Katalog > Switche > Ubiquiti ES-48-LITE

Ubiquiti ES-48-LITE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 9 445 Kč
Dostupnost: Skladem
od 9 445 Kč
Porovnat 5 obchodů
EdgeSwitch ES-16-150W Switch s vysokým výkonen (70Gbps non-blocking throughput) a pokročilými L2/L3 funkcemi. K dispozici jsou dva SFP sloty a dva SFP+ pro připojení k páteřní síti. Konfiguraci lze provádět standartně přes webový prohlížeč, prostředí je velmi uživatelsky přívětivé a intuitivní. Pro pokročilé uživatele je taktéž k dispozici CLI (command-line-interface) skrz telnet či zabezpečen...

Všechny nabídky pro Ubiquiti ES-48-LITE

Popis Ubiquiti ES-48-LITE

MADER computer píše:

Gigabitový L2 switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-Lite v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 56W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty + 2 gigabitové SFP+ porty a celkovou propustností 70Gbps.
Velikou výhodou switche je možnost redundantního nebo přímého DC napájení. Switch podporuje napájení přes 230V AC a také přes DC konektor s variabilním napájením od 16 do 25V.
EdgeSwitch ES-48-Lite má kromě 48 gigabit metalicých portů také 2 SFP a 2 SFP+ sloty pro další rozšiřování Vaší sítě.
Díky velice sofistikovanému operačnímu systému EdgeOS je možné využívat základních switch funcí a pokročilými funkcemi jako je např. konfigurace VLAN, RSTP, Link aggregation, DHCP snooping, ověřování přes RADIUS a routování.
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Montáž do 19" rozvaděče
Fyzické charakteristiky
Provedení: Rackmount
Šasi: Kovové
Tlačítka: Reset < br ...

Parametry Ubiquiti ES-48-LITE

Výrobce Ubiquiti
Rychlost 10/100/1000
Management Ano
Provedení Do racku

Podobné produkty

Podobné fráze: