Katalog > Zahradní domky > PALRAM Skylight II 6x8

PALRAM Skylight II 6x8

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zahradní domek plastový SkyLight II 6x8 Plastový zahradní domek k uskladnění zahrádkařských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Moderní design, snadná montáž, celoroční použití. Zahradní domek má kovovou nosnou konstrukci a zbytek domku (stěny, střecha, výplně dveří, podlaha) je vyroben z nerozbitného plastu (polykarbonát - PC). Střecha je ...

Všechny nabídky pro PALRAM Skylight II 6x8

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis PALRAM Skylight II 6x8

Zahradní domek plastový SkyLight II 6x8
Plastový zahradní domek k uskladnění zahrádkařských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb.
Moderní design, snadná montáž, celoroční použití.
Zahradní domek má kovovou nosnou konstrukci a zbytek domku (stěny, střecha, výplně dveří, podlaha) je vyroben z nerozbitného plastu (polykarbonát - PC).
Střecha je největší výhodou tohoto domku - je vyrobena ze speciálního nerozbitného polykarbonátu v kovově šedé jednostranně průsvitné barvě. Do domku tak celou střechou proniká difuzní světlo, které zajistí dokonalé prosvětlení celého vnitřního prostoru. Barva střechy současně zvýšenou měrou omezuje množství tepla pronikajícího do domku - tepelné spektrum slunečního záření je materiálem střechy z velké většiny odraženo zpět do vnějšího prostoru.
Stěny domku jsou z neprůhledného šedého polykarbonátu (hnědá verze z přiloženého videa se do ČR nedováží).
Plastová protiskluzov...

Parametry PALRAM Skylight II 6x8

Výrobce Palram
Materiál Plast

Podobné produkty

Podobné fráze: