Katalog > Stojany na stromeček

Stojany na stromeček

Nalezeno:    5 produktů

Krinner Stojan na vánoční stromek XL

Krinner Premium XL vhodné pro stromy do výšky 3 m maximální průměr stromku 12 cm šířka stojanu 39 cm maximální množství vody 4,5 l Stojan je vhodný pro stromy do výšky až 3 m a průměru kmene do 12 cm. Díky patentované technice jednoho lanka se síla úchytek rovnoměrně rozloží na celou délku kmene stromku. Stromeček bude stát bezpečně a rovně. Je přitom jedno, zda je silný, tenký nebo narostl křivě. Díky nádobě na vodu s objemem na 4,5 l vody a ukazatelem množství budete mít vždy přehled o zavlažování stromu, stromek bude déle zelený a čerstvý....

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

KRINNER VARIO TÖLZ

Stojan na stromek Designový dřevěný stojan na vánoční stromeček plnitelný vodou, stabilita kmene je zajištěna unikátním mechanismem, stromek je fixován čtyřmi úchyty po obvodu, které jsou propojeny ocelovým lankem.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Krinner Stojan na vánoční stromek Krinner / Krinner Premium XL

Krinner v různých velikostech S, M, L , XL, XXL Díky patentované technice jednoho lanka se síla úchytek rovnoměrně rozloží na celou délku kmene stromku. Stromeček bude stát bezpečně a rovně. Je přitom jedno, zda je silný, tenký nebo narostl křivě.  Díky nádobě na vodu do kterého se vejde podle velikosti 3 l až 11 l vody, a ukazatelem množství budete mít vždy přehled o zavlažování stromu, stromek bude déle zelený a čerstvý. STOJÁNKY ODESÍLÁME AŽ PO 25.11.2021. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!!

Více informací

Krinner Stojan na vánoční stromek Krinner Vario Tölz / Stojan na vánoční stromek Krinner Vario Tölz

Krinner Vario Tölz vhodné pro stromy do výšky 2,5 m maximální průměr stromku 12 cm šířka stojanu 47 cm STOJÁNKY ODESÍLÁME AŽ PO 25.11.2021. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!!

Více informací

Podobné fráze: