Katalog > Stylusy > AKASA Stylus a kuličkové pero 2v1

AKASA Stylus a kuličkové pero 2v1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 201 Kč
Dostupnost: Skladem
od 201 Kč
Stylus 2v1, stylus a kuličkové pero AK-TPN-03SL značky AKASA slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, má kvalitní kovový plášť, měkký gumový hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Díky clip-on designu je jej snadné použít na jakýkoliv tablet či iPad. Stylus 2v1 AKASA s gumovým zakončením zaručuje přesnost a citlivost pod jakýmkoliv úhlem držen...

Všechny nabídky pro AKASA Stylus a kuličkové pero 2v1

Popis AKASA Stylus a kuličkové pero 2v1

Stylus 2v1, stylus a kuličkové pero AK-TPN-03SL značky AKASA slouží k ovládání dotykového kapacitního displeje. Dotykové pero snímá dotykový displej, má kvalitní kovový plášť, měkký gumový hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Díky clip-on designu je jej snadné použít na jakýkoliv tablet či iPad.
Stylus 2v1 AKASA s gumovým zakončením zaručuje přesnost a citlivost pod jakýmkoliv úhlem držení. Tento Liner s kuličkovým perem ve stříbrné barvě bude skvělým doplňkem u všech zařízení s kapacitním displejem a váš každodenní společník při práci i zábavě. Kuličkové pero využívá standardně inkoustové náplně D1. Dodáváno s úložným pouzdrem.
Specifikace:

Parametry AKASA Stylus a kuličkové pero 2v1

Výrobce Akasa

Podobné produkty

Podobné fráze: