Katalog > Zahradní hadice

Zahradní hadice

Nalezeno:    73 produktů

GARDENA Mds-kapací hadice podzemní 50 m (1395-20)

Mds-kapací hadice GARDENA podzemní 50 m, rozšiřovací sada (1395-20) Podzemní kapací hadice o průměru 13,7 mm je instalována pod zemí, kde není vidět a slouží k zavlažování okrajových rostlin a trávníků. Rozestupy kapačů v hadici jsou 30 cm a každý z kapačů dávkuje jemně vodu rychlostí 1,6 l za hodinu. Kapače jsou samotěsnící, takže při uskladňování nejsou znečištěny. Kapače jsou opatřeny ochranou proti pronikání kořenů do instalované podzemní hadice. Tlak vody je v libovolném bodě kapací hadice stejný a je tak zajištěno rovnoměrné zavlažování. S hlavní jednotkou umístěnou uprostřed je ...

Více informací
od 1 379 Kč
Koupit nejlevněji

GARDENA Comfort FLEX

GARDENA Comfort FLEX 3/4´50m Hadice (18055-20) Stručný popis: Gardena hadice FLEX Comfort.\nS profilem Power Grip pro perfektní spojení hadice a rychlospojky. Vysoká tlaková a tvarová stálost díky spirálové tkanině s karbonovým zesílením. Nekroutí se, dobré kluzné vlastnosti, pružná. 50m 3/4' S PROFILEM POWER GRIP Tento nový profil hadice zaručuje dokonalou přídržnost a bezpečné spojení mezi hadicí a hadicovou rychlospojkou. Díky vyššímu profilu hadice se lépe navíjí a také velmi dobře klouže. VYSOCE KVALITNÍ SPIRÁLOVÁ TEXTILIE Díky této textilii se na hadici netvoří uz...

Více informací
od 363 Kč
Koupit nejlevněji

GARDENA Comfort HighFLEX

GARDENA hadice HighFLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekroutí...

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

GARDENA Premium SuperFLEX

GARDENA hadice SuperFLEX Premium s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Díky nové technologii funguje toto blokování jako ozubená kola. Profil Power Grip umožňuje to, co si mnozí majitelé zahrad již dlouho přáli: spolehlivé spojení s dokonalou přídržnou sílou. Pozitivní vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře kloužou. Díky textilii se spirálovými oky s dvěma spirálami v opačných směrech, je hadice odolná vůči tlaku a udržuje svůj tvar, ale je pružná a snadno se s ní manipuluje. Netvoří se na ní uzly, ani se nekrout...

Více informací
od 801 Kč
Koupit nejlevněji

Zahradní hadice 1/2" 20m 9x9 ComfortFlex 18033-20 GARDENA

GARDENA hadice FLEX Comfort s profilem Power Grip zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou. Délka hadice 20 metrů.

Více informací

FISKARS Hadice 30 m 1/2" Q4 (1027105)

Zahradní hadice , délka 30 m, průměr 1/2" Uvažujete o zabezpečení vaší zahrádky dostatečným zaléváním? Kvalitní hadice se tedy stane vaším neocenitelným pomocníkem. Prostřednictvím tohoto typu hadice Fiskars máte možnost zalévat do vzdálenosti až 30 m od přípojky vody. Dispoziční průměr hadice činí 1/2". Podstatné vlastnosti zahradní hadice Fiskars Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice mající délku 30 m Průměr zahradní hadice Fiskars: 1/2"

Více informací

FISKARS Hadice 20 m 3/4" Q3 (1027109)

Zahradní hadice , délka 20 m, průměr 3/4" Jste vášnivý zahrádkář a chcete zahrádku udržet v dokonalé kondici? Tudíž kvalitní hadice je výbornou volbou. Díky této zahradní hadici Fiskars dokážete dostat vodu až do vzdálenosti 20 m od zdroje vody. Průměr dané hadice činí 3/4". Rozhodující přednosti zahradní hadice Fiskars Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice dlouhá 20 m Průměr zahradní hadice Fiskars: 3/4"

Více informací

FISKARS Hadice 20 m 5/8" Q3 (1027096)

Zahradní hadice , délka 20 m, průměr 5/8" Milujete svou zahrádku a chcete ji mít stále udržovanou a rozkvetlou? Tudíž kvalitní hadice je výbornou volbou. Pomocí této zahradní hadice Fiskars je snadné dostat vodu do vzdálenosti až 20 m od vodního zdroje. U této hadice je stanoven průměr na 5/8". Zásadní přednosti zahradní hadice Fiskars Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice o délce 20 m Průměr zahradní hadice Fiskars činí 5/8"

Více informací

FISKARS Prosakovací hadice 15 m (1025935)

Zahradní hadice zavlažovací, délka 15 m Uvažujete o zabezpečení vaší zahrádky dostatečným zaléváním? Pak budete zajisté potřebovat kvalitní hadici. Pomocí této zahradní hadice Fiskars máte možnost zavlažování do vzdálenosti až 15 m od přívodu vody. Snažíte-li se ušetřit vodu a peníze, určitě zvažte koupi zavlažovací hadice. Její konstrukce je opatřena mikropóry, díky kterým se uvolňuje voda a tudíž dostanete vláhu přesně tam, kam se dostat má. Významné přednosti zahradní hadice Fiskars Závlaha zahrádky je důležitá Zahradní hadice mající délku 15 m Zavlažovací hadice pro udržení vláhy...

Více informací

FISKARS Hadice 20 3/4" Q4 (1027110)

Zahradní hadice , délka 20 m, průměr 3/4" Potřebujete zajistit přívod vody na vaši zahrádku? Potom se jistě neobejdete bez kvalitní hadice. Díky této zahradní hadici Fiskars se vám podaří zalévat do vzdálenosti až 20 m od vodní přípojky. Tato hadice má průměr 3/4". Rozhodující vlastnosti zahradní hadice Fiskars Udržte zahrádku v perfektní kondici Zahradní hadice o délce 20 m Průměr zahradní hadice Fiskars: 3/4"

Více informací

FISKARS Hadice 25 m 3/4" Q3 (1027100)

Zahradní hadice , délka 25 m, průměr 3/4" Chcete se dobře postarat o dostatečné zalévání vaší zahrady? Pak se neobejdete bez kvalitní hadice. Prostřednictvím zahradní hadice Fiskars vzdálenost zavlažování bude až 25 m od přípojky vody. Průměr hadice je 3/4". Důležité parametry zahradní hadice Fiskars Každý zahrádkář potřebuje kvalitní hadici Zahradní hadice je dlouhá 25 m Průměr zahradní hadice Fiskars činí 3/4"

Více informací

Hadice průhledná EURO 1", 15 m (147431)

Zahradní hadice , délka 15 m, průměr 1" Záleží vám na dokonalém zalévání vaší zahrady? Pak je kvalitní hadice zásadní volbou. Díky této zahradní hadici EURO je možné dostat vodu do vzdálenosti až 15 m od vodního zdroje. Průměr této hadice činí 1". Významné vlastnosti zahradní hadice EURO Každý zahrádkář potřebuje kvalitní hadici Zahradní hadice disponuje délkou 15 m Průměr zahradní hadice EURO je 1"

Více informací

FISKARS Hadice 20 m 1/2" Q5 (1027107)

Zahradní hadice , délka 20 m, průměr 1/2" Uvažujete o zabezpečení vaší zahrádky dostatečným zaléváním? Pak budete zajisté potřebovat kvalitní hadici. Díky této zahradní hadici Fiskars je možné dostat vodu do vzdálenosti až 20 m od zdroje vody. U této hadice je stanoven průměr na 1/2". Rozhodující parametry zahradní hadice Fiskars Udržte zahrádku v perfektní kondici Zahradní hadice mající délku 20 m Průměr zahradní hadice Fiskars činí 1/2"

Více informací

FISKARS Hadice 20 m 1/2" Q4 (1027104)

Zahradní hadice , délka 20 m, průměr 1/2" Uvažujete o zabezpečení vaší zahrádky dostatečným zaléváním? Pak budete jistě spokojeni s kvalitní hadicí. Prostřednictvím tohoto typu hadice Fiskars budete moci zavlažovat ve vzdálenosti až 20 m od přívodu vody. Počítejte s průměrem hadice 1/2". Nejdůležitější přednosti zahradní hadice Fiskars Dbáte na závlahu svojí zahrady Zahradní hadice disponuje délkou 20 m Průměr zahradní hadice Fiskars činí 1/2"

Více informací

FISKARS Hadice 30 m 1/2" Q3 (1027103)

Zahradní hadice , délka 30 m, průměr 1/2" Potřebujete při práci na vaší zahrádce zajistit dostatečné zalévání? Pak budete zajisté potřebovat kvalitní hadici. Pomocí kvalitní zahradní hadice Fiskars můžete zavlažovat až do vzdálenosti 30 m od přípojky vody. U této hadice je stanoven průměr na 1/2". Základní vlastnosti zahradní hadice Fiskars Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice s délkou 30 m Průměr zahradní hadice Fiskars: 1/2"

Více informací

FISKARS Sada zavlažovací hadice Premium 3/8" 15 m se spojkami (1027101)

Zahradní hadice zavlažovací, délka 15 m, průměr 3/8" Jste vášnivý zahrádkář a chcete zahrádku udržet v dokonalé kondici? Kvalitní hadice se tedy stane vaším neocenitelným pomocníkem. S tímto typem zahradní hadice Fiskars dokážete dostat vodu až do vzdálenosti 15 m od vodního zdroje. Je-li vaší snahou šetřit peníze i vodu, určitě zvažte koupi zavlažovací hadice. Její konstrukce zaručuje vybavení mikropóry, jež uvolňují kapičky vody a proto zavlažujete přesně tam, kam potřebujete. Hadice disponuje průměrem 3/8". Nejdůležitější funkce zahradní hadice Fiskars Dbáte na závlahu svojí zahrady Zahr...

Více informací

FISKARS Hadice 20 m 1/2" Q3 (1027102)

Zahradní hadice , délka 20 m, průměr 1/2" Pracujete často na zahradě a potřebujete se postarat o dostatečné zalévání květin? Pak je kvalitní hadice zásadní volbou. Díky této zahradní hadici Fiskars možnost zavlažování je až 20 m od vodní přípojky. Průměr dané hadice činí 1/2". Základní vlastnosti zahradní hadice Fiskars Dbáte na závlahu svojí zahrady Zahradní hadice o délce 20 m Průměr zahradní hadice Fiskars činí 1/2"

Více informací

Gardena Promo mlhovací hadice - sada (13135-34)

Zahradní hadice , délka 10 m Pokud chcete zalévat květiny na terase, zahrádce nebo se ochladit v horkých letních dnech, vsaďte na mlhovací hadici Gardena Promo. Ta je vybavena mlhovými tryskami, z nichž se pozvolna uvolňuje jemná mlha, která zavlažuje rostliny a ochlazuje vás i vzduch v horkých dnech. Délka mlhovací hadice Gardena Promo je při rozvinutí 10 metrů, a díky rychloupínačům ji snadno zavěsíte třeba na slunečník nebo pergolu. Rozprašováním vody se může teplota okolního prostředí snížit o příjemných 6 °C. Pomocí rychlospojky lze systém mlhovací hadice snadno napojit na vodo...

Více informací

MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 1/2" - 50m (02-06-1250)

Zahradní hadice , délka 50 m, průměr 1/2" Trávíte mnoho času venkovními pracemi okolo domu a potřebujete zajistit přívod vody? Pak bude vaším pomocníkem kvalitní hadice. Pomocí této zahradní hadice Magg možnost zavlažování je až 50 m od vodní přípojky. Dispoziční průměr hadice činí 1/2". Podstatné parametry zahradní hadice Magg Závlaha zahrádky je důležitá Zahradní hadice mající délku 50 m Průměr zahradní hadice Magg je 1/2"

Více informací

MAGG Zahradní hadice ASTRA YELLOW PROFI 3/4" - 25m (02-06-3425)

Zahradní hadice , délka 25 m, průměr 3/4" Jste vášnivý zahrádkář a chcete zahrádku udržet v dokonalé kondici? Pak je kvalitní hadice to, co potřebujete. S kvalitní zahradní hadicí Magg dostanete vodu do vzdálenosti až 25 m od vodního zdroje. Průměr hadice je 3/4". Klíčové parametry zahradní hadice Magg Pečujte o rostliny na vaší zahrádce správnou závlahou Zahradní hadice disponuje délkou 25 m Průměr zahradní hadice Magg je 3/4"

Více informací

Hadice průhledná EURO 1", 25 m (147434)

Zahradní hadice , délka 25 m, průměr 1" Chcete se dobře postarat o dostatečné zalévání vaší zahrady? Pak je kvalitní hadice to, co potřebujete. Díky této zahradní hadici EURO můžete zavlažovat až do vzdálenosti 25 m od vodního zdroje. U této hadice je stanoven průměr na 1". Základní přednosti zahradní hadice EURO Udržte zahrádku v perfektní kondici Zahradní hadice mající délku 25 m Průměr zahradní hadice EURO činí 1"

Více informací

HOZELOCK Zavlažovací hadice 25m Tricoflex Ultraflex 12.5mm (117006)

Zahradní hadice , délka 25 m Robustní zavlažovací hadice HOZELOCK Tricoflex Ultraflex je skvělým řešením pro každý typ zahrady. Hadice vyniká výbornou pružností, vysokou odolností proti nepříznivým vlivům počasí a velkou mírou odolnosti proti mechanickému poškození. Je taktéž vybavena technologií TNT proti zamotání a manipulace s hadicí je opravdu velmi snadná. Hadice se dodává v délce 25 m a průměru 12,5 mm. Klíčové vlastnosti zavlažovací hadice Hozelock 25 mRobustní a odolná zavlažovací hadice Hozelock s technologií proti zamotáníVysoká odolnost proti UV záření, mr...

Více informací

HOZELOCK Zavlažovací hadice 20m Ultraflex Hose Starter Set 12.5mm (117004)

Zahradní hadice , délka 20 m Robustní zavlažovací hadice HOZELOCK Ultraflex Hose Starter Set je skvělým řešením pro každý typ zahrady. Hadice vyniká výbornou pružností, vysokou odolností proti nepříznivým vlivům počasí a velkou mírou odolnosti proti mechanickému poškození. Je taktéž vybavena technologií TNT proti zamotání a manipulace s hadicí je opravdu velmi snadná. Hadice se dodává v délce 20 m a průměru 12,5 mm. Klíčové vlastnosti zavlažovací hadice Hozelock 20 mRobustní a odolná zavlažovací hadice Hozelock s technologií proti zamotáníVysoká odolnost proti UV záření, ...

Více informací

Bradas kapková hadice Aqua-Drop 50m (WAD1/2050)

Zavlažovací hadice Kapková hadice Bradas Aqua-Drop představuje ideálního pomocníka k zavlažování vaší zahrady. Vyrobená je ze 100% vysoce kvalitní gumy a zpracovaná tak, aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Vodu tak poskytuje efektivně, ale rovněž úsporně, neboť dokáže ušetřit až 70 % vody ve srovnání se standardním zavlažováním. Bradas Aqua-Drop přitom může být připojená na povrchu kůry, štěpky, země či pod zemí v hloubce až 20 m. Pomocí Quick Connect adaptérů ji rychle a snadno připojíte k běžné zahradní hadici. Klíčové vlastnosti kapkové hadice Bradas Aq...

Více informací

Zavlažovač 1/2" kmitavý Al 17 trysek

Zavlažovač vyroben z kvalitního ABS plastu a hliníku. 17 tichých trysek s možností nastavení rozsahu chodu kmitu. Při spuštění tlaku vody se postřikovač plynule naklání podle nastavení výseče maximálním pokrytím s ohledem na tlak vody 20 - 140m2. 1/2" rychlospojka pro snadné a rychlé připojení a odpojení zahradní hadice. Značka YATO se je záruka vysoké kvality.plocha zavlažení410 m2regulace tvaru proudu17 otvorůregulace průtokuxmax. dostřik (m)10

Více informací

Flo TO- 89390

Snadno přenosná a lehká zahradní sprcha z hliníkové konstrukce pro použití na chatu nebo na zahradu. Stabilní sprcha s trojnožkou. Nastavitelná výška 165 - 240cm. Připojení na hadici 1/2" plastové koncovky FLO je stabilní, rychle se rozvíjecí řada zahradnických potřeb.

Více informací

Zavlažovač 1/2" impulzní na trojnožce plast/Al

Zavlažovač impulzní s hliníkovou trojnožkou pro snadnou instalaci vyroben z oceli s prvky kvalitního ABS plastu. Výška springleru nastavitelná od 65 do 93cm s výsečí postřiku od 45°do 360°. 1/2" rychlospojka pro snadné a rychlé připojení a odpojení zahradní hadice. Značka YATO se je záruka vysoké kvality.materiálABS / hliník

Více informací

Zavlažovací hodiny Gardena Select 1891-29

Druh příslušenství: regulace závlahy Základní sada: NE Amazon Alexa: NE Apple HomeKit: NE Google Home: NE Vlastní systém: NE Automatické a časově úsporné zavlažování: * Použitím GARDENA zavlažovacího počítače bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - dokonce i tehdy, když nebudete doma. Získáte více volného času, budete mít svěží zelený trávník a také krásné zdravé rostliny. Pokud se bude automatický zavlažovací systém spouštět brzy ráno nebo večer, odpaří se méně vody. Šetří to peníze a zajišťuje cílené a optimalizované zavlažování. Snadné ovládání: * Zavlažovací počítač se sna...

Více informací

Zavlažovač Gardena T 380, turbínový výsuvný

Druh příslušenství: zavlažovač Základní sada: NE Amazon Alexa: NE Apple HomeKit: NE Google Home: NE Vlastní systém: NE Provedení výrobku: černá barva * Lze kombinovat s turbínovým výsuvným zavlažovačem 50 a 200 i se čtyřhranným zavlažovačem * Zavlažovaná plocha do 380 m2 * Dosah nastavitelný v rozmezí 6 - 11 m * Sektor zavlažování lze nastavit plynule od 25 do 360° * 4 trysky, které lze libovolně namontovat, s rozdílným průtokem vody pro rovnoměrné zavlažování, pokud je společně napojeno několik zavlažovačů s různě nastavenými sektory zavlažování: tryska 4: 25 - 90°, tryska 3: 90 - 180°, t...

Více informací

HOZELOCK Zavlažovací hadice 25m Tricoflex Ultramax 12.5mm (116241)

Zahradní hadice , délka 25 m Robustní zavlažovací hadice HOZELOCK Tricoflex Ultramax je skvělým řešením pro každý typ zahrady. Hadice vyniká výbornou pružností, vysokou odolností proti nepříznivým vlivům počasí a velkou mírou odolnosti proti mechanickému poškození. Je taktéž vybavena technologií TNT proti zamotání a manipulace s hadicí je opravdu velmi snadná. Hadice se dodává v délce 25 m a průměru 12,5 mm. Klíčové vlastnosti zavlažovací hadice Hozelock 25 mRobustní a odolná zavlažovací hadice Hozelock s technologií proti zamotáníVysoká odolnost proti UV záření, mrazu a ...

Více informací

Zahradní Hadice Cellfast Economic 1/2"- 50m

Zahradní hadice 3 - vrstvy Economic - odolná a pružná - vrstvá vyztužená, vyrobená z měkčeného PVC - odolná proti UV záření a uložení řas v hadici - tradiční barvy: transparentní zelená - teplotní rozsah -10 / +50 ° C Vyrobeno v EU. Záruka Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů

Více informací

Zahradní Hadice Cellfast Economic 3/4"- 30m

Zahradní hadice 3 - vrstvy Economic - odolná a pružná - vrstvá vyztužená, vyrobená z měkčeného PVC - odolná proti UV záření a uložení řas v hadici - tradiční barvy: transparentní zelená - teplotní rozsah -10 / +50 ° C Vyrobeno v EU. Záruka Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů

Více informací

Zahradní Hadice Cellfast Economic 3/4"- 50m

Zahradní hadice 3 - vrstvy Economic - odolná a pružná - vrstvá vyztužená, vyrobená z měkčeného PVC - odolná proti UV záření a uložení řas v hadici - tradiční barvy: transparentní zelená - teplotní rozsah -10 / +50 ° C Vyrobeno v EU. Záruka Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů

Více informací

Zahradní Hadice Cellfast Hobby 1/2"- 25m

Zahradní hadice 6 - vrstvy Hobby - odolná a pružná - 2 x vrstvá vyztužená - vnitřní vrstva splňuje požadavky pro styk s potravinami - vyrobená z měkčeného PVC - odolná proti kroucení (anti twist system) - odolná proti UV záření a uložení řas v hadici - bez obsahu kadmia, olova, barya - teplotní rozsah -20 / +60 ° C Vyrobeno v EU. Záruka Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů

Více informací

Zahradní Hadice Cellfast Hobby 1/2"- 50m

Zahradní hadice 6 - vrstvy Hobby - odolná a pružná - 2 x vrstvá vyztužená - vnitřní vrstva splňuje požadavky pro styk s potravinami - vyrobená z měkčeného PVC - odolná proti kroucení (anti twist system) - odolná proti UV záření a uložení řas v hadici - bez obsahu kadmia, olova, barya - teplotní rozsah -20 / +60 ° C Vyrobeno v EU. Záruka Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů

Více informací

Zahradní Hadice Cellfast Hobby 3/4"- 25m

Zahradní hadice 6 - vrstvy Hobby - odolná a pružná - 2 x vrstvá vyztužená - vnitřní vrstva splňuje požadavky pro styk s potravinami - vyrobená z měkčeného PVC - odolná proti kroucení (anti twist system) - odolná proti UV záření a uložení řas v hadici - bez obsahu kadmia, olova, barya - teplotní rozsah -20 / +60 ° C Vyrobeno v EU. Záruka Dodací lhůta: 1 do 3 pracovních dnů

Více informací

Zavlažovací hodiny Kärcher WT 4.000

Druh příslušenství: řízené zavlažování Snadno programovatelný zavlažovací automat pro zavlažování dle potřeby. Zavlažování začíná a ukončí se v nastavený čas. S odnímatelným obslužným dílem. S kohoutovou přípojkou a předfiltrem. K cílenému zavlažování dle potřeby: nový zavlažovací automat Kärcher WT 4.000 je velmi snadné naprogramovat. Díky odnímatelnému obslužnému dílu, velkým regulátorům a přehledné spínací ploše lze provést programování snadno a bez námahy. Maximání doba zavlažování je 120 minut. Každý proces zavlažování začíná a končí přesně a automaticky v naprogramovanou dobu. Tzn. že...

Více informací

Zavlažovací hodiny Gardena Flex 1890-29

Druh příslušenství: regulace závlahy Základní sada: NE Amazon Alexa: NE Apple HomeKit: NE Google Home: NE Vlastní systém: NE Automatické a časově úsporné zavlažování: * Použitím GARDENA zavlažovacího počítače bude vaše zahrada spolehlivě a pohodlně zavlažována - dokonce i tehdy, když nebudete doma. Získáte více volného času, budete mít svěží zelený trávník a také krásné zdravé rostliny. Pokud se bude automatický zavlažovací systém spouštět brzy ráno nebo večer, odpaří se méně vody. Šetří to peníze a zajišťuje cílené a optimalizované zavlažování. Snadné ovládání: * Nastavení zavlažovacího po...

Více informací

EUROM Postřikovač Tripod

Postřikovač EUROM Tripod Použití: Zavlažování zahrad, záhonů, polí, kropení úrody Materiál: zinek, mosaz Rotace: 30-360 ° Spotřeba vody: 2 bar -14 l/m, 3 bar -17,5 l/m, 4 bar - 20 l/m Dosah proudu vody: max.26 m Přípojka ...

Více informací

EUROM Postřikovač Tripod High

Postřikovač EUROM Tripod High Použití: Zavlažování zahrad, záhonů, polí, kropení úrody Materiál: zinek, mosaz Rotace: 30-360 ° Spotřeba vody: 2 bar -14 l/m, 3 bar -17,5 l/m, 4 bar - 20 l/m Dosah proudu vody: max.26 m Přípojka: 1/2" ...

Více informací

EUROM Postřikovač T-Spike

Postřikovač EUROM T-SPIKE Použití: zavlažování zahrad, záhonů, polí, kropení úrody Materiál: zinek, mosaz Rotace: 30-360 ° Spotřeba vody: 2 bar -14 l/m, 3 bar -17,5 l/m, 4 bar - 20 l/m Dosah proudu vody: 2 bar -24 m, 3 bar -25 m, 4 bar - 26 m Přípojka: ...

Více informací

Hodiny zavlažovací Gardena

Druh příslušenství: jiné Základní sada: NE Amazon Alexa: NE Apple HomeKit: NE Google Home: NE Vlastní systém: NE Provedení výrobku: šedá barva * Pro kohoutky se závitem 26,5 mm (G 3/4") a 33,3 mm(G1") * Zavlažovací hodiny s automatickým vypínáním. * Možnost nastavení doby zavlažování 5 - 120 min. i trvalého průtoku. Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.215 Výška (cm): 7.50 Šířka (cm): 29.70 Hloubka (cm): 11.60 Záruční doba: 24 měsíců možnost nastavení doby zavlažování 5 - 120 min. i trvalého průtoku, s automatickým vypínáním

Více informací

VERDEMAX zavlažovač 9540 kruh

.cs7276BDB{color:#000000;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs3270F94{margin:0pt 0pt 0pt 0pt;text-align:left;text-indent:0pt} .cs31BD7BB{font-size:10pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} .csAFBEE0B{font-size:10pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} Verdemax nabízí &s...

Více informací

VERDEMAX zavlažovač 9552

.cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs31BD7BB{font-size:10pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} .csAFBEE0B{font-size:10pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} Verdemax nabízí široký sortiment zavlažovačů. Předností je užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému prakti...

Více informací

VERDEMAX zavlaž.hodiny 9470

.cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs7276BDB{color:#000000;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs3270F94{margin:0pt 0pt 0pt 0pt;text-align:left;text-indent:0pt} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} Verdemax nabízí široký systém chytrých zavlažovací hodiny a počítačů pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Pro zavlažo...

Více informací

VERDEMAX zavlažovač 9541kruh

.cs7276BDB{color:#000000;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs31BD7BB{font-size:10pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} .csAFBEE0B{font-size:10pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} Verdemax nabízí široký sortiment zavlažovačů. Předností je užití velmi kvalitníc...

Více informací

VERDEMAX zavlažovač 9551

.cs7276BDB{color:#000000;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs31BD7BB{font-size:10pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} .csAFBEE0B{font-size:10pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} Verdemax nabízí široký sortiment zavlažovačů. Předností je užití velmi kvalitníc...

Více informací

VERDEMAX zavlažovač 9550

.cs7276BDB{color:#000000;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs31BD7BB{font-size:10pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} .csAFBEE0B{font-size:10pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} Verdemax nabízí široký sortiment zavlažovačů. Předností je užití velmi kvalitníc...

Více informací

VERDEMAX osvěž.set 9640

.cs979047B{font-size:9pt;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs7276BDB{color:#000000;} .csE59112B{font-size:9pt;font-weight:bold;color:#000000;font-family:Tahoma;} .cs13147E4{text-align:left;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1;text-indent:0pt} .cs2A94B4B{font-size:9pt;font-family:Tahoma;color:#000000;text-decoration: underline;font-weight:bold;} VERDEMAX nabízí širokou škálu osvěžovačů pro uspokojení všech potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků. Letní osvěžovací set je ideální pro příjemné ochlazení v horkých letních dnech. Použití v zahradách, b...

Více informací

Vířivý zavlažovač, kovový s kolečky Fiskars 1023657

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Jemné, rovnoměrné, jako dešťové zavlažování pro malé a cílené oblastiOdolná kovová hlavaKovová trojúhelníková základna zvyšuje stabilitu a kolečka umožnují snadný pohyb po zahraděZavlažovaná plocha do průměru 13 mUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Impulsní zavlažovač On/Off, trnová základna Fiskars 1027029

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Odolná kovová hlava obsahuje ovládací prvky pro snadné nastavení vzdálenosti závlahy, typu rozstřiku (proud až mlha) a kontroly rotace pro přesné zavlažování jakékoli oblasti vaší zahradyNastavení oblasti závlahy až do průměru 26 mOdolná trnová základna nabízí zvýšenou stabilituUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Oscilující zavlažovač Fiskars 1023659

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Zavlažování lze nastavit až do plochy 16 x 17 mOdolná hliníková stříkací trubice se 17 přesnými mosaznými tryskamiPlastová základna odolná proti nárazuUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Oscilující zavlažovač, kovová základna Fiskars 1023660

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Ovládací knoflík pro snadné nastavení vzdálenosti a směru zavlažováníZavlažování lze nastavit až do plochy 17 x 19 mOdolná hliníková stříkací trubice s 19 přesnými mosaznými tryskamiOdolná kovová základnaUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Zavlažovač šetřící vodu, kovová základna Fiskars 1023661

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Technologie šetřící vodu snižuje výšku vodního profilu rozstřikované vody a tím i ¬její rozptyl, spotřeba vody se sníží až o¬20%Snadno nastavitelné zavlažování až do vzdálenosti 19 m, maximální zavlažovaná plocha 17 x 19 mOdolná kovová základna s dlouhou životnostíIntegrovaná jehla pro čistění trysek a snadno čistitelný filtrUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Zavlažovač šetřící vodu Fiskars 1023662

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Technologie šetřící vodu snižuje výšku vodního profilu rozstřikované vody a tím i ¬její rozptyl, spotřeba vody se sníží až o¬20%Snadno nastavitelné zavlažování až do vzdálenosti 17 m, maximální zavlažovaná plocha 16 x 17 mRobustní plastová základna odolná proti nárazu Integrovaná jehla pro čistění trysek a snadno čistitelný filtrUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Stacionární zavlažovač, kruhový Fiskars 1023663

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Jemné, lehké, kruhové zavlažování je ideální pro malé zahrady a nové travní osivoKruhová zavlažovaná plocha až do průměru 8,5 mOdolné kovové těloOdolné vůči koroziUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Dvojitá spojka ke kohoutku Comfort pro všechny velikosti G1/2", G3/4", G1" Fiskars 1027061

Spojka ke kohoutku zajištuje utěsněné připojení zdroje vody ke dvěma hadicímDva samostatné ventily umožnují nezávisle regulovat průtok vody v každé hadiciZahrnuje tři velikosti závitu pro většinu běžných vodovodních kohoutku: Ø 21 mm (G 1/2 “), Ø 26,5 mm (G 3/4 “) a Ø 33,3 mm (G 1”)Snadno ovladatelná, ergonomické provedeníUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Impulzní zavlažovač, kovový s kolečky Fiskars 1023656

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Odolný kovový postřikovač obsahuje ovládací prvky pro snadné nastavení vzdálenosti závlahy, typu rozstřiku a kontroly rotace pro přesné zavlažování jakékoli oblasti vaší zahradyTyp rozstřiku lze nastavit od silného proudu až k jemné mlzeNastavení oblasti závlahy až do průměru 26 mKovová trojnohá základna zvyšuje stabilitu a kolečka umožnují snadný pohyb po zahraděUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami...

Více informací

Stacionární zavlažovač, kruhový Fiskars 1023664

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Jemné, lehké, zavlažování do čtverce je ideální pro malé zahrady a nové travní osivoČtvercová zavlažovaná plocha o velikosti až 9 x 9 mOdolné kovové těloOdolné vůči koroziUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Oscilující zavlažovač On/Off Fiskars 1027028

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Inovativní On/Off ventil zastaví průtok vody, abyste zůstali v suchu, když provádíte úpravy v nastavení zavlažováníSnadné nastavení vzdálenosti a šířky postřiku až do 17 x 21 mSilikonové trysky a vyjímatelný vodní filtr lze snadno vyčistitZávěsné očko pro skladováníUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Impulsní zavlažovač On/Off, trojnohá základna Fiskars 1027050

Zavlažovače Fiskars se snadno používají. Můžou zavlažovat malé i velmi velké zahrady. Mají širokou škálu snadno nastavitelných oblastí postřiků.Inovativní On/Off ventil zastaví průtok vody, abyste zůstali v suchu, když provádíte úpravy v nastavení zavlažováníOdolná kovová hlava obsahuje ovládací prvky pro snadné nastavení vzdálenosti závlahy, typu rozstřiku (proud až mlha) a kontroly rotace pro přesné zavlažování jakékoli oblasti vaší zahradyNastavení oblasti závlahy až do průměru 26 mOdolná trojnohá základna je ideální pro tvrdou zeminu a obsahuje závěsný otvor pro skladováníUniverzální přip...

Více informací

Rychlospojka hadice Comfort On/Off 3/4" Fiskars 1027087

Ventil On/Off omezuje průtok vody při výměně zavlažovacích pistolí, tyčí, zavlažovačů a dalších připojených hadicDotykové body SoftGrip™ zajištují bezpečnou manipulaci, i když jsou mokréPohodlně se drží, dokonce i za chladného počasí, ve srovnání s kovovými díly pro zavlažováníBarevné označení pro snadné připojení k hadicím FiskarsUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami

Více informací

Rychlospojka hadice FiberComp STOP 1/2"- 5/8" Fiskars 1054789

Vnitřní STOP mechanismus přeruší průtok vody rychlospojkou při výměně zavlažovacích pistolí, týčí, zavlažovačů a dalších připojených hadic, aniž je nutné zastavit přívod vodyMalá hmotnost a provedení FiberComp™ s 2x odolnějším materiálemMrazuvzdorná s dlouhou životnostíPohodlně se drží, dokonce i za chladného počasí, ve srovnání s kovovými díly pro zavlažováníBarevné označení pro snadné připojení k hadicím FiskarsUniverzální připojení je kompatibilní s ostatními značkami Záruka 5 let.

Více informací

Podobné fráze: