Playstation VR

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 5 499 Kč
Dostupnost: Skladem
od 5 499 Kč
Porovnat 6 obchodů
Poznej nové světy Nemusíš už jen hrát. Můžeš hru prožít. Od okamžiku, kdy si nasadíš soupravu PlayStation VR, nový systém virtuální reality pro systém PlayStation 4, budeš prožívat hry zcela novým způsobem. Přímo v centru dění zažiješ každý detail podivuhodných nových světů – a budeš mít pocit, že jsi přímo ve hře. Nikdy nezůstáváme stát na místě Inovace PlayStation PlayStation vždy nabí...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Playstation VR

Popis Playstation VR

Scorpion-elektro.com píše:

V okamžiku, kdy si nasadíte PlayStation VR se vám začne před očima vynořovat impozantní virtuální svět. Při pootočení hlavy se vám v reálném čase přirozeně a intuitivně otočí i obraz virtuálního světa.

EuroKing píše:

Vlastnosti:
Zorné pole (°): 100
Displej:
Typ displeye: OLED
Uhlopříčka obrazovky (cm): 9,14
Úhlopříčka obrazovky (palce "): 5,7
Rozlišení (Pixel): 1920 x 1080
Vybavení:
Hry obsažené v balení: 1
Altersfreigabe nach USK: Od 16 let
Integrovaný mikrofón: ano
Připojení:
USB: ano
HDMI: ano
Všeobecné:
Barva: černá / bílá
Hmotnost (g): 610
Katalog:
Typ produktu: VR Headset

Electro World s.r.o. píše:

Virtuální brýle SONY PlayStation VR pro PlayStation 4, které můžete s herní konzolí jednoduše propojit a během pár vteřin si dopřát zážitkok z virtuální reality. Disponují OLED displejem o velikosti 5,7 ", s rozlišením 1920 × 1080 pro každé oko. Jejich obnovovací frekvence je 120Hz nebo 60 Hz a úhel zorného pole cca 100 °. PlayStation VR jsou vybaveny helmou, uvnitř ní je akcelerometr a gyroskop, které perfektně zachytí každý váš pohyb. Využívají i technologii 3D zvuku. Připojit je můžete k PlayStation 4 přes rozhraní HDMI nebo USB.

KASA.cz píše:

SET: PS VR headset + Kamera + VR WORLDS (PSN voucher)
Poznej nové světy Žij hrou
Od okamžiku, kdy si nasadíš soupravu PlayStation VR, nový systém virtuální reality pro systém PlayStation 4, budeš prožívat hry zcela novým způsobem. Přímo v centru dění zažiješ každý detail podivuhodných nových světů – a budeš mít pocit, že jsi přímo ve hře.
Inovace PlayStation
PlayStation vždy nabízel zážitky překračující hranice představivosti, od 3D her po rozšířenou realitu. Toto dědictví nyní se soupravou PS VR otevírá novou kapitolu. Tak projdi obrazovkou a vstup do hry.
Hraj a prožívej hru naplno
Už jsi hrál hry, ve kterých jsi ztrácel pojem o čase. Ale co hry, při kterých zapomeneš, kde jsi? Přesně tohle zajistí souprava PS VR – vtáhne tě do hry s dosud nepoznaným pocitem reality.
Máš systém PS4?
Pak jsi připraven používat soupravu PS VR
Stačí zapojit a hrát. Souprava PS VR je podporována systémem PlayStation 4, můžeš je tedy jednoduše pro...

DATART.cz píše:

headset pro virtuální realitu s 360° rozsahem • kompatibilní s konzolí PlayStation 4 • 5,7palcový OLED displej • rozlišení 1920×1080 pixelů • obnovovací frekvence 120 Hz • akcelerometr • gyroskop • 3D zvuk • vyžaduje PlayStation 4 Eye Camera Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Parametry Playstation VR

Výrobce SONY
Typ Herní

Podobné produkty

Podobné fráze: