Katalog > Tužkové AA baterie > GP AA NiMH 2700mAh

GP AA NiMH 2700mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 81 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
akumulátory AA NiMH 2700mAh. gpp1032214130

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GP AA NiMH 2700mAh

Doprava: zdarma
= 225 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis GP AA NiMH 2700mAh

Kupzarovky.cz píše:

Technické údajemožnost nabíjení: anokategorie/řada: ReCyko plus chemické složení: NiMHtypové označení: HR6 (tužka, AA)rozměr: 14,5 × 50,5 mmcena za množství: cena za 1 kspočet nabíjecích cyklů: více než 300napětí: 1,2 Vminimální kapacita: 2 600 mAhprodejní obal: 2 ks, plastová krabičkaJako správný zástupce řady GP ReCyko plus jsou vybaveny potlačeným samovybíjením a jsou přednabité z výroby, což Vám umožní jejich použití ihned po vybalení nebo po delším uskladnění., Řada baterií ReCyko plus nabízí širokou škálu kapacit neboli výdrže, což umožňuje každému uživateli získat optimální poměr mezi výkonem a pořizovacími i provozními náklady., Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní jednou z nejvyšších kapacit/výdrží dostupných na trhu.

Kutil.cz píše:

Nabíjecí baterie GP AA 2600mAh ReCyko+ 2700 Řada baterií ReCyko+ nabízí širokou škálu kapacit neboli výdrže, což umožňuje každému uživateli získat optimální poměr mezi výkonem a pořizovacími i provozními náklady. Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní jednou z nejvyšších kapacit/výdrží dostupných na trhu. Jako správný zástupce řady GP ReCyko+ jsou vybaveny potlačeným samovybíjením a jsou přednabité z výroby, což vám umožní jejich použití ihned po vybalení nebo po delším uskladnění. vysoká kapacita baterií připravené ihned k použití - díky nízkému efektu samovybíjení budou baterie použitelné ihned po zakoupení nebo při delším skladování bez použití úspora až 500 € na 1 ks baterie v porovnání se spotřebou srovnatelně výkonných nenabíjecích baterií Technické parametry: nabíjecí chemické složení: NiMh napětí: 1,2 V typové označení: HR6 (tužka, AA) min. kapacita: 2600 mAh počet nabíjecích cyklů: více než 300 rozměr: 14,5 x 50,5 mm cena za 1 ks...

MADER computer píše:

CSY název parametru CSY překlad hodnoty
typové označení HR6 (tužka, AA)
chemické složení NiMH
kategorie/řada ReCyko+
napětí 1,2 V
možnost nabíjení ano
minimální kapacita 2 600 mAh
počet nabíjecích cyklů více než 300
rozměr 14,5 × 50,5 mm
cena za množství cena za 1 ks
prodejní obal 2 ks, plastová krabička

ONLINESHOP.cz píše:

GP Recyko+ AA NiMH 2700mAh Nabíjecí baterie GP Ni-MH nové řady Recyko+ jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky všech uživatelů. Baterie jsou přednabité a připravené k okamžitému použití. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: AA Technologie: NiMH Kapacita: 2700 mAh Počet kusů v balení: 2 ks

MALL.CZ píše:

Čtyři přednabité nabíjecí baterie typu AA s kapacitou minimálně 2700 mAh poskytnou vysoký počet nabíjecích cyklů, minimální efekt samovybíjení a jsou ideální pro MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, svítilny a hračky.

SPOLEHLIVA-SVITIDLA.cz píše:

Vysoká kapacita baterií. Připravené ihned k použití*. Více než 300 nabíjecích cyklů. Až 80 % kapacity po 12 měsících**. Úspora až 500 € na 1 ks baterie ***. *Díky nízkému efektu samovybíjení budou baterie použitelné ihned po zakoupení nebo při delším skladování bez použití. ** Platí pro vybrané typy baterií. *** V porovnání se spotřebou porovnatelně výkonných nenabíjecích baterií.

DATART.cz píše:

Balení obsahuje 4 kusy tužkových baterií typu NiMH s kapacitou 2700 mAh. Předností GP Ultra Alkaline je podstatně větší kapacita a impulzní výkon. Lepší vodivost elektrod a změny ve vnitřní konstrukci baterie snižují vnitřní odpor a zlepšují podmínky pro vysoké odběry elektrického proudu. Zmíněné charakteristiky předurčují GP Ultra Alkaline pro použití ve všech typech zařízení, bez ohledu na jejich odběr, spotřebitel však její výkon ocení zejména u vysokoodběrových Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Nabíjecí NiMH tužkové baterie GP HR6 ReCyko+ s kapacitou 2600 mAh poslouží jako náhrada běžných baterií, kde to jen bude možné. Mají nízké samovybíjení a jsou nabité z výroby, což Vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 80% kapacity po 12-ti měsících. Umožní více než 300 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Parametry GP AA NiMH 2700mAh

Výrobce GP
Kapacita 2700mAh
Typ NiMH

Podobné produkty

Podobné fráze: