Katalog > Sluchátka > Jabra Evolve 30 Duo MS

Jabra Evolve 30 Duo MS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 572 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 1 572 Kč
Porovnat 2 obchody
Pro lepší konverzaci Model Jabra Evolve 30 je navržen tak, aby vám zajistil lepší hovory díky mikrofonu a reproduktorům světové třídy, které jsou optimalizovány pro přenos hlasu. ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI Jabra Evolve 30 UC Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená zejména ke zvýšení kvality hovorů. Její špičkový mikrofon s funkcí potlačení šumu eliminuje hluk, takže můžete slyšet víc...

Všechny nabídky pro Jabra Evolve 30 Duo MS

Popis Jabra Evolve 30 Duo MS

Pro lepší konverzaci
Model Jabra Evolve 30 je navržen tak, aby vám zajistil lepší hovory díky mikrofonu a reproduktorům světové třídy, které jsou optimalizovány pro přenos hlasu.
ZŮSTAŇTE SOUSTŘEDĚNI
Jabra Evolve 30 UC Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená zejména ke zvýšení kvality hovorů. Její špičkový mikrofon s funkcí potlačení šumu eliminuje hluk, takže můžete slyšet více a lépe se soustředit na hovory. Model Jabra Evolve 30 UC Stereo je vyroben pro styl a pohodlí s koženkovými náušníky.
ZŮSTAŇTE FLEXIBILNÍ
Jabra Evolve 30 UC Stereo se dodává s řídící jednotkou, která podporuje pohodlný a snadný přístup k nejčastěji používaným funkcím, například k ovládání hlasitosti nebo ztlumení. Kromě toho můžete přijímat a ukončovat volání přímo na řídící jednotce, čímž se zvyšuje vaše celková flexibilita, takže se můžete lépe soustředit na obsah konverzace.
Jabra Evolve 30, duo MS
OPTIMALIZOVÁNO PRO MICROSOFT LYNC
Model Jabra...

Parametry Jabra Evolve 30 Duo MS

Výrobce Jabra
Typ Náhlavní
Bezdrátová Ne
Konektor USB
Ovládání hlasitosti Ano
Mikrofon Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: