Katalog > Sluchátka > Samsung Gear IconX

Samsung Gear IconX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 4 111 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 4 111 Kč
Porovnat 6 obchodů
Bezdrátová Bluetooth sluchátka s funkcí fitness trackeru a hudebního přehrávače. Obsahují snímač srdečního tepu, akcelerometr, kapacitní dotykový senzor a 4 GB interní paměti pro uložení až 1000 skladeb, Bluetooth 4.1, kompatibilní s operačním systémem Android 4.4 a vyšší, odolná proti stříkající vodě, napájení vestavěná baterie 50 mAh a nabíjecí kolébka 320 mAh....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung Gear IconX

Popis Samsung Gear IconX

KIMGROUP.cz píše:

Samsung Gear IconX SM-R150 blue Skutečně bez kabelového designu s pohodlnými, stabilizujícími ušními gely, které uchovávají náhlavní soupravu, kam patří, a nabíjecí kufřík pro skladování a nabíjení, když se nepoužívá.
Vestavěný 4GB hudební přehrávač pro poslech bez sluchátek a Vestavěný sledovač stavu a sledovač srdeční frekvence, který umožňuje sdílet data s přístrojem.
povlak pro odolnost proti stříkající vodě a potu, kompatibilní s aplikacemi třetích stran pro fitness.

Electro World s.r.o. píše:

Bezdrátová sluchátka SAMSUNG Gear IconX v černém provedení se prezentují kvalitním zvukem v ergonomicky zpracovaném zařízení. Sluchátka lze použít i během sportovních aktivit, pomocí tréninkového průvodce (zaznamenávání rychlosti, tepu, vzdálenosti). Pouzdro pro sluchátka poslouží nejen jako dokovací stanice, ale i jako přenosné pouzdro na cesty. Dotykem ovládejte pohodlně sluchátka (příjem hovorů, režim okolních zvuků, přehrávání hudby). Bluetooth verze: 4.1. Integrovaná paměť: 3.5 GB (1000 skladeb).

KASA.cz píše:

Nošení sluchátek je lehké, bezpečné a pohodlné díky třem různým velikostem ušních nástavců a třem typům vnějšího provedení. Sluchátka lze aktivovat pouhým vložením do uší.
Sledování dat o kondici, jako je vzdálenost, rychlost, doba trvání, srdeční frekvence a spálené kalorie. Snadná synchronizace s aplikací S Health.
Funkce Voice Guide poskytuje okamžitou hlasovou zpětnou vazbu na trénink a poskytuje výjimečné zážitky při poslechu hudby.
Díky funkci Bluetooth a vnitřní paměti, která pojme až 1 000 skladeb ve formátu MP3, mohou uživatelé ovládat playlist jednoduše dotykem nebo pohybem prstu po sluchátku.
Technické specifikace
Váha
Sluchátka: 6,3 g / celé balení: 52 g
Rozměry
18,9 × 26,0 mm / celé balení: 92,0 × 35,3 mm
Konektivita
Bluetooth 4.1
Paměť
4 GB interní paměť / až 1000 skladeb
Senzory
Snímač srdečního tepu, akcelerometr, kapacitní dotykový senzor
Baterie
Sluchátka 50 mAh...

Alza.cz píše:

Sluchátka bezdrátová, aktivovaná vložením do uší, snímač srdečního tepu, akcelerometr, kapacitní dotykový senzor, odolná proti stříkající vodě, Bluetooth 4.1, interní paměť 4GB/1000 skladeb, baterie sluchátka 47mAh + nabíjecí kolébka 315mAh, pro Android 4.4 s min. 1.5 RAM a vyšší
Osvoboďte svůj songDopřejte si skutečnou svobodu při poslechu oblíbených písní. Se sluchátky Gear IconX pro jedinečný hudební zážitek nepotřebujete ani kabely, ani spárovaný smartphone. Sama totiž umí přehrávat hudbu nahranou do interní paměti a podporují vytváření seznamů skladeb pro různé příležitosti. O možnost spojení s telefonem však nepřijdete, Gear IconX totiž lze stále využívat jako bezdrátová sluchátka připojená k telefonu přes Bluetooth. * Interní úložiště s využitelnou kapacitou 3,4 GB pojme až 1 000 skladeb.** Sluchátka jsou kompatibilní se zařízeními s......

Parametry Samsung Gear IconX

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: