Katalog > Videokamery > Niceboy VEGA 5 Fun

Niceboy VEGA 5 Fun

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 599 Kč
Dostupnost: Info v obchodě

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Niceboy VEGA 5 Fun

Popis Niceboy VEGA 5 Fun

KASA.cz píše:

Akční kamera Niceboy VEGA 5 fun přichází jako vyšší nástupce modelu VEGA+ a přináší nejen kvalitnější záběry, ale i více možností.
Niceboy Vega 5 FUN zvláda nahrávat video ve 4K 30fps, 2.7K 30fps, 1080p 60fps a 720p 120fps rozlišení. Svým majitelům dovolí vytvářet slow motion videa či timelapse videa a to bez použití dalšího programu - kamera si s těmito videi poradí sama a sama je vytvoří. Niceboy Vega 5 FUN bude vybavena 2" displejem či WiFi.
V prodejním balení akční kamery Niceboy Vega 5 FUN najdeme spousty příslušenství, tak jak jsme u Niceboy zvyklí a to včetně dálkového ovladače. V pouzdru je Vega 5 FUN voděodolná až do hloubky 30 metrů.
OBSAH BALENÍ:
vodotěsný obal (připojitelný k dalšímu příslušenství)
nabíjecí kabel
úchyt na řidítka
otevřený držák (připojitelný k dalšímu příslušenství)
baterie
sada úchytů pro připojení obalu a držáku k dalšímu příslušenství
nalepovací úchyt (například na helmu)
4 popruhy na...

ONLINESHOP.cz píše:

Akční kamera Niceboy VEGA 5 fun přichází jako vyšší nástupce modelu VEGA+ a přináší nejen kvalitnější záběry, ale i více možností. S kamerou Niceboy VEGA 5 fun si tak můžete dopřát natáčení v rozlišení 4K nebo 2,7K při 30 FPS (interpol.) a fotografie pořídíte v kvalitě až 16 Mpx. V kameře Niceboy VEGA 5 fun pak najdete řadu užitečných funkcí natáčení jako časosběrné video nebo Slow Motion (zpomalené záběry), a to bez nutnosti následné úpravy v počítači. Klasické fotografování je rozšířeno o funkce...

Okay.cz píše:

VEGA 5 fun Klíčové vlastnosti >> Až 4k akční kamera (1080p nativně) >> Slow Motion, časosběr a spousta dalších funkcí >> Velký 2 palcový LCD displej >> 170° širokoúhlé záběry >> Ovládání přes dálkový ovladač a WiFi >> Až 16 Mpx fotografie >> V balení vodotěsný kryt do 30m a řada dalšího příslušenství >> Možnost dokoupení levné náhradní baterie >> Paměťová karta až 64 GB (není součástí balení) Skvělá na sport, dovolenou i k vodě S kamerou Niceboy VEGA...

Parametry Niceboy VEGA 5 Fun

Výrobce Niceboy

Podobné produkty

Podobné fráze: