Katalog > Vestavné mrazničky > Electrolux EUN1000AOW

Electrolux EUN1000AOW

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 8 990 Kč
Dostupnost: Skladem
od 8 990 Kč
Porovnat 5 obchodů
Funkce rychlého zmrazení ochrání potraviny. Funkce rychlého zmrazení vzhled a vůni jidla, ale také ochrání i vitamíny v něm uložené. Vaše mražené potraviny budou daleko přístupnější Tyto zásuvky mají průhlednou přední část, díky které jdou rychle vyhledat specifické potraviny. A, když potřebujete zásuvku přemístit jinam, má ergonomická držadla. Teplotní alarm. Pokud vnitřní tepl...

Všechny nabídky pro Electrolux EUN1000AOW

Popis Electrolux EUN1000AOW

ONLINESHOP.cz píše:

Zabudovaný systém LowFrost minimalizuje čas trávený odmrazováním této mrazničky. Proto můžete vždy plně využít její kapacity k uchování vašich oblíbených přísad. Klíčová specifikace Vestavná výška (mm): 880 Energetická třída: A+ Čistý objem mrazáku (l): 98 Ovládání: Elektronické Technologie zchlazování: Statická low frost Instalace: Vestavná se spřaženými dveřmi Barva: Bílá Funkce rychlého zmrazení ochrání potraviny.Funkce rychlého zmrazení vzhled a vůni jidla, ale také ochrání i vitamíny v něm...

elektrospecialista.cz píše:

Funkce rychlého zmrazení ochrání potraviny.
Funkce rychlého zmrazení vzhled a vůni jidla, ale také ochrání i vitamíny v něm uložené.
Vaše mražené potraviny budou daleko přístupnější
Tyto zásuvky mají průhlednou přední část, díky které jdou rychle vyhledat specifické potraviny. A, když potřebujete zásuvku přemístit jinam, má ergonomická držadla.
Teplotní alarm.
Pokud vnitřní teplota stoupá, varuje vás alarm a zapne se výstražné světlo. Můžete tedy vklidu odpočívat a vaše jídlo bude mimo ohrožení.
K plné integraci do vestavné kuchyně
Čistá kapacita mrazícího prostoru: 98 (l)
Odmrazování mrazáku: manuální
Umístění dveřních pantů: Vpravo, zaměnitelné doleva
Poličky mrazáku: 4 - plná šířka, průhledný plast
Funkce rychlého zmrazení rychle zmrazí potraviny a zachová jejich chuť i vitamíny
Rychle zmrazí potraviny a zachová vitamíny.
Vizuální a akustický signál vysoké teploty
Funkce rychlého zmrazení s autom...

Electro World s.r.o. píše:

Skříňová mraznička Electrolux EUN1000AOW se řadí do energetické třídy A +. Energetická třída A + je zárukou šetrného přístupu k vaší peněžence, protože roční spotřeba je jen 200 kWh / rok. Spotřebič šetří energii, takže logicky snižuje náklady na jeho provoz. Jednodveřová skříňová mraznička disponuje využitelným objemem, který dosahuje až 98 l. Kromě toho máte k dispozici mnoho využitelného místa. Mrazící část je vybavena 4zásuvky plné šířky z průhledného, plastového materiálu.

Parametry Electrolux EUN1000AOW

Výrobce Electrolux

Podobné produkty

Podobné fráze: