Katalog > Sluchátka > Jabra Evolve 80 Duo MS

Jabra Evolve 80 Duo MS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 6 790 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 6 790 Kč
Porovnat 9 obchodů
ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI Jabra EVOLVE 80 MS Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená ke zlepšení soustředění a hovorů. Prvotřídní technologie potlačení šumu přináší klid pro práci v hlučném prostředí otevřených kanceláří, účinně vytváří koncentrační zóny kolem vás, takže můžete zůstat soustředění na svou práci. Reproduktory jsou vyrobeny stylově pro maximální pohodlí díky koženkovým náušn...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 8 719 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Jabra Evolve 80 Duo MS

Popis Jabra Evolve 80 Duo MS

SOFTCOM.cz píše:

Jabra Evolve 80, Duo, USB/Jack, MS
Řada Jabra EVOLVE představuje profesionální řadu náhlavních souprav navržených tak, aby zlepšily koncentraci a hovory. Díky prvotřídní technologii odstranění šumu budete mít v hlučné, otevřené kanceláři klid. Díky různým variantám, které vyhovují každému uživateli a hodí se do každého prostředí, a řadě funkcí, které vyhovují každému pracovníkovi, se stanete součástí revoluce na pracovišti, a to vše díky Jabra EVOLVE.
Certifikace:
Certifikace MS Skype for Business
Provedení:
Provedení na dvě uši, koženkový polštářek velikosti L
Konektivita:
USB/3,5 mm Jack
Připojení:
Možnost připojení k PC (SW telefon) a mobilnímu telefonu
Mikrofon:
Typ mikrofonu: NC - Potlačení hluku (vhodné do hlučného prostředí)
Funkce ztlumení: ano - Ztlumení vám dává možnost ztlumit/zrušit ztlumení mikrofonu přímo na zařízení
Reproduktor:
Režim naslouchání: Dvě uši - Nabízí stereo zvuk pros...

Digiboss.cz píše:

Jabra Evolve 80, Stereo, USB-C/Jack, MS (7899-823-189) najdte na Digiboss.cz. Jabra Evolve 80, Stereo, USB-C/Jack, MS (7899-823-189) nabízíme i na splátky. Řada Jabra EVOLVE představuje profesionální řadu náhlavních souprav navržených tak, aby zlepšily koncentraci a hovory. Díky prvotřídní technologii odstranění šumu budete mít v hlučné, otevřené kanceláři klid. Díky různým variantám, které vyhovují každému uživateli a hodí se do každého prostředí, a řadě funkcí, které vyhovují každému pracovníkovi, se stanete součástí revoluce na pracovišti, a to vše díky Jabra EVOLVE.
Certifikace:
Certifikace MS Skype for Business
Provedení:
Provedení na dvě uši, koženkový polštářek velikosti...

Nakupka.cz píše:

Produkt Headset Jabra Evolve 80, duo, MS zařazený v: Přenosné audio > Sluchátka, Objednací kód: EC-65038, výrobce: Jabra, typ sluchátek: headsety, přenos signálu: kabelový, konektor: USB + jack 3,5 mm, barva: černá

MALL.CZ píše:

Profesionální náhlavní souprava na obě uši, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 80 disponuje vysoce pokročilou technologií pasivního i aktivního potlačení šumu, kvalitním HiFi zvukem a mikrofonem NC. Soupravu můžete 3,5mm jackem nebo USB připojit k PC i smartphonu.

Parametry Jabra Evolve 80 Duo MS

Výrobce Jabra
Typ Náhlavní
Otevřená S otevřenými sluchátky snadno uslyšíte okolní dění. Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano
Konektor 3,5 mm Jack

Podobné produkty

Podobné fráze: