Katalog > Sluchátka > Bang & Olufsen BeoPlay H3

Bang & Olufsen BeoPlay H3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 3 829 Kč
Dostupnost: Do 10 dnů
od 3 829 Kč
Porovnat 4 obchody
Design Bang & Olufsen BeoPlay H3 navrhl Jakob Wagner, dánský průmyslový designer známý svým vzrušujícím, dynamickým designovým rukopisem, který nedělá kompromisy mezi kvalitou a funkčností. Sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H3 jsou ztělesněním designu a filozofie B&O PLAY. Nabídnou vám to nejlepší ve své třídě, eleganci a perfektně provedené řemeslo, jednoduchost vzhledu i každodenního používání ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bang & Olufsen BeoPlay H3

Popis Bang & Olufsen BeoPlay H3

Design
Bang & Olufsen BeoPlay H3 navrhl Jakob Wagner, dánský průmyslový designer známý svým vzrušujícím, dynamickým designovým rukopisem, který nedělá kompromisy mezi kvalitou a funkčností. Sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H3 jsou ztělesněním designu a filozofie B&O PLAY. Nabídnou vám to nejlepší ve své třídě, eleganci a perfektně provedené řemeslo, jednoduchost vzhledu i každodenního používání a ještě něco, co se zažije zřídka u takového typu sluchátek: s radostí je budete mít v uších i delší dobu.
Pohodlí
Zvolili tu nejvhodnější geometrii, abychom vám zajistili pohodlné a bezpečné nosenie. Preto nechali vypracovat důležité studie o tvarech a křivkách lidského ucha. Součástí sluchátek jsou i výměnné, velmi měkké gumové špunty do uší v různých velikostech, a tak budou sluchátka perfektně sedět, zda budete mít téměř jakýkoliv tvar nebo velikost boltce.
Zvuk
Když uslyšíte, Bang & Olufsen BeoPlay H3 nechybí jim zvukový podpis Bang & Olufsen. Sluchátka se v...

Parametry Bang & Olufsen BeoPlay H3

Výrobce Bang & Olufsen
Typ Do uší
Bezdrátová Ne
Impedance 18Ohm

Podobné produkty

Podobné fráze: