Katalog > Skateboardové trucky

Skateboardové trucky

Nalezeno:    41 produktů

ACE 33 CLASSIC

SK8 TRUCKY ACE 33 CLASSIC Kvalitní trucky značky ACE, za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 33 classic je vhodná především na desky šířky 7,75 až 8,12! Nejsi si s výběrem trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 1 431 Kč
Koupit nejlevněji

ACE 33 CLASSIC POLISHED RED

SK8 TRUCKY ACE 33 CLASSIC POLISHED RED Kvalitní trucky značky ACE za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 33 classic je vhodná především na desky šířky 7,75 až 8,12! Třešničkou na dortu je i červený baseplate!    

Více informací
od 1 611 Kč
Koupit nejlevněji

ACE 44 CLASSIC

SK8 TRUCKY ACE 44 CLASSIC Kvalitní trucky značky ACE za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 44 classic je vhodná především na desky šířky 8,12 až 8,5! To vše v originálním modrém kabátku! Uvedená cena je za 1 pár. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší poradně.

Více informací
od 1 431 Kč
Koupit nejlevněji

ACE 55 CLASSIC

SK8 TRUCKY ACE 55 CLASSIC Kvalitní trucky značky ACE za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 55 classic je vhodná především na desky šířky  8,5 až 9,12!  To vše v originálním modrém kabátku!   

Více informací
od 1 431 Kč
Koupit nejlevněji

GLOBE SLANT MAG REV KINGPIN

Longboardové trucky Globe Slant Mag Rev Kingpin jsou 180mm široké, kvalitní trucky pro váš longboard. Trucky Globe Slant Mag Rev mají reverzní provedení pro možnost nastavení úhlu náklonu (50°/54°), což zvětšuje rádius zatáčení a zlepšuje stabilitu ve větších rychlostech. Cena je za dva trucky. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší studnici vědění.

Více informací
od 1 593 Kč
Koupit nejlevněji

GLOBE SLANT REVERSE KINGPIN

GLOBE SLANT REVERSE KINGPIN SK8 TRUCK Černá (BLK-BLK) - 180mm Uvedená cena je za 2 trucky. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší studnici vědění.

Více informací
od 1 458 Kč
Koupit nejlevněji

GLOBE Slant Standard

Sk8 trucky Globe Slant Standard jskou klasické, hliníkové trucky na skateboard s grade-8 kingpinem a bushingy 92a. Trucky mají surovou povrchovou úpravu a šířku 6", která se hodí na desky se šířkou 8.12" - 8.5". Uvedená cena je za pár, tedy dva trucky. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší studnici vědění.

Více informací
od 584 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT FORGED HOLLOW STD

Sk8 trucky Independent Forged Hollow jsou kvalitní trucky na skateboard, které jsou o 10% lehčí a více odolné, než jakékoliv jiné trucky. Se šířkou 149mm se hodí na desky se šířkou 8.25-8.75". Uváděná cena je za 1ks, nikoliv za pár!. Pro více informací checkni tenhle blog: Jak vybrat správné trucky?

Více informací
od 891 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT S11 CLASSIC OGBC

SK8 TRUCKY INDEPENDENT S11 CLASSIC OGBC Se Stage 11 získáte jeden z nejlépe manévrovatelných podvozků na trhu. To je zejména díky vývoji geometrie trucku. Zatlačením hangeru více ke středu skateboardu je rozvor kratší. To dává ostřejší zatáčky a sestavu ideální pro: Jízdu na vertikální rampě , bowlu a nebo projížďky a manévrování ve skateparku .Zlepšení dopadů na ulici a v parku. Více než 40 let zkušeností a vývoje Nezávislá výroba roste již od roku 1978 a díky neuvěřitelnému množství zkušeností a know-how se značka stále drží na pozici nejvyhlášenějšího výrobce skate trucků na trhu. Chcete ...

Více informací
od 891 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT S11 HOLLOW SILVER

Skate trucky Independent Stage 11 Silver mají základ v ikonickém modelu Stage 10, ale mají lehce přepracovanou geometrii pro lepší stabilitu a snadnější grindy. Skate trucky Independent Stage 11 poskytují precizní zatáčení, vynikající stabilitu při dopadech a zamezují kousání koleček o desku. V tomto případě mají šířku 139mm, vhodnou pro desky se šířkou 7.75" - 8.25". Uvedená cena je za 1ks, nikoliv za pár! Je nutné objednat 2ks. Nejsi si s výběrem trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 891 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT Stage 11 Forged T

Sk8 trucky Independent Stage 11 Forged Titanium jsou ultra lehké trucky pro skatery, kteří hledají nejlepší poměr odolnosti a hmotnosti. O 15% lehčí než klasické Stage 11, Independent Forged Titanum sníží váhu celého kompletu, aniž by přišli o legendární výkon. Vyznačují se vynikajícím zatáčením a stabilitou, čistším grindováním a menším wheel bitem. Nemluvě o tom, že vydží déle než jakékoliv titanové trucky na thrhu. V tomto případě mají šířku 144mm, vhodnou pro desky se šířkou 8.0" - 8.50". Uvedená cena je za 1ks, nikoliv za pár! Je nutné objednat 2ks. Nejsi si s výběrem trucků jistý? N...

Více informací
od 1 251 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT STAGE 11 POLISHED

Skate trucky Independent Stage 11 Polished mají základ v ikonickém modelu Stage 10, ale mají lehce přepracovanou geometrii pro lepší stabilitu a snadnější grindy. Skate trucky Independent Stage 11 poskytují precizní zatáčení, vynikající stabilitu při dopadech a zamezují kousání koleček o desku. V tomto případě mají šířku 159mm, vhodnou pro desky se šířkou 8.75" - 9.25". Uvedená cena je za 1 truck, nikoliv za pár! Nejsi si s výběrem skate trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 801 Kč
Koupit nejlevněji

IRON LOW WHITE

SK8 TRUCKY IRON LOW SEMIPOLISHED Společnost IRON vyrábí jako první v Evropě trucky pro skateboarding. S nejlepší kvalitou a vyrobené ze slitiny oceli a hliníku.A navíc pocházejí ze Španělska protože mateřskou nadřazenou společností je Jart tudíž je o kvalitu postaráno. Specifikace modelu: * Šířky: 5", 5.25", 5.8", 6" * Výška: Nízké (LOW)  * Barva: Stříbrná - Černá * Bushings: 92a SHR Urethane - (medium) * Ocelové matičky a osa  * Unikátní tvarový design. * Model: Délka osiček (cm) * 5": 19,3 * 5.25": 20,3 * 5.8": 21,6 * 6": 22,2

Více informací
od 518 Kč
Koupit nejlevněji

TENSOR ALUM MIRROR

Skate trucky TENSOR ALUM RAW jsou aluminiové trucky se základnou ve žluté barvě. Díky těmto truckům bude tvůj skate komplet o dost lehčí, což oceníš na jízdních vlastnostech. Použité bushingy mají skvělou točivost a odezvu. Uvedená cena za jeden pár. Nejsi si s výběrem skate trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 1 431 Kč
Koupit nejlevněji

TENSOR Alum Primer

Značka Tensor byla založena roku 2000 skate legendou Rodney Mullenem. Za tuto dobu získala dost velkou oblibu a patří mezi oblíbené stálice. Trucky TENSOR Alum Primer jsou hliníkové trucky s výškou Mid. Velikost 5.5 je vhodná pro desky o velikosti 8 - 8.25.   Trucky se prodávají jako pár. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší poradně.

Více informací
od 1 431 Kč
Koupit nejlevněji

TENSOR Mag Light

Sk8 trucky Tensor Mag Light Díky dutému kingpinu a osičce jsou trucky Tensor Mag Light jedny z nejlehčích na trhu. Další váha dolu je díky magnesiové konstrukci, která si zachovává stejnou pevnost jako ocel. Díky tomu jsou trucky až o 29% lehčí než tradiční ocelové trucky, ale zachovávají se stejnou pevnost. Pro tebe to znamená výrazně lehčí skate set a snadnější pop. Trucky prodáváme v několika velikostech a uvedená cena je za dva trucky. Pro více informací checkni tenhle blog: Jak vybrat správné trucky?  

Více informací
od 1 971 Kč
Koupit nejlevněji

Longboard trucky PARIS V3 180mm matte black

SPECIFIKACE TRUCKŮ Šířka hangeru: 180mm Úhel baseplatu: 50° Tvat bushingů: cone / barrel Tvrdost bushingů: 90a, Hmotnost: 460g (1 truck) S potěšením oznamujeme, že světlo tohoto světa spatřila 3. verze jedněch z nejlepších longboard trucků na trhu - PARIS V3 trucks . Trvalo to sice déle, ale vyplatilo se počkat! Paris vždycky byly asi nejznámnější trucky, které znal každý longboard rider. 3.verze těchto bestsellerů je silnější , preciznější a zábavnější než kdy jindy. Vše je překopáno od samotného základu a výsledkem je longboardový truck, nad kterým i my ve Snowpanicu uznale pokyvujeme hlavo...

Více informací

Skateboard trucky INDEPENDENT Stage 11 Forged Hollow Šířka trucků: 149mm

Trucky Independent Stage 11 Forged Hollow jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a hliníku, jsou známé svou pevností a lehkostí. Mají odlehčený baseplate a duté osičky i kingpin. Independent jsou streetové trucky, se kterými se všichni ostatní porovnávají. Kvalita, o které se nedebatuje. S výbornou geometrií a skvělými vlastnostmi patří k tomu nejlepšímu, co na svou skate desku můžeš dát. Precizní zatáčení, lepší stabilita při dopadech, méně speed wobblů a menší pravděpodobnost wheelbitů. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Made in USA. Výška trucků: 53,5mm Hmotnost: 348g (1 truck; 144mm) Dop...

Více informací

Longboard trucky BOLZEN 180mm black raw

BOLZEN 180mm black-raw - longboard trucky, pár Top longboard trucky. Designed in Germany. Longboardové trucky Bolzen 180 mm / 45° poskytují dostatečnou točivost a potřebnou stabilitu . Primárně jsou určené na rychlejší ježdění při downhillu, freeridu i na čistší slajdy. Sáhnout po nich však mohou také začátečníci, kteří potřebují stabilní značkový trucky na svou longboard desku - ať už na carving, cruising, push nebo učení slajdů. Díky svému zpracování a vývoji, na kterém se samozřejmě podílel skate tým, nabízejí trucky Bolzen jízdní vlastnosti na té nejvyšší úrovni. Kvalitní trucky za dobrou...

Více informací

Skateboard trucky INDEPENDENT Stage 11 Forged Hollow Šířka trucků: 139mm

Trucky Independent Stage 11 Forged Hollow jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a hliníku, jsou známé svou pevností a lehkostí. Mají odlehčený baseplate a duté osičky i kingpin. Independent jsou streetové trucky, se kterými se všichni ostatní porovnávají. Kvalita, o které se nedebatuje. S výbornou geometrií a skvělými vlastnostmi patří k tomu nejlepšímu, co na svou skate desku můžeš dát. Precizní zatáčení, lepší stabilita při dopadech, méně speed wobblů a menší pravděpodobnost wheelbitů. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Made in USA. Výška trucků: 53,5mm Hmotnost: 348g (1 truck; 144mm) Dop...

Více informací

Skateboard trucky GRIND KING Disruptor raw Šířka trucků: 6.0

Legendární skate trucky Grind King jsou zpět! Doporučení pro desky: 5.0 -> 7.5" - 8.0" 5.5 -> 8.0" - 8.25" 6.0 -> 8.25" - 8.75" Unikátní skate trucky Grind King ti umožní grindovat na úplně jiném levelu. Umožní ti daleko hladší a delší grindy bez seknutí kingpinu. To vše díky extra nízkému a zaoblenému kingpinu. Zaoblená hrana baseplatu pomůže chránit desku proti naštípnutí desky. Výška trucků: 63mm Hmotnost: 360g (1 truck) Šířky trucků: 5.0 | 127mm; 5.5 | 140mm; 6.0 | 153mm Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. O značce Grind King Hluboce zakořeněná ve Venice a Dogtown kultuře, značk...

Více informací

Skate trucky THEEVE CSX V3 raw/raw Šířka trucků: 5.85

THEEVE V3 CSX raw - skate trucky Top skate trucky v nejlepším poměru kvalita/cena. Základní model skate trucků Theeve nese označení CSX. Sice je to model základní, ale jedná se o špičkové trucky, jejichž poměr kvalita/cena je nejlepší ve sk8 světě. Značka Theeve trucks, založená v roce 2007, si za relativně krátkou dobu na trhu získala skvělou pověst. Její trucky držej a už v základu mají nejlepší silent blocky světa - Bones Hardcore Bushings. Kvalita za rozumnou cenu. A navíc lehčí než Independy Stage 11. No neber je... V Theeve týmu najdeš ridery jako Bastien Salabanzi, Brandon Turner, Dan ...

Více informací

Skate trucky THEEVE CSX V3 raw/raw Šířka trucků: 6.5

THEEVE V3 CSX raw - skate trucky Top skate trucky v nejlepším poměru kvalita/cena. Základní model skate trucků Theeve nese označení CSX. Sice je to model základní, ale jedná se o špičkové trucky, jejichž poměr kvalita/cena je nejlepší ve sk8 světě. Značka Theeve trucks, založená v roce 2007, si za relativně krátkou dobu na trhu získala skvělou pověst. Její trucky držej a už v základu mají nejlepší silent blocky světa - Bones Hardcore Bushings. Kvalita za rozumnou cenu. A navíc lehčí než Independy Stage 11. No neber je... V Theeve týmu najdeš ridery jako Bastien Salabanzi, Brandon Turner, Dan ...

Více informací

Longboard trucky BOLZEN 180 black

Top trucky na jakékoliv longboardové ježdění. Bolzen trucks - designed in Germany. Longboardové trucky Bolzen 180 mm / 50° jsou určené na jakékoliv ježdění - carving, cruising, freeride, sliding, lehký downhill. Trucky poskytují hravou točivost a potřebnou stabilitu zároveň. Díky svému zpracování nabízejí trucky Bolzen jízdní vlastnosti na vysoké úrovni. Kvalitní trucky za přijatelnou cenu, které skutečně naplňují heslo "From skaters for skaters!". SPECIFIKACE TRUCKŮ Šířka hangeru: 180mm Úhel baseplatu: 50° Tvat bushingů: barrel / barrel Tvrdost bushingů: 85a Hmotnost: 480g (1 truck) Cena je ...

Více informací

Longboard trucky BOLZEN 180 white

Top trucky na jakékoliv longboardové ježdění. Bolzen trucks - designed in Germany. Longboardové trucky Bolzen 180 mm / 50° jsou určené na jakékoliv ježdění - carving, cruising, freeride, sliding, lehký downhill. Trucky poskytují hravou točivost a potřebnou stabilitu zároveň. Díky svému zpracování nabízejí trucky Bolzen jízdní vlastnosti na vysoké úrovni. Kvalitní trucky za přijatelnou cenu, které skutečně naplňují heslo "From skaters for skaters!". SPECIFIKACE TRUCKŮ Šířka hangeru: 180mm Úhel baseplatu: 50° Tvat bushingů: barrel / barrel Tvrdost bushingů: 85a Hmotnost: 480g (1 truck) Cena je ...

Více informací

Longboard trucky BOLZEN 180 grey

Top trucky na jakékoliv longboardové ježdění. Bolzen trucks - designed in Germany. Longboardové trucky Bolzen 180 mm / 50° jsou určené na jakékoliv ježdění - carving, cruising, freeride, sliding, lehký downhill. Trucky poskytují hravou točivost a potřebnou stabilitu zároveň. Díky svému zpracování nabízejí trucky Bolzen jízdní vlastnosti na vysoké úrovni. Kvalitní longboard trucky za přijatelnou cenu, které skutečně naplňují heslo "From skaters for skaters!". SPECIFIKACE TRUCKŮ Šířka hangeru: 180mm Úhel baseplatu: 50° Tvat bushingů: barrel / barrel Tvrdost bushingů: 85a Hmotnost: 480g (1 truck...

Více informací

Trucky PARIS 169 mm street

Paris Street 169mm ti umožní triky posunout do dalšího levelu. Jednoduše ogrinduj každý patník, koping, kachli či trubku, která se ti dostane do cesty! Trucky mají vyšší profil než standartní konvenční trucky, tzn. že už nebudeš potřebovat žádné podložky. Velké kola? Žádný problém! Díky tomu se skvěle hodí i na LDP desky (Pantheon např.). Od teď můžeš odjíždět triky s lepší manévrovatelností a lepší točivostí. Trucky Paris 149 street si budeš užívat od rána do večera. SPECIFIKACE TRUCKŮ Šířka hangeru: 169mm Tvat bushingů: barrel / cone Tvrdost bushingů: 92a Hmotnost: 389g (1 truck) Kupte výho...

Více informací

Skateboard trucky TENSOR Alloys raw Šířka trucků: 6.0

Tensor Alloys jsou bytelné skateboard trucky s dobrou točivostí i na grindy. Za touto značkou stojí legendární Rodney Mullen. Lehké materiály, smysluplné vlastnosti a vysoká kvalita. To jsou skate trucky Tensor. Verze Alloys je určena pro začátečníky i pro mírně pokročilý ridery. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Výška trucků: 52mm (high) Hmotnost 1ks: 332g Šířka trucků Šířka hangeru Šířka osy Doporučení pro desky 5.0 127mm 194mm 7.5" - 7.75" 5.25 133mm 202mm 7.875" - 8.125" 5.5 139mm 207mm 8" - 8.375" 5.75 146mm 213mm 8.25" - 8.5" 6.0 152mm 220mm 8.5" - 8.75" O značce TENSOR trucks BEST G...

Více informací

Skateboard trucky TENSOR Alloys raw Šířka trucků: 5.5

Tensor Alloys jsou bytelné skateboard trucky s dobrou točivostí i na grindy. Za touto značkou stojí legendární Rodney Mullen. Lehké materiály, smysluplné vlastnosti a vysoká kvalita. To jsou skate trucky Tensor. Verze Alloys je určena pro začátečníky i pro mírně pokročilý ridery. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Výška trucků: 52mm (high) Hmotnost 1ks: 332g Šířka trucků Šířka hangeru Šířka osy Doporučení pro desky 5.0 127mm 194mm 7.5" - 7.75" 5.25 133mm 202mm 7.875" - 8.125" 5.5 139mm 207mm 8" - 8.375" 5.75 146mm 213mm 8.25" - 8.5" 6.0 152mm 220mm 8.5" - 8.75" O značce TENSOR trucks BEST G...

Více informací

Skateboard trucky TENSOR Alloys raw Šířka trucků: 5.25

Tensor Alloys jsou bytelné skateboard trucky s dobrou točivostí i na grindy. Za touto značkou stojí legendární Rodney Mullen. Lehké materiály, smysluplné vlastnosti a vysoká kvalita. To jsou skate trucky Tensor. Verze Alloys je určena pro začátečníky i pro mírně pokročilý ridery. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Výška trucků: 52mm (high) Hmotnost 1ks: 332g Šířka trucků Šířka hangeru Šířka osy Doporučení pro desky 5.0 127mm 194mm 7.5" - 7.75" 5.25 133mm 202mm 7.875" - 8.125" 5.5 139mm 207mm 8" - 8.375" 5.75 146mm 213mm 8.25" - 8.5" 6.0 152mm 220mm 8.5" - 8.75" O značce TENSOR trucks BEST G...

Více informací

Longboard trucky CALIBER II 184mm 50° Satin Lavender

Caliber trucky patří mezi celosvětově nejoblíbenější trucky . Caliber II vycházejí z původních OG Caliber trucků, nyní je však všechno přesnější , odolnější a kvalitnější . Caliber II přinášejí precizní chování mezi lité trucky. Caliber II s úhlem 50° jsou perfektní univerzální trucky. Ať už se chodíte jen projet na cyklostezku, používáte longboard jako dopravní prostředek, dancujete, freestylujete, rychle sjíždíte kopce nebo slajdujete tyto trucky vám poskytnou nejlepší pocit z jízdy . Úhel 50° nabízí příjemnou točivost i dostatečnou stabilitu na jízdu v rychlostech (pokud plánujete jezdit h...

Více informací

Longboard trucky SABRE Standard 180mm

Longboard trucky SABRE Standard 180mm Toto je nový longboardový standard... Trucky vyrobeny Sabre Gravity Cast technologií jsou novým měřítkem tvrdosti, síly a kvality ve světě litých trucků. 48° baseplate zaručuje dostatečnou točivost i v nízkých rychlostech, ale za použití správných bushingů poslouží i jezdcům vyhledávající rychlost. Využití pokročilých technologií a těch nejkvalitnějších materiálů sice stojí trochu peněz navíc, ale výsledkem je kvalitní litý truck, jaký jen tak nenajdete. Osy těchto trucků jsou z tvrzené oceli, proto je velice nepravděpodobné jejich ohnutí i pod těžšími je...

Více informací

Longboard trucky CALIBER II Gangster Gold 184mm Velikost: 184mm / 50°

Caliber trucky máme moc rádi a Venom bushingy potřebujeme jako sůl. A co vznikne spojením? Caliber II GANGSTER GOLD trucky. Caliber trucky patří mezi celosvětově nejoblíbenější trucky . Caliber II vycházejí z původních OG Caliber trucků, nyní je však všechno přesnější , odolnější a kvalitnější . Caliber II přinášejí precizní chování mezi lité trucky. Trucky Caliber Gangster Gold obsahují nové bushingy Venom Plug Barrel (foto najdete níže). Ty jsou navrženy tak, aby co nejvíce zaplnily prostor mezi hangerem a kingpinem. Výsledkem je rychlejší návrat hangeru zpět do středové pozice a celkově zv...

Více informací

Skateboard trucky INDEPENDENT Stage 11 Forged Hollow Šířka trucků: 144mm

Trucky Independent Stage 11 Forged Hollow jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a hliníku, jsou známé svou pevností a lehkostí. Mají odlehčený baseplate a duté osičky i kingpin. Independent jsou streetové trucky, se kterými se všichni ostatní porovnávají. Kvalita, o které se nedebatuje. S výbornou geometrií a skvělými vlastnostmi patří k tomu nejlepšímu, co na svou skate desku můžeš dát. Precizní zatáčení, lepší stabilita při dopadech, méně speed wobblů a menší pravděpodobnost wheelbitů. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Made in USA. Výška trucků: 53,5mm Hmotnost: 348g (1 truck; 144mm) Dop...

Více informací

Skateboard trucky INDEPENDENT Stage 11 Forged Hollow Šířka trucků: 159mm

Trucky Independent Stage 11 Forged Hollow jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a hliníku, jsou známé svou pevností a lehkostí. Mají odlehčený baseplate a duté osičky i kingpin. Independent jsou streetové trucky, se kterými se všichni ostatní porovnávají. Kvalita, o které se nedebatuje. S výbornou geometrií a skvělými vlastnostmi patří k tomu nejlepšímu, co na svou skate desku můžeš dát. Precizní zatáčení, lepší stabilita při dopadech, méně speed wobblů a menší pravděpodobnost wheelbitů. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Made in USA. Výška trucků: 53,5mm Hmotnost: 348g (1 truck; 144mm) Dop...

Více informací

Skateboard trucky INDEPENDENT Stage 11 Forged Hollow Šířka trucků: 169mm

Trucky Independent Stage 11 Forged Hollow jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a hliníku, jsou známé svou pevností a lehkostí. Mají odlehčený baseplate a duté osičky i kingpin. Independent jsou streetové trucky, se kterými se všichni ostatní porovnávají. Kvalita, o které se nedebatuje. S výbornou geometrií a skvělými vlastnostmi patří k tomu nejlepšímu, co na svou skate desku můžeš dát. Precizní zatáčení, lepší stabilita při dopadech, méně speed wobblů a menší pravděpodobnost wheelbitů. Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Made in USA. Výška trucků: 53,5mm Hmotnost: 348g (1 truck; 144mm) Dop...

Více informací

Longboard trucky CALIBER II Gangster Gold 184mm Velikost: 184mm / 44°

Caliber trucky máme moc rádi a Venom bushingy potřebujeme jako sůl. A co vznikne spojením? Caliber II GANGSTER GOLD trucky. Caliber trucky patří mezi celosvětově nejoblíbenější trucky . Caliber II vycházejí z původních OG Caliber trucků, nyní je však všechno přesnější , odolnější a kvalitnější . Caliber II přinášejí precizní chování mezi lité trucky. Trucky Caliber Gangster Gold obsahují nové bushingy Venom Plug Barrel (foto najdete níže). Ty jsou navrženy tak, aby co nejvíce zaplnily prostor mezi hangerem a kingpinem. Výsledkem je rychlejší návrat hangeru zpět do středové pozice a celkově zv...

Více informací

Skate trucky THEEVE CSX V3 raw/raw Šířka trucků: 5.5

THEEVE V3 CSX raw - skate trucky Top skate trucky v nejlepším poměru kvalita/cena. Základní model skate trucků Theeve nese označení CSX. Sice je to model základní, ale jedná se o špičkové trucky, jejichž poměr kvalita/cena je nejlepší ve sk8 světě. Značka Theeve trucks, založená v roce 2007, si za relativně krátkou dobu na trhu získala skvělou pověst. Její trucky držej a už v základu mají nejlepší silent blocky světa - Bones Hardcore Bushings. Kvalita za rozumnou cenu. A navíc lehčí než Independy Stage 11. No neber je... V Theeve týmu najdeš ridery jako Bastien Salabanzi, Brandon Turner, Dan ...

Více informací

Longboard trucky CALIBER II 184mm 50° Satin Seafoam

Caliber II 184 mm / 50° Satin Seafoam – longboardové trucky Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Caliber trucky patří mezi celosvětově nejoblíbenější trucky . Caliber II vycházejí z původních OG Caliber trucků, nyní je však všechno přesnější , odolnější a kvalitnější . Caliber II přinášejí precizní chování mezi lité trucky. Caliber II s úhlem 50° jsou perfektní univerzální trucky. Ať už se chodíte jen projet na cyklostezku, používáte longboard jako dopravní prostředek, dancujete, freestylujete, sjíždíte kopce nebo slajdujete tyto trucky vám poskytnou nejlepší pocit z jízdy . Úhel 50° nabízí p...

Více informací

Longboard trucky CALIBER II 184mm 44° Satin Smoke

Caliber II 184 mm / 44° Satin Smoke – longboardové trucky Cena je uvedena za pár / 2ks trucků. Caliber trucky patří mezi celosvětově nejoblíbenější trucky . Caliber II vycházejí z původních OG Caliber trucků, nyní je však všechno přesnější , odolnější a kvalitnější . Caliber II přinášejí precizní chování mezi lité trucky. Caliber II s úhelm 44° jsou vhodné na downhill a freeride . Díky menšímu úhlu jsou trucky stabilnější v rychlosti a nabízí více " leany " pocit z jízdy. S použitím správných bushingů nemusí snížený úhel znamenat menší točivost. Pokud se chystáte posouvat vaše limity rychlost...

Více informací

SK8 TRUCKY KRUX K5 Galaxy Standard - fialová - 8.0

Model galaxy od značky Krux. Kolekce 2021. Barva fialová + černá. Materiál: ocel,hliník,guma.

Více informací