Katalog > Sluchátka > Sony Hi-Res MDR-100AAP

Sony Hi-Res MDR-100AAP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
h.ear Nová řada sluchátek SONY s označením "h.ear" přináší svěží vítr v podobě stylových barevných provedení. Sony h.ear on, které jsou také známé se svým kódovým označením jako MDR-100AAP, vycházejí ze známého designu vlajkové lodi MDR-1A. Jde o uzavřená sluchátka přes uši (circumaurální), disponující 40 mm měniči, krytými jemnou síťovinou, která dokáže výborně propouštět zvuk. Svou kvalitou,...

Všechny nabídky pro Sony Hi-Res MDR-100AAP

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sony Hi-Res MDR-100AAP

h.ear
Nová řada sluchátek SONY s označením "h.ear" přináší svěží vítr v podobě stylových barevných provedení. Sony h.ear on, které jsou také známé se svým kódovým označením jako MDR-100AAP, vycházejí ze známého designu vlajkové lodi MDR-1A. Jde o uzavřená sluchátka přes uši (circumaurální), disponující 40 mm měniči, krytými jemnou síťovinou, která dokáže výborně propouštět zvuk. Svou kvalitou, provedením i zvukem atakují i modely věhlasné značky Beats.
Čistý moderní design
Design se povedl na jedničku. Jako první vás udeří do očí barevné provedení - ať už jsou zelené, neonové, červené, růžovo-fialové nebo šedo-černé, prostě přitahují váš pohled. Sony se design skutečně povedl. Pěkné tvarování, nádherné barevné provedení, mezi nimiž si vybere i náročnější zákazník a praktické matné provedení, toto všechno bude přemlouvat vaši peněženku, abyste si sluchátka okamžitě zakoupili.
Komfortní nošení
Stejně jako na designu, tak i na komfortu si Sony dalo zále...

Parametry Sony Hi-Res MDR-100AAP

Výrobce SONY
Typ Náhlavní
Konektor 3,5 mm Jack
Uzavřená Uzavřená sluchátka dobře tlumí okolní ruch. Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: