Katalog > Skříně pro PC > EuroCase WP-01 90W

EuroCase WP-01 90W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 381 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 381 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Počítačové skříně slouží jako ochrana proti mechanickému poškození instalovaných komponent počítačové sestavy. Díky odolné konstrukci a kvalitnímu zpracování brání vnikání prachu, který snižuje účinnost chlazení a může vést k poškození některých částí komponent, jako jsou například chladiče grafických karet nebo procesoru. EuroCase WP-01 je stylová počítačová skříň menších rozm...

Všechny nabídky pro EuroCase WP-01 90W

Popis EuroCase WP-01 90W

Popis produktu
Počítačové skříně slouží jako ochrana proti mechanickému poškození instalovaných komponent počítačové sestavy. Díky odolné konstrukci a kvalitnímu zpracování brání vnikání prachu, který snižuje účinnost chlazení a může vést k poškození některých částí komponent, jako jsou například chladiče grafických karet nebo procesoru.
EuroCase WP-01 je stylová počítačová skříň menších rozměrů ve stylovém provedení. Hodí se téměř do každého interiéru, kde rozhodně díky svému designu nebude dělat ostudu a díky menšímu provedení nebude ani překážet.
Na skříni WP-01 se nachází externí 5.25“ slim pozice pro mechaniku a také interní 3,5"/2.5“ pozice pro pevný disk. Na předním panelu jsou dva klasické USB 2.0 porty pro připojení externích zařízení (např. flashdisky, myš apod.) a audio konektory.
Skříň je dodávána s praktickým VESA držákem, který ji umožňuje umístit například na zadní stranu některých monitorů. Skříň je typu Micro Tower a její rozměry činí 215 x 70...

Parametry EuroCase WP-01 90W

Výrobce Eurocase
Počet audio konektorů 2
Počet USB 2
Typ Desktop je malá skříň, obvykle se nacházející pod monitorem.
Velikost towerů se liší především počtem 5,25" šachet. Od 2-3 šachet u MicroTower po 6 a více šachet u BigTower.
MicroTower
Zdroj Skříň obsahující zdroj Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: