Katalog > Tablety > Huawei M3 - 32GB

Huawei M3 - 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
MediaPad z dílen Huawei vykročil v mnoha směrech kupředu. Vyšší výkon, tenčí tělo i rámeček kolem displeje a jemnější rozlišení – to jsou hlavní rysy vylepšení. S tabletem Huawei MediaPad M3 získáte kombinaci výjimečného výkonu a elegantního designu kovového těla. Výrobce vše propracoval do nejmenších detailů a velkou pozornost věnoval i kvalitnímu ozvučení na kterém spolupracovala světoznámá zna...

Všechny nabídky pro Huawei M3 - 32GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Huawei M3 - 32GB

MediaPad z dílen Huawei vykročil v mnoha směrech kupředu. Vyšší výkon, tenčí tělo i rámeček kolem displeje a jemnější rozlišení – to jsou hlavní rysy vylepšení. S tabletem Huawei MediaPad M3 získáte kombinaci výjimečného výkonu a elegantního designu kovového těla. Výrobce vše propracoval do nejmenších detailů a velkou pozornost věnoval i kvalitnímu ozvučení na kterém spolupracovala světoznámá značka Harman/Kardon. MediaPad M3 je opravdová stylovka, která nezklame v žádném směru.
Exkluzivní kovový design
MediaPad je opět krásnější a ještě tenčí. Nechte se okouzlit jedním z nekrásnějších Android tabletů na trhu. Je nejen našlapaný výkonem a technologiemi, ale jeho krásné celokovové tělo v tenkém provedení o síle 7.3 mm zaujme každého. Pokud hledáte kombinaci exkluzivního stylu a vysokého výkonu je Huawei MediaPad M3 tou správnou volbou.
Ještě jemnější obraz pro oblíbená multimédia
Sledujte obsah a oblíbená multimédia na krásném displeji s vysokým WQXGA rozlišen...

Parametry Huawei M3 - 32GB

Výrobce Huawei
Úložná kapacita 32GB
Displej 8.4"
Hmotnost 0.31kg
Kapacita RAM 4Gb
Rozlišení 2560x1600
Výdrž baterie 11hod
Počet jader procesoru 8
Bluetooth Ano
Webkamera Ano
Operační systém Android
Wifi Ano
Hloubka 7.3mm
Šířka 124.2mm
Výška 215.5mm

Podobné produkty

Podobné fráze: