Katalog > Sodastream ostatní příslušenství

Sodastream ostatní příslušenství

Nalezeno:    19 produktů

Sodastream bombička CO2

Bombička+CO2 samostatná SODASTREAM Bombička CO2 s kapacitou až na 70 litrů sodové vody

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Limo Bar Bombička Náhradní plyn CO2

Originální bombička LIMO BAR se 425g stlačeného plynu CO2 pro výrobu sody s přístroji Limo Bar. Balení obsahuje 1 ks bombičky CO2. Po vyčerpání náplně je možné bombičku opakovaně doplňovat. Výroba nápoje v domácím výrobníku zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí, než limonády v lahvích.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream Čistící tablety

Milujete vodu či perlivé limonády z přístroje Sodastream? Pak nezapomínejte ani na jeho pravidelnou údržbu, která zahrnuje i čištění pravidelně používaných lahví, takže nedojde k rozmnožení bakterií. V balení naleznete 10 ks těchto tablet, které vám pomohou na vaší cestě k absolutní čistotě v kuchyni. Zároveň zamezíte tomu, aby byly vaše děti ohroženy špínou a bakteriemi.

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Orion Bombička CO2 AQUADREAM

Doma vyrobené sycené nápoje nezatěžují životní prostředí, jelikož nevyhazujete nepotřebné PET lahve dál, a chutnají stejně tak dobře. Tyto bombičky jsou pro výrobu perlivých nápojů nepostradatelné. Pojďme společně udělat krok k ochraně životního prostředí s výrobníkem sycených nápojů DRINKMATE AQUADREAM od značky Orion.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

SodaStream Černé víčko na plastové lahve

Víčko černé na plastové lahve SodaStream.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

SodaStream Čistící kartáč na láhve

Čistící kartáč na láhve SodaStream * Praktický kartáč s jemnými štětinkami na důkladné čištění lahví. * Balení obsahuje 1 ks.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

SodaStream Víčko na skleněné lahve NEW 2ks

Náhradní plastová víčka na skleněné láhve pro model Penquin a Crystal. SodaStream Víčko na skleněné lahve NEW balení obsahuje 2 kusy.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Philips náhradní bombička CO2 ADD913/10

Náhradní bombička Philips ADD913/10 do výrobníku sycených nápojů. Jedna bombička nahrazuje až 120 jednorázových plastových lahví. Bezpečnostní ventil automaticky uvolňuje tlak uvnitř láhve. Perlivá voda ve 3 snadných krocích.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream Nerezové víčko na láhve 2ks

* víčko nerezové na láhve SodaStream * v balení 1ks

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream SADA SHOP VÍČKO ČERNÉ 2KS

Set černého víčka a čisticích tablet SodaStream, sloužících k desinfekci SodaStream lahví.

Více informací
od 213 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream Sklenice 4ks

Sada 4ks sklenic o objemu 330 ml v charakteristickém designu s vlnkami, jaké znáte z lahví SodaStream. Vychutnejte si domácí perlivou vodu pohodlně a stylově.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

SodaStream termoobal pro lahve Jet 1l

Praktický termoobal pro lahve typu Jet o objemu 1l. Uchová nápoje déle chladné. Perfektně sedí na lahvi. Uzavírání pomoci zipu. Lahev není součástí nabídky.

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream víčko bílé na plastové láhve 2 ks

Znáte to, chcete se napít, ale než se k tomu dostanete, víčko vám vyletí z ruky a vy netušíte, kde skončilo. U běžných PET lahví to není až tak velký problém, nicméně speciální lahve pro výrobník sycené vody od SodaStreamu své speciální víčko potřebují, jelikož zajišťuje uchovávání bublinek v nápoji. SodaStream proto vytvořil sadu náhradních plastových víček. Balení obsahuje dva kusy, které lze použít na všechny lahve určené k výrobě minerálky od této značky. Vždy tak budete mít náhradu po ruce, připravenou k použití, kdykoliv je třeba....

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream víčko šedé na plastové láhve 2 ks

* víčko šedé na plastové lahve SodaStream * v balení 1ks

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Plyn CO2 SODASTREAM výměna plynové bombičky

Výměna plynové bombičky SodaStream + CO2 plynPřineste k nám na prodejnu v Praze prázdnou bombičku SodaStream bez plynu a my Vám jí vyměníme za plnou. Cena není uvedena za novou bombičku ale pouze za náplň. Pouze osobní odběr v Praze, Klapkova 473/33, Praha 8 v Kobylisích. Přineste k nám prázdnou bombičku a my Vám jí vyměníme za plnou. Výrobníky domácí perlivé vody SodaStream používají ke své činnosti bombičky s plynovou náplní CO2, kterou v čisté vodě proměňují v řetízkující proudy bublinek dodávajících vodě vytouženou chuť.Bombička je v základní výbavě každého výrobníku značky SodaStream,...

Více informací

Víčka na skleněné lahve NEW SODASTREAM

Náhradní plastová víčka na skleněné láhve pro model Crystal2 ks v baleníBarva černá

Více informací

Víčko Černé na plast. lahve 2 ks SODASTR

Náhradní plastové víčkaVíčko černé na plastové lahve SodaStreamV balení 2ks

Více informací

SodaStream Víčko nerez s poutkem mix bar. 2 ks SODA

Víčko s praktickým poutkem pro snadné nošení. SodaStream Víčko nerez s poutkem mix bar. 2 ks SODA je určeno na všechny plastové lahve SoadaStream. Balení obsahuje 2 kusy.

Více informací

Podobné fráze: