Katalog > Switche

Switche

Nalezeno:    636 produktů

Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W

UBNT UniFi Switch 8-150W Switch nabízí vysoký výkon a 10 nezávislých přepínacích portů. Osm gigabit portů s podporou 802.3af/at PoE+ nebo 24V pasivního PoE napájení sdílí celkově výkon až 150W. Switch obsahuje také dva SFP porty pro optickou konektivitu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Porty: 8 x RJ-45, 2 x SFP Přepínací kapacita: 20 Gbps PoE: ano Rozměry: 235 x 204 x 43 mm Hmotnost: 1,7 kg

Více informací
od 4 907 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS-108B

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-108B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-108B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každém portu a podle toho upraví napájení (obvykle se napájení určuje podle nejdelšího kabelu). ZyXEL GS-108B tak pracuje nejen spolehlivě, ale také úsporně. Šířka pásma až 2000 Mbps na každém portu ZyXEL GS-108B 10/100/1000Mbps ...

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

HP Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch

Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:48, 52; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

Více informací
od 38 954 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG105 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG105 propojíte v síti až 5 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ve více hráčích v síti, sdílet připojení k internetu, streamovat hudbu či multimédia v síti nebo ...

Více informací
od 407 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel NXC2500

Business Wireless LAN Controller, manage up to 64 APs (NWA5xxx/3xxx) with license upgrade (default 8APs), 6x Gigabit 1000Bse-T ports, CAPWAP, Dynamic channel selection, AP planner

Více informací
od 14 747 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1016D

Technické informace: Konektory: 16x RJ-45 (10/100/1000 Mbit/s) Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Auto MDI/MDI-X: ano Velikost tabulky MAC adres: 8000 položek Velikost bufferu: 512 kB na zařízení Propustnost switche Gbit/s: 32 Full Duplex: IEEE 802.3x full-duplex Režimy LED diod: Napájení, Aktivita/Linka, Rychlost Rozměry [mm]: 280 x 180 x 44 Váha [kg]: 1.75 Napájení [V]: 100-240 VAC 50/60 Hz

Více informací
od 1 817 Kč
Koupit nejlevněji

HP Aruba 2530 24 Switch

Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:24; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

Více informací
od 7 914 Kč
Koupit nejlevněji

MikroTik CRS112-8G-4S-IN

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 4 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 143 Šířka (mm): 200 Výška (mm): 44 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 24 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 1K Určení: Domácnost Vrstva: L3

Více informací
od 3 049 Kč
Koupit nejlevněji

Qnap QNAP QSW-1208-8C (QSW-1208-8C)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá normě IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet, EEE) a je zároveň energeticky úsporný. Model QSW-1208-...

Více informací
od 14 712 Kč
Koupit nejlevněji

TP-link Mercusys MS108 8x10/100 switch, plastic case

8-Port 10/100Mbps Desktop Switch MS108+ *Eight 10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX supported *Easily wired network expansion *Compact design for flexible arrangement *Plug and play setup, no configuration required Specifications Dimensions (W X D X H) *127 x 60.3 x 22 mm Interfaces *8 10/100Mbps ports, auto-negotiation, auto-MDI/MDIX External Power Supply *External power adapter *(Output: 5.0VDC/0.6A) Standards and Protocols *IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x *CSMA/CD Fan Quantity *Fanless Data Rates *10/100Mbps at half duplex *20/200Mbps at full duple...

Více informací
od 170 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK Převodník MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)

Média konvertor sítě Fast Ethernet pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km

Více informací
od 749 Kč
Koupit nejlevněji

ALLIED TELESIS 48xGB+4SFP Smart switch AT-GS950/48

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připrave...

Více informací
od 16 886 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS950/16

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připrave...

Více informací
od 6 332 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS950/24

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připrave...

Více informací
od 8 080 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS950/8

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připrave...

Více informací
od 3 636 Kč
Koupit nejlevněji

ALLIED TELESIS AT-GS970M/28PS-50

přepínač Allied Telesis CentreCOM® GS970M/28PS Layer 3 obsahuje dvacet čtyři 10/100/1000T Gigabit PoE+ portů a čtyři 100 / 1000X SFP porty. Porty Power over Ethernet Plus (PoE+) poskytují ideální řešení pro připojení a dálkové napájení bezdrátových přístupových bodů, IP kamer a IP telefonů.Klíčové vlastnosti* Allied Telesis Management Framework (AMF)* AlliedWare Plus operační systém* Ekologický* Funkce IPv6* Podpora autentizace IEEE 802.1x / MAC / Web* Grafické uživatelské rozhraní (GUI) pro snadnou správu* Podporovány základní funkce L3, statické směrování, RIPTechnické parametry* 10/100/100...

Více informací
od 17 930 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS GX-U1051

Gigabitový přepínač: ASUS GX-U1051Elegantní gigabitový přepínač, který nabízí domácím uživatelům snadnoumožnost pro vybudování rychlé pevné sítě. Podporuje funkci Super Energy Saving,která umožňuje účinně šetřit elektrickou energii.Proč pořídit5 gigabitových portůAuto speed negotiation - automatické nastavení rychlosti na 1000/100/10Mbps pro připojená zařízeníMimořádně kompaktní rozměry, kovový výhled s bezvadným designem -funguje tiše a dokonale se hodí do moderních domů a kanceláříPlug and Play- Absolutně není vyžadováno žádné nastavení, jednoduchépoužití pro každou síťExtra-kompaktní vzhle...

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS GX-U1081

Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:8

Více informací
od 891 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS XG-U2008

Max. přenosová rychlost: 10 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 630 Stav zboží Stav: Jen nové Rozhraní Celkový počet portů: 10 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 2 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 125 Šířka (mm): 240 Výška (mm): 27 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 56 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 8K Určení: Domácnost, Malá firma Vrstva: L2

Více informací
od 5 907 Kč
Koupit nejlevněji

ATEN VS-291

přepínání pomocí tlačítka na zařízení jednoduchá instalace - není třeba instalovat žadný software rozlišení VGA 1920 x 1440, DDC, DDC2, DDC2B rozměry: 120 x 60 x 44 mm hmotnost: 220 g napájení: * AC 9V 120mA (VS-291) 2 Port Video Switch The VS-291 Video Switches are control units that allow you to conveniently display the video output of two separate computer systems on a single monitor, eliminating the unnecessary expense of purchasing a separate monitor for each computer. Features: Electronic switching for greater reliability and durability Displays the output of ...

Více informací
od 865 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO 550X Series SG550X-48MP - Přepínač - L3 - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) + 2 x combo

Cisco SG550X-48MP 48-Port Gigabit PoE Stackable Managed Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Počet portů 48 Provedení Rack-mountable - 1U Porty 48 x 10/100/1000 + 2 x 10GE copper/SFP+ combo + 2 x 10GE SFP+ Výkon Switching capacity: 176 Gbps Forwarding performance (64-byte packet size): 130,94 Mpps Power over Ethernet (PoE) PoE, PoE+ and 60W PoE (740W) Počet VLAN 4 000 Protokol pro...

Více informací
od 85 844 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Bussiness switch CBS250-8P-E-2G-EU

S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu.Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou ob...

Více informací
od 5 320 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Bussiness switch CBS250-8T-E-2G-EU

S Cisco Business 250 Series Smart Switches můžete dosáhnout podnikového výkonu a zabezpečení sítě, aniž byste museli platit za pokročilé síťové funkce, které nebudete používat. Pokud potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, inteligentní přepínače řady Cisco Business 250 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu.Řada Cisco Business 250 je nová generace cenově dostupných inteligentních přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost sítě s kompletní sadou síťových funkcí, které potřebujete pro spolehlivou ob...

Více informací
od 4 406 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Bussiness switch CBS350-16P-2G-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře.Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a techno...

Více informací
od 11 468 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Bussiness switch CBS350-24P-4G-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře.Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a techno...

Více informací
od 17 231 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Bussiness switch CBS350-48FP-4X-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání důležité obchodní transakce. Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a funkcí pro malé kanceláře.Přepínače řady Cisco Business 350 poskytují sadu pokročilých funkcí, které vyžadují rostoucí podniky a které vyžadují aplikace a techno...

Více informací
od 53 012 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 2960L-48PS-LL - Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink)

Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (370 W)

Více informací
od 76 599 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 2960X-24TD-L

Cisco Catalyst 2960X-24TD-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 2x SFP+ 10Gbit Technické specifikace: * Popis zařízení: Cisco Catalyst 2960X-24TD-L - přepínač - 24 porty - řízený - desktop, Lze montovat do rozvaděče * Typ zařízení: Přepínač - 24 portů - řízený - stohovatelný * Provedení skříně: Desktop 1U, lze montovat do rozvaděče * Subtyp: Gigabit Ethernet * Porty: 24 x 10/100/1000 + 2 x 10Gigabit SFP+ * Výkon: Přepojovací kapacita: 216 Gbps Výkon přeposílání (velikost paketů 65 bytů): 95.2 Mpps * Virtuální rozhraní (Vlan): 1023 * Protokol vzdáleného přístupu: Charekterist...

Více informací
od 76 268 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 9200L 24-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-24P-4X-E

Nová koncepce síťových přepínačů řady C9K plně kompatibilní s SD-WAN řešením značky CISCO. Modely řady C9200L nejsou modulární, jsou prodávány vždy z Ent. Nebo Adv. Licencí, kterou je potřeba nasměrovat na SmartAccount koncového zákazníka. Díky tomuto získá zákazník maximální flexibilitu a dokonalý přehled o svých zařízeních a licencích. Toto zařízení lze prodat pouze společnostem zařazeným v partnerském programu společnosti cisco.Pro bližší informace o této produktové řadě a partnerském programu navštivte naši stránku www.atcomp.cz/cisco...

Více informací
od 36 313 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials, C9200L-48T-4X-E

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Up to 48 ports of full Power over Ethernet Plus (PoE+) capability Resiliency with Field-Replaceable Units (FRU) and redundant power supply, fans, and modular uplinks Flexible downlink options with data or PoE+ Operational efficiency with optional backplane stacking, supporting stacking bandwidth up to 160 Gbps UADP 2.0 Mini with integrated CPU offers customers optimized scale with b...

Více informací
od 62 151 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-48P-4X-E

Nová koncepce síťových přepínačů řady C9K plně kompatibilní s SD-WAN řešením značky CISCO. Modely řady C9200L nejsou modulární, jsou prodávány vždy z Ent. Nebo Adv. Licencí, kterou je potřeba nasměrovat na SmartAccount koncového zákazníka. Díky tomuto získá zákazník maximální flexibilitu a dokonalý přehled o svých zařízeních a licencích. Toto zařízení lze prodat pouze společnostem zařazeným v partnerském programu společnosti cisco.Pro bližší informace o této produktové řadě a partnerském programu navštivte naši stránku www.atcomp.cz/cisco...

Více informací
od 88 846 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 9300L - Network Advantage - přepínač - L3 - řízený - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink)

Network Advantage - přepínač - L3 - řízený - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP (uplink) - Lze montovat do rozvaděče

Více informací
od 103 073 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF 500-48P

Kupte si! Cisco switch SF 500-48P, 48x10/100 + 2xGE/SFP+2xSFP, PoE, SNMP, kov od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. EDS-1014173 - Cisco SF 500-48P switch - 48x 10/100 PoE + 2xGE/SFP sdílené + 2x SFP, PoE, Web, SNMP, RMON Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač...

Více informací
od 27 832 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO SF110-08HP 8-Port PoE 10/100 Switch, PoE 32W/4 ports

8x10/100, PoE; Switching capacity: 1.6 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 1.2 Mpps

Více informací
od 5 054 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110-16-EU

Flow Control Layer 2 Switching Auto-negotiation Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) Weighted Round Robin (WRR) Queuing Quality Of Service (QoS) Diagnostika kabelu Detekce smyčky Energy Efficient Ethernet Typ zařízení Switch - 16 portů - neřízený Provedení Desktop, rack-mountable Porty 16 x 10/100 Výkon Switching capacity: 3.2 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size): 2.4 Mpps Velikost MAC tabulky 8000 záznamů Vyhovující standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x Indikátory stavu Power, link/activity, diagnostika k...

Více informací
od 1 589 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110-24-EU

Max. přenosová rychlost: 100 Mb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1320 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 24 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 24 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279.4 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 4.8 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 512 Urče...

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110D-05-EU

Max. přenosová rychlost: 100 Mb/s Hmotnost Hmotnost (g): 220 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 5 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 5 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 91 Šířka (mm): 93 Výška (mm): 27 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 1 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 1K Určení: Malá fir...

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110D-08-EU

Max. přenosová rychlost: 100 Mb/s Hmotnost Hmotnost (g): 380 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 8 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 130 Šířka (mm): 130 Výška (mm): 27 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 1.6 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 2K Určení: Malá...

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110D-16HP

Cisco SF 100D-16-EU switch - 16x 10/100, desktop, kov Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitové rychlosti připojení pro pracovní stanice s vysokými nároky, současně nadále slouží ostatním klientům při aktuálních rychlostech. Přepínače je rovněž možné využít k vytvoření místní sítě ve firmě a přidělit příslušné rychlosti li...

Více informací
od 2 584 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF112-24-EU

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2000 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 24 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 2 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 24 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 203 Šířka (mm): 441 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 8.8 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres:...

Více informací
od 3 271 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF220-24-K9-EU

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 260 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 24 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 24 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 201 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 8.8 Spravovatelnost: Řízený (web rozhraní a CLI) Tabulka M...

Více informací
od 7 723 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF220-48-K9-EU

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2980 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 50 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 48 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 201 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 13 Spravovatelnost: Řízený (web ro...

Více informací
od 6 199 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF250-48HP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 4930 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 48 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 2 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 48 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 4 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 350 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 100 Přepí...

Více informací
od 10 676 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF300-48PP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 5440 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 48 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 48 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 350 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44.45 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 375 Př...

Více informací
od 13 578 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF350-48

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3570 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 48 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 2 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 48 Počet RJ-45 (10GBase-T): 1 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 257 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 17 Spravovatelnost: Řízený (web ...

Více informací
od 10 894 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF350-48MP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 5610 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 48 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 2 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 48 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 350 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 740 Pře...

Více informací
od 22 999 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF500-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 2 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 33,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťových prostředí, za přijatelnou cenu. Tyto p...

Více informací
od 18 335 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110-16

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2130 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 16 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 16 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 280 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 32 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 8K...

Více informací
od 2 908 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110-24

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1630 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 24 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 24 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 48 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: ...

Více informací
od 2 584 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110-24HP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1300 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 26 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 24 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 202.82 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44.32 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 100 Přepínací kapacita...

Více informací
od 4 294 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110D-05

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 320 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 5 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 5 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 100 Šířka (mm): 110 Výška (mm): 31 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 10 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 4K Určení: Domácno...

Více informací
od 1 250 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110D-08

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 430 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 140 Šířka (mm): 140 Výška (mm): 33 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 16 Spravovatelnost: Neřízený Tabulka MAC adres: 8K Určení: Malá fi...

Více informací
od 1 399 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110D-08HP

Cisco SG 100D-08HP-EU switch - 8x 10/100/1000, desktop, kov, bez managementu, PoE Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitové rychlosti připojení pro pracovní stanice s vysokými nároky, současně nadále slouží ostatním klientům při aktuálních rychlostech. Přepínače je rovněž možné využít k vytvoření místní sítě ve firmě a při...

Více informací
od 1 849 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG112-24

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2300 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service) Rozhraní Celkový počet portů: 26 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 24 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279 Výška (mm): 44.5 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 48 Spravovatelnost: Neřízený Tabulk...

Více informací
od 4 565 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG220-26

Hlavním úkolem switche SG200-26 je poskytnout spolehlivé řešení pro sdílení síťového obsahu a propojení počítačů, tiskáren a serverů. Ethernetové porty doplňuje dvojice rozšiřujících SFP slotů pro instalaci modulů s gigabitovou optickou konektivitou. Nechybí podpora IPv6, linková agregace, VLAN, QoS pro nastavení priorit a autentizace na úrovni portů IEEE 802.1X. Switch je proveden ve formátu umožňující instalaci do rozvaděče Rack. Správa probíhá přes intuitivní GUI webové rozhraní. Zahrunuje balíček Web management Plus.

Více informací
od 5 399 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG220-26P

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • IPv6 support • SNTP support • STP support • RSTP • MSTP • TFTP support • HTTPS • QoS • acces control list • QinQ VLAN • guest VLAN • auto voice VLAN • GVRP/GARP • BPDU Guard • SSH • SSL • Jumbo Frames support • MLD snooping • SNMP • RMON • SNTP • Cisco Discovery Prot...

Více informací
od 6 793 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG220-50-K9-EU

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3300 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 50 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 48 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 201 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 375 Přepínací kapacita (Gb/s): 100 ...

Více informací
od 11 015 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG220-50P

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • IPv6 support • SNTP support • STP support • RSTP • MSTP • TFTP support • HTTPS • QoS • acces control list • QinQ VLAN • guest VLAN • auto voice VLAN • GVRP/GARP • BPDU Guard • SSH • SSL • Jumbo Frames support • MLD snooping • SNMP • RMON • SNTP • Cisco Discovery Prot...

Více informací
od 23 826 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG250-10P

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1200 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 260 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Maximální PoE výkon (W): 62 Přepína...

Více informací
od 4 427 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG250-26

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3720 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 26 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 24 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 202 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack Výška racku: 1U Přepínací kapacita (Gb/s): 52 Spravovatelnost: Neřízený Ta...

Více informací
od 4 254 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: