Katalog > Tělové oleje > TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK Šípkový olej 100% s vitaminem E 100ml

TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK Šípkový olej 100% s vitaminem E 100ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 342 Kč
Dostupnost: Skladem
* Výrobce: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK * Balení: 1 kus Pro své ojedinělé účinky je ideální pro zralou pleť. Účinné látky Rosa Canina Růže šipková je hojně rozšířený trnitý keř vysoký až 3 metry. Šípková růže coby symbol krásy a mládí byla zasvěcena bohyni Afrodité. Olej lisovaný ze semen plodu šípku je svými účinky jedinečný. Jde o významný přírodní zdroj více nenasycených mastných kyselin, vitamín...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK Šípkový olej 100% s vitaminem E 100ml

Popis TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK Šípkový olej 100% s vitaminem E 100ml

MVDr. Jiří Pantůček - TOPVET píše:

Olej z šípků je významný přírodní zdroj více nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Na pleť působí protizánětlivě, regeneračně, zjemňuje ji a hydratuje. Při pravidelném používaní je pokožka hebká, elastická a tonizovaná.

Pilulka.cz píše:

Růže šípková je hojně rozšířený trnitý keř vysoký až 3 metry. Šípková růže coby symbol krásy a mládí byla zasvěcena bohyni Afrodité. Olej lisovaný ze semen plodu šípku je svými účinky jedinečný.

Eshop Dr.Max píše:

Růže šípková je hojně rozšířený trnitý keř vysoký až 3 metry. Olej lisovaný ze semen plodu šípku je jedinečným přírodním zdrojem více nenasycených mastných kyselin, vitaminů a minerálů. Šípkový kosmetický olej s přídavkem vitaminu E zpomaluje projevy stárnutí, zabraňuje tvorbě vrásek a pomáhá vrásky vyhlazovat. Na pleť působí regeneračně, pleť zjemňuje a hydratuje. Při pravidelném používání je pokožka hebká, elastická a tonizovaná. Olej je ideální pro zralou pleť. Použití: Aplikujte na pokožku dle potřeby. Složení: Rosa Canina Fruit Oil, Tocopheryl Acetate. Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let. Případný sediment není vadou šípkového oleje.

Parametry TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK Šípkový olej 100% s vitaminem E 100ml

Výrobce Topvet

Podobné produkty

Podobné fráze: