Katalog > Tužkové AA baterie > GP AA NiMH 2700mAh

GP AA NiMH 2700mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 81 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
akumulátory AA NiMH 2700mAh. gpp1032214130

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GP AA NiMH 2700mAh

Doprava: 59 Kč
= 304 Kč
Skladem
Do obchodu
Doprava: 182 Kč
= 555 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis GP AA NiMH 2700mAh

Kupzarovky.cz píše:

Technické údajemožnost nabíjení: anokategorie/řada: ReCyko plus chemické složení: NiMHtypové označení: HR6 (tužka, AA)rozměr: 14,5 × 50,5 mmcena za množství: cena za 1 kspočet nabíjecích cyklů: více než 300napětí: 1,2 Vminimální kapacita: 2 600 mAhprodejní obal: 2 ks, plastová krabičkaJako správný zástupce řady GP ReCyko plus jsou vybaveny potlačeným samovybíjením a jsou přednabité z výroby, což Vám umožní jejich použití ihned po vybalení nebo po delším uskladnění., Řada baterií ReCyko plus nabízí širokou škálu kapacit neboli výdrže, což umožňuje každému uživateli získat optimální poměr mezi výkonem a pořizovacími i provozními náklady., Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní jednou z nejvyšších kapacit/výdrží dostupných na trhu.

E-Elektro.cz - Prodejna Elektro v Praze píše:

Nabíjecí baterie ReCyko+ GP B1407 R6 2700mAh tužkováŘada baterií ReCyko+ nabízí širokou škálu kapacit neboli výdrže, což umožňuje každému uživateli získat optimální poměr mezi výkonem a pořizovacími i provozními náklady. Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní jednou z nejvyšších kapacit/výdrží dostupných na trhu. Jako správný zástupce řady GP ReCyko+ jsou vybaveny potlačeným samovybíjením a jsou přednabité z výroby, což Vám umožní jejich použití ihned po vybalení nebo po delším uskladnění.
Parametry produktu
Možnost nabíjení: ano
Chemické složení: NiMH
Napětí: 1,2 V
Kategorie/řada: ReCyko+
Typové označení: HR6 (tužka, AA)
Minimální kapacita: 2600 mAh
Počet nabíjecích cyklů: více než 300
Rozměr: 14,5 × 50,5 mm
Cena za množství: cena za 1ksbaterie
Prodejní obal: 2 ks
Velikost baterie: AA
Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní jednou z nejvyšších kapacit/výdrží dostupných na trhu....

Kutil.cz píše:

Nabíjecí baterie GP AA 2600mAh ReCyko+ 2700 Řada baterií ReCyko+ nabízí širokou škálu kapacit neboli výdrže, což umožňuje každému uživateli získat optimální poměr mezi výkonem a pořizovacími i provozními náklady. Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní jednou z nejvyšších kapacit/výdrží dostupných na trhu. Jako správný zástupce řady GP ReCyko+ jsou vybaveny potlačeným samovybíjením a jsou přednabité z výroby, což vám umožní jejich použití ihned po vybalení nebo po delším uskladnění. vysoká kapacita baterií připravené ihned k použití - díky nízkému efektu samovybíjení budou baterie použitelné ihned po zakoupení nebo při delším skladování bez použití úspora až 500 € na 1 ks baterie v porovnání se spotřebou srovnatelně výkonných nenabíjecích baterií Technické parametry: nabíjecí chemické složení: NiMh napětí: 1,2 V typové označení: HR6 (tužka, AA) min. kapacita: 2600 mAh počet nabíjecích cyklů: více než 300 rozměr: 14,5 x 50,5 mm cena za 1 ks...

EuroKing píše:

CSY název parametru CSY překlad hodnoty
typové označení HR6 (tužka, AA)
chemické složení NiMH
kategorie/řada ReCyko+
napětí 1,2 V
možnost nabíjení ano
minimální kapacita 2 600 mAh
počet nabíjecích cyklů více než 300
rozměr 14,5 × 50,5 mm
cena za množství cena za 1 ks
prodejní obal 2 ks, plastová krabička

DATART.cz píše:

Balení obsahuje 2 kusy tužkových baterií typu NiMH s kapacitou 2700 mAh. Baterie jsou nabíjecí, po vybití je tedy možné je ve speciální nabíječce dobít. Doba nabíjení pak závisí především na typu nabíjecího zařízení. Baterie se hodí do fotoaparátů, MP3 přehrávačů apod. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

MALL.CZ píše:

Čtyři přednabité nabíjecí baterie typu AA s kapacitou minimálně 2700 mAh poskytnou vysoký počet nabíjecích cyklů, minimální efekt samovybíjení a jsou ideální pro MP3 přehrávače, digitální fotoaparáty, svítilny a hračky.

ONLINESHOP.cz píše:

Typ baterie: AA Druh baterie: Ni-MH Kapacita baterie (mAh): 2700 Napětí akumulátoru/baterie (V): 1.2 Počet ks v balení (ks): 4 Měrný počet kusů (ks): 4 Nabíjecí baterie GP důmyslně využívají výhod NiMH nabíjecích baterií a alkalických baterií. Díky použité technologii disponují velmi nízkou úrovní samovybíjení = minimální ztráta energie při skladování (cca 20 % po 12 měsících skladování). Baterie jsou přednabité již z výroby, tudíž je lze ihned po rozbalení používat. Mohou tak být ideálním záložním...

Alza.cz píše:

Nabíjecí baterie 1.2V, až 300 nabíjecích cyklů
Akumulátory GP z řady ReCyko+ patří mezi speciální nabíjecí baterie s chemickým složením NiMH, které jsou určeny pro zařízení vyžadující dlouhou výdrž. Obecně přitom vydrží více než 2 700 mAh a lze je nabít až 1 000×.Nové, lepší, silnějšíV roce 2016 uvedla společnost GP Batteries na trh novou generaci nabíjecích baterií pod označením ReCyko+ a ReCyko+Pro. Všechny tyto baterie využívají nejmodernějších výrobních technologií a navazují na úspěšné a mnoha oceněními ověnčené předchozí řady nabíjecích baterií. Proti svým předchůdcům nabízejí mnohem lepší vlastnosti. Například novou technologii EnergyLock, která disponuje nízkým samovybíjením běžným u nenabíjecích baterií. Baterie si tak i po několika letech skladování uchová dostatek energie pro okamžité použití.Vylepšení se dočkala i skupina baterií disponující až 1 500 nabíjecími cykly. Tyto baterie jsou tak i v případě profesionálů schopny řádně fungovat až několik......

SPOLEHLIVA-SVITIDLA.cz píše:

Vysoká kapacita baterií. Připravené ihned k použití*. Více než 300 nabíjecích cyklů. Až 80 % kapacity po 12 měsících**. Úspora až 500 € na 1 ks baterie ***. *Díky nízkému efektu samovybíjení budou baterie použitelné ihned po zakoupení nebo při delším skladování bez použití. ** Platí pro vybrané typy baterií. *** V porovnání se spotřebou porovnatelně výkonných nenabíjecích baterií.

Manutan píše:

Řada baterií ReCyko+ nabízí širokou škálu kapacit neboli výdrže, což umožňuje každému uživateli získat optimální poměr mezi výkonem a pořizovacími i provozními náklady.Verze baterií AA 2 700 (i AAA 1 000) se zároveň pyšní vysokou výdrží.Jsou vybaveny potlačeným samovybíjením a jsou přednabité z výroby, lze je použít ihned po vybalení nebo po delším uskladnění.Rozměry baterie jsou 14,5 × 50,5 mm.Minimální kapacita je 2 600 mAh a počet nabíjecích cyklů je více než 300.

KASA.cz píše:

Nabíjecí baterie GP důmyslně využívají výhod NiMH nabíjecích baterií a alkalických baterií. Díky použité technologii disponují velmi nízkou úrovní samovybíjení = minimální ztráta energie při skladování (cca 20 % po 12 měsících skladování). Baterie jsou přednabité již z výroby, tudíž je lze ihned po rozbalení používat. Mohou tak být ideálním záložním zdrojem energie v každé domácnosti a samozřejmě jejich výkon oceníte i v energeticky náročných přenosných zařizeních.
Vlastnosti:
Vynikající poměr výkonu a ceny
Šetrné k životnímu prostředí: 0 % Kadmium/Rtuť/Olovo
Minimální ztráta energie při skladování
Po rozbalení ihned připravené k použití
Technická specifikace:
Možnost nabíjení: ano
Chemické složení: NiMH
Napětí: 1,2 V
Kategorie/řada: ReCyko+
Minimální kapacita: 2700 mAh
Počet nabíjecích cyklů: více než 300
Typové označení: HR06 (tužka, AAA)
Rozměr: 14,5 x 50,5 mm...

Electro World s.r.o. píše:

Nabíjecí NiMH tužkové baterie GP HR6 ReCyko+ s kapacitou 2600 mAh poslouží jako náhrada běžných baterií, kde to jen bude možné. Mají nízké samovybíjení a jsou nabité z výroby, což Vám umožní použít je ihned po vybalení. Energii si uchovají i po delším uskladnění - zůstane až 80% kapacity po 12-ti měsících. Umožní více než 300 nabíjecích cyklů. Používáním nabíjecích baterií a jejich správným zacházením můžete ušetřit nemalé finanční náklady.

Parametry GP AA NiMH 2700mAh

Výrobce GP
Typ NiMH
Kapacita 2700mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: