Katalog > Svářečské kukly

Svářečské kukly

Nalezeno:    34 produktů

ASK300

Nepostradatelné pomůcka dobrého svářeče - kvalitní samostmívací svářecí kukl&

Více informací
od 1 074 Kč
Koupit nejlevněji

Soges samostmívací Ghost YXE

Základní, velice jednoduchá, lehká, samostmívací svářecí kukla pro občasné sváření a údržbu. Vhodná do každé dílny jako náhrada za nestmívací kuklu nebo svářečský štít a vhodná i jako ochrana při broušení. Vysoká kvalita zpracování za velmi nízkou cenu. Zahoď štít, používej samostmívačku.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

CleanAIR® Kukla samostmívací Yoga

Samostmívací kukla Clean Air YOGA s filtroventilační ✅ jednotkou Clean Air Basic EVO je výhodné ekonomické řešení pro filtraci svařovacích dýmů, částic a případně pachů. Sestava je kompletní ✅ k okamžitému využití. Extra ochrana svářeče.

Více informací
od 17 931 Kč
Koupit nejlevněji

CleanAIR® Kukla svářecí s odsáváním samostmívací Balder S

Svářecí samostmívací kukla Balder SmarTIGer včetně ✅ filtračně-ventilační jednotky je vhodná pro všechny metody svařování včetně TIG ✅ a to i při velmi nízkých svařovacích proudech. Ochrana zdraví je to nejdůležitější. Profesionální výrobek s důrazem na prvotřídní kvalitu.

Více informací
od 22 853 Kč
Koupit nejlevněji

CleanAIR® Stmívací Aertec Yoga

Standardní model samostmívací svářecí kukly CleanAir Aertec Yoga. Využívá lehký a přesto ✅ odolný skelet v kombinaci s kvalitní samostmívací kazetou AerTEC X100. Vhodné pro všechny svářečské metody, včetně TIG ✅ i při nízkých proudech. Zajímavá kukla v této třídě za velmi dobrou cenu. Mnoho muziky za málo peněz. 

Více informací
od 1 984 Kč
Koupit nejlevněji

ESAB Kukla svářecí nestmívací Eco-Arc 110x90 mm

Nestmívací ✅ svařovací kukla se sklem 110 x 90 mm. DIN 11 s možností odklápění. Po odklopení tmavého skla lze použít pro broušení. Proč držet svářecí štít, když mohu mít pohodlně na hlavě kuklu. Volné ruce ✅ pro kvalitní práci.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

ESAB Samostmívací kukla profi Sentinel A50

Samostmívací svářecí kukla ESAB Sentinel A50 je z nejvyšší ✅ řady kukel výrobce ESAB. Má vynikajícími užitné vlastnostmi v poměru k ceně. Určena pro profesionální svářeče, kteří vyžadující špičkovou ochranu a komfort. Unikátní hlavový kříž "Halo" byl vyvinut, aby kukla nezatěžovala krk svářeče.

Více informací
od 7 861 Kč
Koupit nejlevněji

Kowax Samostmívací kukla svářecí KWX730ARC++

Tato samostmívací svářecí kukla definuje ✅ nový vyšší standard v optické kvalitě a provedení ve své třídě na trhu. Externí ovládání broušení + zvýšená ochrana proti tepelnému záření to je nová KWX730ARC++. Kukla přináší ještě vylepšenou třídu ochrany 1/1/1/1 dle EN379 s nejmenší ✅ difuzí světla na trhu. 

Více informací
od 4 840 Kč
Koupit nejlevněji

Kowax samostmívací KWX6

Samostmívací svářecí kukla KWX6 nejnižší řady výrobce Kowax. I přesto ale velmi dobrý základ pro svařovaní. Univerzální ✅ použití. Pro jakoukoli údržbu doma i v práci. Jasná ✅ volba bez zbytečně dlouhého hledání.

Více informací
od 1 435 Kč
Koupit nejlevněji

Kowax samostmívací KWX73

Samostmívací kukla výrobce Kowax KWX73. Vylepšený ✅ model základní kukly (KWX6) pro jakékoli svařovaní. Univerzální použití do jakékoli dílny či garáže. Čtyři čidla. Vylepšený uživatelský komfort. Skvělá ✅ kukla a již žádné červené oči svářeče:)

Více informací
od 2 330 Kč
Koupit nejlevněji

Kowax samostmívací KWX820ARC++

Zbrusu nová samostmívací svářečská kukla KWX820ARC++ úplně nejvyšší kvality od výrobce Kowax je osazena filtrem se špičkovou optickou kvalitou se specifikací 1/1/1/1 dle EN379 (maximální ochrana zraku) v kombinaci s exkluzivní funkcí ARC++ (Advanced Real Color) = reálné barvy na celém barevném spektru. Exkluzivní design kukly. Speciál pro šampióny!

Více informací
od 6 891 Kč
Koupit nejlevněji

Kowax samozatmívací KWX73 Terminator

Samostmívací kukla KWX73 Terminator výrobce Kowax. Standardní model kukly pro jakékoli ✅ svařovaní v slušivém designu. Univerzální použití do jakékoli dílny či garáže. Čtyři čidla. Vylepšený uživatelský komfort. Parádnická ale i funkční kukla pro každého svářeče. To je Terminátor.

Více informací
od 2 590 Kč
Koupit nejlevněji

Optrel samostmívací e684

Samostmívací svářecí kukla Optrel e684. Plně automatická samozatmívací kukla od švýcarského výrobce. Reálné barvy! Vhodná pro použití s hořáky s regulací up/down nebo při časté změně svařovacího proudu. Tato kukla umí sama (automaticky) rozeznat intenzitu svářecího proudu a upravit tak zatemnění za provozu + reálné barvy! 

Více informací
od 9 572 Kč
Koupit nejlevněji

Proindustry Svařovací štít UT 108x51 mm

Svařovací štít 108 x 51 mm zorné pole. Klasický štít do jedné ruky. Plastový. Vyměnitelné skla různých tmavostí DIN.  Sklo není součástí štítu.

Více informací
od 276 Kč
Koupit nejlevněji

Proindustry Svařovací štít UT 110x90 mm

Svařovací štít ✅ 110 x 90 mm zorné pole. Klasický štít do jedné ruky.

Více informací
od 287 Kč
Koupit nejlevněji

Hlavový kříž do svářecí kukly Kowax KWX 6_HK

Hlavový kříž do svářecí kukly Kowax Hlavový kříž do svářecí kukly. Univerzální použití do několika druhů kukel Kowax. Vhodný do samostmívacích svářecích kukel Kowax řady KWX6, KWX7, KWX73,

Více informací

Kowax Hlavový kříž do svářecí kukly UNIVERZÁL KWX 6_HKu

Hlavový kříž do svářecí kukly UNIVERZÁL Hlavový kříž do svářecí kukly. Univerzální použití do několika druhů a výrobců kukel.. Vhodný do samostmívacích svářecích kukel - univerzální hlavový kříž. Odolný a kvalitní materiál. Včetně čelové potní pásky. Nastavitelný

Více informací

DeltaPlus BARRIER 2 samostmívací Svářecí kukla

Samostmívací kukla DeltaPlus BARRIER 2 pro svařování vhodná ke svařování s elektrickým obloukem, MIG, TIG, která vyžaduje filtr DIN9 až DIN13. Kukla je vyrobená z polypropylenu. Vnitřní postroj s kolečkem pro snadné nastavení, včetně potního pásku. Rozměr zorníku je: 100 × 60 mm. LCD filtr v ceně. Odstíny: čirý DIN4 - tmavý: DIN9 na DIN13. Citlivost ≤ 0.0003 s. (z čirého odstínu na tmavý). Funguje pomocí vyměnitelný baterii (CR2032) + indikátor vybitých baterií. Tato kukla nahrazuje: Svářecí kukla DeltaPlus BARRIER samostmívací. Svářecí samostmívací kukla BARRIER 2 vhodná pro svařování elektr...

Více informací

DeltaPlus CASOUD2HE Svářecí kukla na přilbu

Ochranný štít černý CASOUD2HE je z polypropylenu, určený pro ochranné přilby DeltaPlus. Pro všechny typy sváření, které vyžadují ochranný filtr 11. Prodává se jako sada na okamžité použití: pevný zorník s filtrem z polykarbonátu (filter - IN), Flip-up zorník s filtrem DIN11 (filter-11); jeden ochranný filtr z čirého polykarbonátu. Rozměry filtrů: 108 × 51 mm. Svářecí kukla CADOUD2HE pro ochranné přilby DeltaPlus s ochranným filtrem 11

Více informací

Proindustry Kukla celohlavová ČERT 89431 kožená, celohlavová, skla nejsou součástí svářecí kukly

Nestmívací celohlavová kožená kukla, tzv. ČERT.  Vyměnitelná kulatá skla průměru 50 mm různých tmavostí DIN. Není součástí kukly. Vyrobeno z pravé, silné a odolné kůže. Vhodná do obzvlášť nepřístupných míst. Například sváření potrubí. Jde v podstatě o svářečské brýle integrované do koženého obalu - ochrany hlavy.

Více informací

Kukla samostmívací S20B Flipper S7SUN20B náhradní ochranné fólie ZDARMA + ochranný vak ZDARMA

Svařovací samostmívací kukla Flipper AlfaIn Svařovací samostmívací kukla Flipper od českého ✅ výrobce Alfain s unikátním systémem odklápění kazety pro režim broušení. Optická kvalita 1/1/1/1 ✅. Špičková svářecí kukla pro profesionální svářeče na všechny ✅ metody sváření. Novinka s unikátním řešením kazety a jejím odklápěním.

Více informací

CleanAIR Profi svářecí samostmívací kukla Balder BH3 GDS 402080 profi svářecí samostmívací kukla s velkým průzorem

Profi svářecí samostmívací kukla Balder BH3 GDS Profesionální svářečská samostmívací kukla vhodná pro všechny metody svařování včetně TIG sváření, a to i při velmi nízkých proudech. Nejvyšší optická kvalita svářečské kukly 1/1/1/1. Velký průhled, nízká hmotnost. Kvalitní hlavový kříž svářecí kukly. Svařovací kukla vhodná pro celodenní sváření. S touto samostmívací kuklou to bude svářet samo. Reálné barvy při svařování!

Více informací

Proindustry Štít Vision komplet (zorník+hlavový kříž) 5091/K

Štít Vision komplet - zorník a hlavový kříž Ochranný štít Vision komplet - odolný polykarbonátový zorník a hlavový kříž. Vhodná ochrana očí a obličeje při broušení ale i dalších činnostech. Můžeš zkusit i třeba klasické brýle jako ochranu očí.

Více informací

Pantermax Samostmívací svařovací kukla Panter KuklaPANTER náhradní ochranné fólie ZDARMA

Samostmívací svařovací kukla Panter Samostmívací svařovací kukla Panter. Ochranná pomůcka - očí a obličeje při svařování i broušení. Velice jednoduchá, základní, obyčejně černá bez designu, levná ale bezpečná a certifikovaná samozatmavovací kukla na sváření. V jednoduchosti je krása. Skvělý poměr výkonu a ceny! Kukla do každé garáže a domácnosti.

Více informací

Samozatmívací svářečská kukla OPTREL p550 7640127613122 prodloužená záruka na 3 roky

Samozatmívací svářečská kukla OPTREL p550 Samozatmívací svářečská kukla Optrel p550 je novinkou od špičkového švýcarského výrobce svářecích samostmívacích kukel Optrel. Tato svářečská kukla používá již léta známý a osvědčený design a koncepci skeletu ale má úplně nová střeva ve formě ochranné kazety s ADF technologií v reálných barvách ve specifikaci ochrany 1/1/1/2. Vhodná pro všechny metody sváření (

Více informací

Svářecí kukla samostmívací OPTREL Crystal 2.0 1006.900 prodloužená záruka na 3 roky, náhradní fólie + taška ZDARMA

Svářecí kukla samostmívací OPTREL Crystal 2.0 Svářecí kukla samostmívací Optrel Crystal 2.0. od špičkového švýcarského výrobce. Světový unikát - automaticky nastaví tmavost. Reálné barvy průzoru. Vhodná pro všechny metody svařování a vynikající při časté změně svařovacího proudu či nízkých proudech při metodě TIG. Nejlepší svářecí kukla na světě! Ultra profesionální svářecí kukla. 

Více informací

Samostmívací svářecí kukla ESAB Savage A40 0700000491 samostmívací svářecí kukla od světového výrobce ESAB

Samostmívací svářecí kukla ESAB Savage A40 Samostmívací, velmi univerzální, a kvalitní svářecí kukla Esab Savage A40 od světového výrobce ESAB. Velmi dobrý pomocník pro jakékoli svářecí práce. Nízká hmotnost a kvalitní zpracování svářecí kukly Esab. Nástupce populární svářecí kukly ESAB Origo Tech 9-13 a ESAB Warrior Tech 9-13. Velmi rozšířený model svářečské kukly značky ESAB, se kterým člověk nešlápne vedle. ...

Více informací

AlfaIn Kukla svářecí samostmívací Barracuda S777C ČERNÁ S777c.c svářecí samostmívací kukla od českého výrobce svářeček AlfaIn

Kukla svářecí samostmívací Barracuda S777C ČERNÁ Kukla svářecí samostmívací Barracuda S777c fibre černá. Velice spolehlivá a univerzální svářecí kukla. Není vhodná na TIG sváření ale pro ostatní svařovací metody je naprosto vynikající. Předností svářecí samostmívací kukly je nízká hmotnost. Supr svářečská helma od českého výrobce svářeček AlfaIn za nízké peníze. samostmívací svářecí kukla českého výrobce ALFA IN S777C Barracuda pro rozbrušování, obloukové svařování n...

Více informací

Kukla svářecí samostmívací s odsáváním KOWAX KWX820SAARC++ KWXSAARC1+ PAPR jednotka - odsávání

Kukla svářecí samostmívací s odsáváním KOWAX KWX820ARC++ Speed Air Samostmívací svářecí kukla KWX820ARC++ s odsáváním Speed Air. Nejvyšší ✅✅✅ a osvědčená kvalita od výrobce Kowax. Osazena filtrem se špičkovou optickou kvalitou se specifikací 1/1/1/1 ✅ v kombinaci s exkluzivní funkcí reálných barev na celém barevném spektru. Speciální kukla pro nejlepší a nejšikovnější profi svářeče ✅!

Více informací

Svářecí samostmívací kukla AlfaIn S9B S7SUN9B náhradní ochranné fólie ZDARMA

Svářecí samostmívací kukla AlfaIn S9B Plně profesionální svářecí samostmívací kukla od českého výrobce AlfaIn, typ S9B. Zejména vhodná pro sváření TIG, samozřejmostí je MIG/MAG i MMA, či řezání plazmou nebo broušení. Předností je zejména nízká hmotnost a spolehlivost! Profi ochrana očí bez laborování a zkoušení. Nejvyšší optická kvalita filtru svářecí kukly 1/1/1/1 dle normy EN 379 !

Více informací

Samostmívací svářecí kukla KOWAX FantomFlip KWXFantomFlipARC1 náhradní ochranné fólie ZDARMA

Samostmívací svářecí kukla KOWAX FantomFlip Samostmívací svářecí kukla KOWAX FantomFlip je z nejvyšší ✅ řady kukel českého výrobce Kowax. Exkluzivní ✅ technologie kukly s odklápěním, velký průhled zorným polem, boční průzory ✅, reálné barvy vidění. Určena pro profesionální svářeče, kteří vyžadující extra ochranu a komfort. Špičková svářecí kukla pro profíky!

Více informací

Kukla svářecí GEKO G01877 samostmívací

Kukla svářecí GEKO G01877 samostmívací\n \n Vhodné pro všechny metody svařování pomocí elektrického oblouku - MMA svařování elektrodou a poloautomaty v ochranných plynech

Více informací

Svářecí samostmívací kukla Böhler Guardian 50 32371 profesionální samostmívací svářecí kukla

Svářecí samostmívací kukla Böhler Guardian 50 Profesionální svářecí samostmívací kukla Böhler Guardian 50 je špičková kukla pro profesionální svářeče ale i nadšence, kteří si chtějí kvalitně chránit oči. Tato multifukční a lehká svářecí kukla s věrným zobrazením barev je využitelná pro všechny svářecí metody, včetně TIGa. Extra ochrana a kvalita za rozumné peníze. Vhodná pro všechny s...

Více informací

3M Speedglass Svářecí kukla SPEEDGLASS 9100X + boční průzory 501815 boční průzory, profesionální svářecí samostmívací kukla

Svářecí kukla SPEEDGLASS 9100XX s boční průzory Samostmívací svářecí kukla Speedglass 9100XX od legendárního světového výrobce 3M Speedglass. Nejrozšířenější a velmi oblíbená profesionální svářecí stmívací kukla. Vyznačuje se kvalitním a propracovaným zpracováním a spolehlivou ochranou svářeče. Boční průzory pro lepší výhled svářeče a výdechové boční otvory odvádí vydechovaný vzduch a snižují mlžení průzoru. Ergonomický ...

Více informací