Katalog > Skateboardové trucky

Skateboardové trucky

Nalezeno:    32 produktů

ACE 03 LOW

SK8 TRUCKY ACE 03 LOW Ace je zavedená značka ze San Francisca, která si zakládá na výrobě trucků s co nejlepší odolností a ovladatelností. V jejím týmu jsou například Kevin Rodrigues, Oskar Rozenberg, Ronnie Sandoval, Raven Tershy, Alex Olson, Jacopo Carozzi, Didrik Galasso a spousta dalších. Model 03 je nižší (low), má osičku širokou 8 palce a nejlíp se hodí na desky velikosti od 7.75 do 8.12. Uvedená cena je za pár.  

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

ACE 33 CLASSIC

SK8 TRUCKY ACE 33 CLASSIC Kvalitní trucky značky ACE, za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 33 classic je vhodná především na desky šířky 7,75 až 8,12! Nejsi si s výběrem trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

ACE 33 CLASSIC POLISHED RED

SK8 TRUCKY ACE 33 CLASSIC POLISHED RED Kvalitní trucky značky ACE za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 33 classic je vhodná především na desky šířky 7,75 až 8,12! Třešničkou na dortu je i červený baseplate!    

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

ACE 55 CLASSIC

SK8 TRUCKY ACE 55 CLASSIC Kvalitní trucky značky ACE za kterou jezdí jména jako Oskar Rozenberg, Brian Anderson, Ronnie Sandoval a Nick Boserio! Velikost 55 classic je vhodná především na desky šířky  8,5 až 9,12!  To vše v originálním modrém kabátku!   

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

GLOBE SLANT MAG REV KINGPIN

Longboardové trucky Globe Slant Mag Rev Kingpin jsou 180mm široké, kvalitní trucky pro váš longboard. Trucky Globe Slant Mag Rev mají reverzní provedení pro možnost nastavení úhlu náklonu (50°/54°), což zvětšuje rádius zatáčení a zlepšuje stabilitu ve větších rychlostech. Cena je za dva trucky. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší studnici vědění.

Více informací
od 1 770 Kč
Koupit nejlevněji

GLOBE SLANT REVERSE KINGPIN

GLOBE SLANT REVERSE KINGPIN SK8 TRUCK Černá (BLK-BLK) - 180mm Uvedená cena je za 2 trucky. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší studnici vědění.

Více informací
od 1 620 Kč
Koupit nejlevněji

GLOBE Slant Standard

Sk8 trucky Globe Slant Standard jskou klasické, hliníkové trucky na skateboard s grade-8 kingpinem a bushingy 92a. Trucky mají surovou povrchovou úpravu a šířku 6", která se hodí na desky se šířkou 8.12" - 8.5". Uvedená cena je za pár, tedy dva trucky. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší studnici vědění.

Více informací
od 649 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT FORGED HOLLOW STD

Sk8 trucky Independent Forged Hollow jsou kvalitní trucky na skateboard, které jsou o 10% lehčí a více odolné, než jakékoliv jiné trucky. Se šířkou 149mm se hodí na desky se šířkou 8.25-8.75". Uváděná cena je za 1ks, nikoliv za pár!. Pro více informací checkni tenhle blog: Jak vybrat správné trucky?

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT S11 CLASSIC OGBC

SK8 TRUCKY INDEPENDENT S11 CLASSIC OGBC Se Stage 11 získáte jeden z nejlépe manévrovatelných podvozků na trhu. To je zejména díky vývoji geometrie trucku. Zatlačením hangeru více ke středu skateboardu je rozvor kratší. To dává ostřejší zatáčky a sestavu ideální pro: Jízdu na vertikální rampě , bowlu a nebo projížďky a manévrování ve skateparku .Zlepšení dopadů na ulici a v parku. Více než 40 let zkušeností a vývoje Nezávislá výroba roste již od roku 1978 a díky neuvěřitelnému množství zkušeností a know-how se značka stále drží na pozici nejvyhlášenějšího výrobce skate trucků na trhu. Chcete ...

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT S11 HOLLOW SILVER

Skate trucky Independent Stage 11 Silver mají základ v ikonickém modelu Stage 10, ale mají lehce přepracovanou geometrii pro lepší stabilitu a snadnější grindy. Skate trucky Independent Stage 11 poskytují precizní zatáčení, vynikající stabilitu při dopadech a zamezují kousání koleček o desku. V tomto případě mají šířku 139mm, vhodnou pro desky se šířkou 7.75" - 8.25". Uvedená cena je za 1ks, nikoliv za pár! Je nutné objednat 2ks. Nejsi si s výběrem trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 950 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT Stage 11 Forged T

Sk8 trucky Independent Stage 11 Forged Titanium jsou ultra lehké trucky pro skatery, kteří hledají nejlepší poměr odolnosti a hmotnosti. O 15% lehčí než klasické Stage 11, Independent Forged Titanum sníží váhu celého kompletu, aniž by přišli o legendární výkon. Vyznačují se vynikajícím zatáčením a stabilitou, čistším grindováním a menším wheel bitem. Nemluvě o tom, že vydží déle než jakékoliv titanové trucky na thrhu. V tomto případě mají šířku 144mm, vhodnou pro desky se šířkou 8.0" - 8.50". Uvedená cena je za 1ks, nikoliv za pár! Je nutné objednat 2ks. Nejsi si s výběrem trucků jistý? N...

Více informací
od 1 390 Kč
Koupit nejlevněji

INDEPENDENT STAGE 11 POLISHED

Skate trucky Independent Stage 11 Polished mají základ v ikonickém modelu Stage 10, ale mají lehce přepracovanou geometrii pro lepší stabilitu a snadnější grindy. Skate trucky Independent Stage 11 poskytují precizní zatáčení, vynikající stabilitu při dopadech a zamezují kousání koleček o desku. V tomto případě mají šířku 159mm, vhodnou pro desky se šířkou 8.75" - 9.25". Uvedená cena je za 1 truck, nikoliv za pár! Nejsi si s výběrem skate trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 890 Kč
Koupit nejlevněji

IRON LOW BLACK

SK8 TRUCKY IRON LOW SEMIPOLISHED Společnost IRON vyrábí jako první v Evropě trucky pro skateboarding. S nejlepší kvalitou a vyrobené ze slitiny oceli a hliníku.A navíc pocházejí ze Španělska protože mateřskou nadřazenou společností je Jart tudíž je o kvalitu postaráno. Specifikace modelu: * Šířky: 5", 5.25", 5.8", 6" * Výška: Nízké (LOW)  * Barva: Černá * Bushings: 92a SHR Urethane - (medium) * Ocelové matičky a osa  * Unikátní tvarový design. * Model: Délka osiček (cm) * 5": 19,3 * 5.25": 20,3 * 5.8": 21,6 * 6": 22,2

Více informací
od 664 Kč
Koupit nejlevněji

IRON LOW WHITE

SK8 TRUCKY IRON LOW SEMIPOLISHED Společnost IRON vyrábí jako první v Evropě trucky pro skateboarding. S nejlepší kvalitou a vyrobené ze slitiny oceli a hliníku.A navíc pocházejí ze Španělska protože mateřskou nadřazenou společností je Jart tudíž je o kvalitu postaráno. Specifikace modelu: * Šířky: 5", 5.25", 5.8", 6" * Výška: Nízké (LOW)  * Barva: Stříbrná - Černá * Bushings: 92a SHR Urethane - (medium) * Ocelové matičky a osa  * Unikátní tvarový design. * Model: Délka osiček (cm) * 5": 19,3 * 5.25": 20,3 * 5.8": 21,6 * 6": 22,2

Více informací
od 514 Kč
Koupit nejlevněji

TENSOR ALUM MIRROR

Skate trucky TENSOR ALUM RAW jsou aluminiové trucky se základnou ve žluté barvě. Díky těmto truckům bude tvůj skate komplet o dost lehčí, což oceníš na jízdních vlastnostech. Použité bushingy mají skvělou točivost a odezvu. Uvedená cena za jeden pár. Nejsi si s výběrem skate trucků jistý? Nech si poradit!

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

TENSOR Alum Primer

Značka Tensor byla založena roku 2000 skate legendou Rodney Mullenem. Za tuto dobu získala dost velkou oblibu a patří mezi oblíbené stálice. Trucky TENSOR Alum Primer jsou hliníkové trucky s výškou Mid. Velikost 5.5 je vhodná pro desky o velikosti 8 - 8.25.   Trucky se prodávají jako pár. Jak vybrat správné skate trucky najdeš v naší poradně.

Více informací
od 1 590 Kč
Koupit nejlevněji

TENSOR Mag Light

Sk8 trucky Tensor Mag Light Díky dutému kingpinu a osičce jsou trucky Tensor Mag Light jedny z nejlehčích na trhu. Další váha dolu je díky magnesiové konstrukci, která si zachovává stejnou pevnost jako ocel. Díky tomu jsou trucky až o 29% lehčí než tradiční ocelové trucky, ale zachovávají se stejnou pevnost. Pro tebe to znamená výrazně lehčí skate set a snadnější pop. Trucky prodáváme v několika velikostech a uvedená cena je za dva trucky. Pro více informací checkni tenhle blog: Jak vybrat správné trucky?  

Více informací
od 2 190 Kč
Koupit nejlevněji

SK8 NÁŘADÍ MOSAIC TOOL Y - červená

Model tool y od značky Mosaic. Kolekce 2019. Barva červená + černá.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ MOSAIC TOOL Y - modrá

Model tool y od značky Mosaic. Kolekce 2019. Barva modrá + černá. Materiál: kov, plast.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ MOSAIC TOOL Y - zelená

Model tool y od značky Mosaic. Kolekce 2019. Barva zelená.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ MOSAIC TOOL Y - žlutá

Model tool y od značky Mosaic. Kolekce 2019. Barva žlutá. Materiál: kov, plast.

Více informací

SK8 TRUCKY INDEPENDENT S11 Polished T-Ha - šedá

Model s11 od značky Independent. Kolekce 2021. Barva šedá + oranžová. Materiál: kov.

Více informací

SK8 TRUCKY ACE 66 CLASSIC POLISHED - šedá

Model 66 od značky Ace trucks. Kolekce 2021. Barva šedá. Materiál: kov.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ ANDALE MULTI PURPOSE - modrá

Model multi od značky Andale. Kolekce 2021. Barva modrá. Materiál: plast, kov.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ ANDALE MULTI PURPOSE RATCHET - černá

Model ratchet od značky Andale. Kolekce 2021. Barva černá. Materiál: plast, kov.

Více informací

SK8 TRUCKY TENSOR ALUM RAW - šedá

Model alum od značky Tensor. Kolekce 2021. Barva šedá. Materiál: kov.

Více informací

SK8 TRUCKY TENSOR ALLOYS RAW FINISH - černá

Model alloys od značky Tensor. Kolekce 2021. Barva černá. Materiál: kov.

Více informací

SK8 TRUCKY TENSOR ALLOYS RAW FINISH - šedá

Model alloys od značky Tensor. Kolekce 2021. Barva šedá. Materiál: kov.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ MOSAIC TOOL Y - černá

Model tool od značky Mosaic. Kolekce 2019. Barva černá. Materiál: plast, kov.

Více informací

SK8 NÁŘADÍ MOSAIC Y Tool Mosaic Black - černá

Model y tool od značky Mosaic. Kolekce 2020. Barva černá. Materiál: plast, kov.

Více informací

Iron truck Red 5.25" Low red Velikost: TU

Truck na skateboard IRON  Red 5.25. Dokonalý doplnok ktorí vám nesmie chýbať k vášmu skateboardovému setu. Balenie obsahuje 1 kus.

Více informací

SK8 TRUCKY INDEPENDENT Stage 11 Pro Milt - červená

Model stage 11 od značky Independent. Kolekce 2021. Barva červená + šedá. Materiál: kov.

Více informací