Katalog > Tonery > HP Q7516A

HP Q7516A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 4 961 Kč
Dostupnost: Skladem
od 4 961 Kč
Porovnat 4 obchody
Tiskový spotřební materiál HP umožňuje tisk dokumentů a marketingových materiálů v profesionální kvalitě. Díky těmto spolehlivým kazetám si udržíte vysokou produktivitu a vyhnete se problémům, nákladům na opakovaný tisk i plýtvání časem a spotřebním materiálem. Výměna tonerové kazety je díky provedení kazet HP vše v jednom rychlá a snadná. Pro dosažení stejné profesionální kvality výtisků je ideá...

Všechny nabídky pro HP Q7516A

Popis HP Q7516A

Tiskový spotřební materiál HP umožňuje tisk dokumentů a marketingových materiálů v profesionální kvalitě. Díky těmto spolehlivým kazetám si udržíte vysokou produktivitu a vyhnete se problémům, nákladům na opakovaný tisk i plýtvání časem a spotřebním materiálem. Výměna tonerové kazety je díky provedení kazet HP vše v jednom rychlá a snadná. Pro dosažení stejné profesionální kvality výtisků je ideální pořizovat originální spotřební materiál.
HP Q7516A je originální toner černé barvy pro bezproblémový tisk dokumentů s laserovými tiskárnami HP LaserJet 5200, 5200dtn a 5200tn. Průměrná výtěžnost černé tiskové kazety při nepřetržitém tisku je až 12 000 standardních stran při 5 % standardním pokrytí.
Výhodou všech originálních tonerů je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálními tonery dosáhnout.
Technické parametry
Parametry
Typ spotřebního materiálu:
Toner
Pokrytí (%) / Počet stran:
5/12000 < /p...

Parametry HP Q7516A

Výrobce HP
Originální toner Ano
LED tisk Technologie tisku s vysokou rychlostí a kvalitou. Ano
Výtěžnost stran Počet stran při standardním 5% pokrytí 12000
Barva Černá (Black)

Podobné produkty

Podobné fráze: