Katalog > Vestavné myčky > AMICA MI 638 AEBLDS

AMICA MI 638 AEBLDS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 11 090 Kč
Dostupnost: Skladem
od 11 090 Kč
Porovnat 8 obchodů
Myčka vestavná, plně integrovaná, 14 sad nádobí, A+++, 8 programů, Aquastop, Aqua Senzor pro kontrolu znečištění vody, 3. koš na příbory, sférové mytí, funkce 3v1, vnitřní osvětlení, odložený start 24hod. Plně integrovaná vestavná myčka AMICA MI 638 AEBLDS třídy A+++ vyniká nízkou hlučností provozu a řadou moderních technologi...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AMICA MI 638 AEBLDS

Popis AMICA MI 638 AEBLDS

Okay.cz píše:

Energeticky úsporná Přenechejte vaše špinavé nádobí vestavné myčce AMICA MI 638 AEBLDS. Technicky vyspělá myčka pracuje v energetické třídě A+++, takže šetří vaše výdaje i životní prostředí. Praktický LCD displej informuje o zvoleném programu, aktivních funkcích a době zbývající do konce programu. Spotřebič je vybaven LED světlem, které se automaticky rozsvítí při otevření dveří a zajistí vám tak perfektní přehled ve vnitřním prostoru. Hlučnost dosahuje maximálně 45 dB. Dokonalý přehled Amica MI 638...

MALL.CZ píše:

AKCE: Sleva 1000 Kč po zadání kódu IRCA1017 v objednávce (platí do 30. 9. 2018 nebo vyprodání zásob)
Plně vestavná myčka Amica MI 638 AEBLDS v energetické třídě A+++. Je vhodná pro 14 sad. Nabídne vám 8 programů mytí vč. programu express, který umyje nádobí již za 60 minut. Díky dodatečné horní trysce Aqua Spray se voda účinněji dostává mezi nádobí umístěné v horním koši.

KASA.cz píše:

Vestavná myčka nádobí
MI 638 AEBLDS
Energetická třída A+++
Myčka v energetické třídě A+++ ušetří oproti třídě A až 93 kWh
Elektronický displej
Moderní LCD displej informuje o aktuální funkci zařízení: zvoleném programu, aktivních funkcích a době zbývající do konce programu.
Intenzivní mytí 65°C
Na umytí značně znečištěného nádobí, jako např. připálené hrnce, nestačí běžný program. Před základním mytím je nezbytné předmytí. Oplachování probíhá dvakrát ve studené a jednou v horké vodě. Intenzivní program, který využívá maximální teplotu mytí a zvýšenou dávku čisticího prostředku, odstraní i připálený tuk beze stopy.
Program Auto 45° - 55°C
Auto Program automaticky upravuje množství použité vody a její teplotu v závislosti na tom, jak špinavé je voda. Po prvním oplachování, elektronický senzor zkontroluje, jak špinavá je voda a poté vybere optimální teplotu mezi 45 ° C a 60 ° C.
Stréfové mytí
Nyní můžete myčku zapno...

Electro World s.r.o. píše:

Vestavná plně integrovaná myčka nádobí Amica MI 638 AEBLDS je schopna umýt najednou 14 jídelních souprav. Je zařazena do úsporné energetické třídy A +++. Myčka pracuje v tiché provozu s hlučností pouze 45 dB a nabízí 8 mycích programů. Ovládání myčky je na dveřích shora, kde se nachází i červený segmentový displej, zobrazující zbývající čas, název programu a další doplňující informace o provozu zařízení. AquaStop funkce zajistí ochranu před únikem vody. Šířka myčky je 60 cm.

Parametry AMICA MI 638 AEBLDS

Výrobce Amica

Podobné produkty

Podobné fráze: