlakem proti ulpívání, vlnitý výbrus
* Hladký, efektivní střih živých plotů a pohodlná manipulace díky stabilním nožům s vlnitým výbrusem a ergonomicky tvarovaným dřevěným ramenům (dřevo certifikováno FSC).
* Robustní s dlouhou životností.
* Nože s povlakem proti ulpívání rostlinných zbytků.
* Snadná péče, bez nutnosti údržby.
* Integrovaný odřezávač větví pro jednotlivé, tlustší větve.

Superdiskont.cz píše:

Gardena nůžky na živý plot 540 Classic, FSC 100%, 0391-29Hladký, efektivní střih živých plotů a pohodlná manipulace díky stabilním nožům s vlnitým výbrusem a ergonomicky tvarovaným dřevěným ramenům (dřevo certifikováno FSC). Robustní s dlouhou životností. Nože s povlakem proti ulpívání rostlinných zbytků. Snadná péče, bez nutnosti údržby. Integrovaný odřezávač větví pro jednotlivé, tlustší větve.Ergonomická a účinná práce Díky ergonomicky tvarovaným dřevěným rukojetím sedí tyto ruční nůžky na živý plot zvláště příjemně v ruce. Pomocí integrovaného odřezávače větví lze účinně stříhat jednotlivé, silnější větve.Dřevo z trvale udržitelné produkce Dřevo rukojetí je certifikované FSC® na 100%. To znamená, že společnost GARDENA používá jen dřevo z lesů, ve kterých se zachovávají vysoké standardy ekologické a společenské produkce.Dlouhá životnost Díky své vysoké robustnosti mají tyto ruční nůžky na živý plot zvláště dlouhou životnost.Záruka 25 let Tyto ruční nůžky na živý plot představují op...

Parametry Gardena 540 Classic

Výrobce Gardena
Druh Nůžky

Podobné produkty

Podobné fráze: