Katalog > Stylusy > Univerzální stylus CellularLine Ergonomic pro displeje

Univerzální stylus CellularLine Ergonomic pro displeje

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 163 Kč
Dostupnost: Skladem
Univerzální stylus Ergonomic slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Univerzální stylus Ergonomic má stylový design a kvalitní provedení značky CellularLine a je vhodné pro libovolné zařízení ovládané kapacitním displejem. Toto dotykové pero vám usnadní práci a stane se z něj každodenní spole...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Univerzální stylus CellularLine Ergonomic pro displeje

Popis Univerzální stylus CellularLine Ergonomic pro displeje

Nejceny.cz píše:

Univerzální stylus Ergonomic od firmy CellularLine. Slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje mobilního telefonu nebo tabletu. Na displeji zařízení nezanechává žádné otisky ani škrábance. Je navržen v ergonomickém designu, který skvěle padne do ruky a je dostupný ve více barvách. Vlastnosti stylusu CellularLine Ergonomic: Univerzální stylus. Slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Nezanechává na displeji žádné otisky. Ergonomický tvar. Skvostný design. V černém provedení.

F-mobil.cz píše:

Univerzální stylus Ergonomic slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky.
Univerzální stylus Ergonomic má stylový design a kvalitní provedení značky CellularLine a je vhodné pro libovolné zařízení ovládané kapacitním displejem. Toto dotykové pero vám usnadní práci a stane se z něj každodenní společník.
Vlastnosti:

Parametry Univerzální stylus CellularLine Ergonomic pro displeje

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: