Katalog > SEVA

SEVA

Nalezeno:    57 produktů

Seva pro dívky 1 Jumbo

Stavebnice Seva pro dívky 1 Jumbo v plastovém boxu rozšiřuje nabídku dílků stavebnic Seva o zcela nové barevné variace. Stavebnice obsahuje 1172 základních dílků.

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Doprava Truck

Postav si silný Truck, buginu, malý náklaďák a celou řadu dalších strojů, se kterými můžeš jezdit kamkoliv se ti zachce. Všechny stavebnice Seva jsou navzájem kompatibilní.

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

Seva 1

Stavebnice Seva 1 je originální česká skládačka, ze které mohou děti postavit auta, letadla, lodě a domy podle přiložených návodů nebo dle vlastní fantazie. Tato stavebnice podpoří kreativitu a tvořivost vašeho dítěte. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Army mini

Stavebnice Seva Army Mini obsahuje 158 dílků. Stavebnice umožňuje sestavení vojenské techniky, jako jsou tanky, letadla a vrtulníky. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny ve vojenských barvách.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Blok 2

Variabilní stavebnice BLOK 2 je vyrobena z kvalitních barevných materiálů a vyniká jednoduchostí, umožňuje vytvářet funkční sestavy širokého námětového rozsahu. Stavebnice splňuje náročná kritéria technická, estetická i výchovná.

Více informací
od 589 Kč
Koupit nejlevněji

Seva 2

Stavebnice Seva 2 je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit automobil, letadlo a domeček podle přiloženého návodu nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie.

Více informací
od 404 Kč
Koupit nejlevněji

Seva 3 Jumbo

Stavebnice Seva 3 Jumbo v plastovém boxu obsahuje 1074 dílků. Základní stavební díly a spojky je tedy ideální na doplnění vaší sbírky. Všechny díly stavebnice SEVA jsou pro děti bezpečné, neobsahují ftaláty.

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Seva 445

Seva 445 je variabilní polytechnická stavebnice, která dětem umožní postavit automobil, letadlo, domeček nebo výtvory dle vlastní fantazie. Zapojte se do stavění a užijte si s dětmi originální českou stavebnici.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Seva 6 Elektro

Stavebnice Seva Elektro je doplněna elektromotorkem s převodovkou a bateriovým pohonem, což dětem dává možnost své výtvory rozhýbat. Stavebnici je možné kombinovat se všemi ostatními typy stavebnic SEVA.

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

Seva 719

Seva 719 je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit velké množství originálních výtvorů. Lze postavit jeřáb, letadlo, domeček a další podle přiloženého návodu nebo vytvořit vlastní stavby dle fantazie.

Více informací
od 926 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Army 1

Stavebnice Seva Army 1 obsahuje 514 dílků, ze kterých si mohou malí fanoušci army postavit vojenskou techniku jako je například dělo vlečené džípem, vozidlo protivzdušné obrany či vlastní vojenské stroje.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Army 2

Stavebnice Seva Army 2 obsahuje 623 dílků, ze kterých si mohou malí fanoušci army postavit vojenskou techniku jako je například vrtulník se speciálními oblými dílky, tank či vlastní vojenské stroje.

Více informací
od 879 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Army Jumbo

Stavebnice Seva Army Jumbo v maskovacích barvách a s obsáhlejším počtem dílků, navíc balená v praktickém plastovém boxu. Postavte si tanky, letadla nebo vrtulníky.

Více informací
od 1 579 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Blok 3 Farma

Pestrobarevná stavebnice BLOK 3 Farma obsahuje 197 dílků, kde kromě základních dílů najdete i stromečky, koníka, kravičku, kohoutka, slepičku, prasátko, pejska a kočičku.

Více informací
od 777 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Blok 4 ZOO

Stavebnice BLOK 4 ZOO rozvíjí dětskou představivost a zručnost. ZOO obsahuje 235 dílků, kde kromě základních kusů najdete i devět druhů exotických zvířátek a palmy.

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Seva City 1

Stavebnice Seva City 1 v nové barevné kombinaci a poprvé se dvěma kusy zvukových modulů. Auta májí řiditelné nápravy a samoržejmě podrobný návod na stavbu.

Více informací
od 829 Kč
Koupit nejlevněji

Seva City Mini 1

Seva City je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit autíčko podle přiloženého návodu, nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie. Tato stavebnice obsahuje zvukový modul.

Více informací
od 509 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Moto

Seva Moto je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit motorku podle přiloženého návodu, nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie. Vyzkoušejte si, co vám fantazie dovolí!

Více informací
od 552 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Patrol

Seva stavitel je variabilní polytechnická stavebnice a obsahuje 238 dílků. Děti mohou stavět vlastní stavby a výtvory dle fantazie.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Seva pro dívky 1

Novinka ve světě Seva! Stavebnice je laděna do dívčích barev – fialová, lila a bílá. Dívky mohou poskládat například obývací pokoj, ložnici, kuchyň nebo panáčky Seváčky. Díky novým oblým dílům lze postavit i kočárek.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Pro dívky MIDI

Stavebnice pro dívky Seva Midi rozvíjí mysl a manuální zručnost, její variabilita je nekonečná. Oblíbená řada obsahuje návod na postavení krásné zahradní houpačky a domečku.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Přijela pouť Jumbo

Stavebnice Seva Přijela Pouť Jumbo v nových barvách a s obsáhlejším počtem dílků, navíc balená v praktickém plastovém boxu. Postavte si kolotoč, houpací lavici a mnohé další atrakce.

Více informací
od 1 609 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Rescue 1 Hasiči

Stavebnice nové řady záchranářů. Tak jako u skutečných aut jsou i zde použity reflexní barvy. Z této stavebnice můžete podle návodu postavit velkou hasičskou cisternu, auto s plošinou a rychlé osobní zásahové vozidlo. Ale samozřejmě lze postavit i další modely podle vlastní fantazie, dílků je zde dostatek.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Stavíme Bungalov

Stavebnice Seva stavíme – Bungalov se skvěle hodí na stavbu nejrůznějších malých i velkých domečků. Postavte si klasický domek s terasou, nízký bungalov s velkými dveřmi nebo chatičku se zahrádkou.

Více informací
od 777 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Team

Stavebnice Seva team obsahuje panáčky Seváčky a další dílky, ze kterých děti mohou postavit různá díla, skládat autíčko, vznášedlo a další podle přiloženého návodu nebo dle vlastní fantazie.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Seva DOPRAVA - Hasiči

"Hóóóřííí, hóóóřííí...." Někde hoří! Rychle nasedni do hasičské cisterny a vyraž na pomoc uhasit velký požár. Je tady další skvělá novinka – rozšiřujeme naši úspěšnou řadu SEVA DOPRAVA o novou stavebnici Hasiči! Tato stavebnice obsahuje celkem 545 dílků, ze kterých můžete sestavit např. hasičský vůz se zvedací plošinou nebo vůz s velkou cisternou, která se navíc dá i natáčet. Najdete v ní i dílky pro sestavení velitelského, neboli technického vozu, díky kterému budete zaručeně na místě nehody jako první. Určitě si sestavíte i své vlastní hasičské modely podle své fantazie a nápadů, žádné meze...

Více informací

Stavebnice SEVA RODINA Vaříme vařič+robot+mikrovlnná trouba plast 682 dílků v krabici 35x33x8,5cm

Stavebnice SEVA Rodina - Vaříme obsahuje 682 dílků, ze kterých si můžete sestavit kuchyňského robota, dvouplotýnkový vařič nebo mikrovlnnou troubu atd. Jedná se o jednoduchou konstrukci, která je navíc funkční. To znamená, že miskou i metličkou se v kuchyňském robotu dá otáčet a michát. Ovladače u vařiče jsou otáčecí a talířem v mikrovlnné troubě se také dá pohybovat a dvířka jsou otevírací. Rozměry balení 35 x 33 x 8 cm. Vhodné pro děti od 4 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Více informací

Stavebnice SEVA KLASIK Jednička plast 222ks v krabici 34,5x29x4cm

Stavebnice Seva jednička obsahuje 222 dílků, je základní stavebnicí řady SEVA. Lze z ní například sestavit autíčko, domeček, vláček, letadlo a další. Součástí je i praktická vložka s přihrádkami. Stavebnice SEVA 1 získala v roce 2012 titul "SPRÁVNÁ HRAČKA" Rozměry balení 34,5 x 29 x 4 cm. Vhodné pro děti od 4 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Více informací

Stavebnice SEVA KLASIK Dvojka plast 366ks v krabici 36x33,5x5cm

Stavebnice obsahuje i kovové hřídelky, díky nimž se bude třeba otáčet radar nebo kolotoč. Rozměr krabice: 35 x 33 x 5 cm Vhodné pro děti od 4 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Více informací

Stavebnice SEVA TECHNIK Na pile plast 412 dílků v krabici 36x34x5cm

Chcete se stát opravdovým mistrem lesníkem? Z této stavebnice si můžete sestrojit rovnou tři originální modely, např. propracovaný nakladač na dřevo, kterého drapák je zkonstruovaný tak, aby se dal otevřít, naložit na něj "dřevo" a opět zaklapnout. Rameno drapáku má navíc i zvedací funkcí, takže s nákladem můžete pohybovat nahoru i dolu. Nebo si postavte oblíbený a velice praktický vysokozdvižný vozík. Naložte si "paletu" pomocí ramena s vidlemi, rameno výložníků můžete natočit a kličkou skrz provázek (není součástí balení) vyzvednout výložník s nákladem, jak jen potřebuje...

Více informací

SEVA Stavebnice Monti System MS 51 Safari Mercedes Unimog v krabici 22x15x6cm

Postavte si model MS 51 - Safari. Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Rozmě...

Více informací

Stavebnice SEVA RODINA Bydlíme plast 564ks v krabici 35x33x7cm

Pro velký zájem jsme rozšířili naši řadu Seva Rodina o novou (podzim 2020) stavebnici zaměřenou na téma bydlení. Díky krásným a pestrým barevným kombinacím, kde dominuje fialová, růžová a světle modrá barva, si tato stavebnice určitě získá pozornost nejedné šikovné holčičky! Tato stavebnice obsahuje celkem 564 dílků, ze kterých si můžete sestavit krásné a originální bydlení jak pro originální panáčky Seváčky (dvě figurky Seváčka jsou součástí balení), nebo své vlastní figurky či malé panenky. Co všechno si můžete ze stavebnice Bydlení sestavit? Záleží pouze na Vás a na Vaši fantazii! Připravi...

Více informací

Stavebnice SEVA DOPRAVA Hasiči plast 545 dílků v krabici 35x33x5cm

"Hóóóřííí, hóóóřííí...." Někde hoří! Rychle nasedni do hasičské cisterny a vyraž na pomoc uhasit velký požár. Je tady další skvělá novinka – rozšiřujeme naši úspěšnou řadu SEVA DOPRAVA o novou stavebnici Hasiči! Tato stavebnice obsahuje celkem 545 dílků, ze kterých můžete sestavit např. hasičský vůz se zvedací plošinou nebo vůz s velkou cisternou, která se navíc dá i natáčet. Najdete v ní i dílky pro sestavení velitelského, neboli technického vozu, díky kterému budete zaručeně na místě nehody jako první. Určitě si sestavíte i své vlastní hasičské modely podle své fantazie a nápadů, ...

Více informací

SEVA Stavebnice Monti System MS 27 Police Renault Trafic 1:35 v krabici 22x15x6cm

Postavte si model MS 27 - Police bez použití lepidla a nanášení barev Rozměr krabice: 22 x 15 x 6 cm Vhodné od 6 letUvedená cena je za 1 kus zboží.

Více informací

Seva BLOK Svět plast 146 ks + DOPRAVA ZDARMA

První stavebnice BLOK – Svět potěší ty nejmenší stavitele, a to již od věku 3 let. Děti díky ní mohou poznat celý svět. Ze 146 barevných dílků a koleček si děti mohou jednoduše vykouzlit svůj vlastní svět!

Více informací

Stavebnice Seva Klasik Dvojka. 366 dílků

Seva klasik dvojka je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 366 dílků, které umožní sestavit různé funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky atd.

Více informací

Stavebnice Seva Pumpa, 180 dílků

Seva Pumpa je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 180 dílků, ze kterých si postavíte originální čerpací stanici.Stavebnice je vvyráběna v České republice firmou Beneš a Lát a.s. a má dlouholetou tradici, kdy byla známe pod názvem Vista Semily s.r.o..Jednotlivé stavebnice Seva mohou být baleny jako všeobecné stavebnice nebo ...

Více informací

Stavebnice Seva Přijela Pouť 2, 693 dílků

Seva Přijela Pouť je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 693 dílků ve zcela nových veselých barvách. Postavte si kolotoč, houpačku či další pouťovou atrakci.Stavebnice je vvyráběna v České republice firmou Beneš a Lát a.s. a má dlouholetou tradici, kdy byla známe pod názvem Vista Semily s.r.o..Jednotlivé stavebnice Seva moho...

Více informací

Stavebnice Seva Traktor, 115 dílků

Seva Traktor je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 115 dílků, ze kterých si postavíte originální traktor.Jednotlivé stavebnice Seva mohou být baleny jako všeobecné stavebnice nebo mohou mít tématické zaměření o kterém již napovídá jejich název, jako Technic , Elektro, Stavitel, Army, Pro dívky, City, Přijela pouť atd....

Více informací

Stavebnice Seva Pro holky 2, 600 dílků

Seva Pro holky 2 je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 600 dílků, ze kterých si můžete sestavit obývací pokoj, ložnici, kuchyň, autíčka, houpačku atd.Jednotlivé stavebnice Seva mohou být baleny jako všeobecné stavebnice nebo mohou mít tématické zaměření o kterém již napovídá jejich název, jako Technic , Elektro, Stavitel, Army, Pro dívky, City, Přijela...

Více informací

Stavebnice Seva Rescue 2 Policie, 534 dílků

Seva Rescue 2 Policie je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 534 speciálních reflexních dílků, ze kterých si můžete postavit policejní auta apod. Součástí balení je i panáček Seváček.Stavebnice je vvyráběna v České republice firmou Beneš a Lát a.s. a má dlouholetou tradici, kdy byla známe pod názvem Vista Semily s.r.o..Jednotlivé st...

Více informací

Stavebnice Seva Rescue 3 Záchranáři, 537 dílků

Seva Rescue 3 Záchranáři je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Obsahem stavenice je 537 speciálních reflexních dílků, ze kterých si můžete postavit sanitku, vrtulník. Součástí balení je i panáček Seváček.Jednotlivé stavebnice Seva mohou být baleny jako všeobecné stavebnice nebo mohou mít tématické zaměření o kterém již napovídá jejich název, jako Technic , Elektro, Stavit...

Více informací

Stavebnice Seva Rodina Vaříme, 682 dílků

Seva Rodina s přívlastkem Vaříme je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost.Stavebnice této nové řady je v dívčích barvách a balení obsahuje 682 dílků, ze kterých si můžete sestavit kuchyňského robota, dvouplotýnkový vařič nebo mikrovlnnou troubu atd. Kuchyňský robot, vařič a mikrovlnná trouba jsou navrženy tak, aby je dokázali sestavit 4 chlapeček nebo holčička.Jedná se o jednoduchou konstrukci, která je navíc funkční. To znamená, že m...

Více informací

Stavebnice SEVA VESMÍR Měsíční stroje plast 308ks v krabici 31x16x7cm

Postavte si měsíční stroje a prozkoumejte Měsíc a další ještě neobjevené planety a měsíce, plast, 308 ks. Rozměr krabice: 31 x 16 x 7 cm Vhodné od 6 letUvedená cena je za 1 kus zboží.

Více informací

Stavebnice SEVA RODINA Veliká plast 915ks v krabici 27x38x18cm

Postavte si kočárek, nábytek, kuchyňku nebo cokoli jiného – stavebnice obsahuje 915 dílků a fantazii se meze nekladou. V krabici 27 x 38 x 18 cm. Věk 4+ Všechny námi vyráběné hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpočnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, máme zjištěno, že za dozoru rodičů se s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu, pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče … Tato ČESKÁ stavebnice...

Více informací

Seva BLOK Twister 1

Stavebnice BLOK TWISTER 1 obsahuje 155 dílků. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dítěte. Neobsahuje malé dílky proto je ideální pro nejmenší....věkové určení 3+

Více informací

Seva Doprava Traktor 384 dílků

"Dědo, můžu dnes řídit já?" Kdo nechtěl jako malý někdy řídit traktor. SEVA DOPRAVA - Traktor Vám nabízí hned tři různé traktory k sestavení. Stavebnice SEVA DOPRAVA - Traktor obsahuje 384 dílů. Je určena dětem od 5 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat. Stavebnice SEVA Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem ro...

Více informací

Stavebnice Seva Rodina Veliká 915 dílků

Stavebnice Seva Rodina Veliká je plolytechnická stavebnice určena pro děti a rodiče kteří si rádi hrají, jelikož horní věková hranice stavebnice neni omezena. Stavebnice umožní dítěti sestavit obývací pokoj, ložnici, kuchyň, kočárek, panáčky Seváčky atd.Stavebnice Seva je hračka, která vyniká velkou variabilností, sestavy jsou proporčně vyvážené a vystihuji charakter motivu. Dítě může sestavit různé funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky atd....

Více informací

Stavebnice Seva Rodina Kočárek, 293 dílků

Seva Rodina Kočárek je další plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost. Kočárek můžete sestavit kočárky nebo autosedačku pro oblíbeného plyšákaStavebnice této nové řady je v dívčích barvách.

Více informací

Stavebnice Seva Doprava Traktor 384 dílků

Seva Doprava traktor je plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a je určena pro děti. Stavenice rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost. Balení vám nabízí návod na sestavení tří různých druhů trachtorů, ale fantazii se meze nekladnou a můžete sestavit další modely, dle vlastních představ.

Více informací

Stavebnice Seva Vesmír Družice 425 dílků

Seva Vesmír družice je další plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost. Se stavebnicí družice sestavíte tři různé družice. A nejen ty. Složit si můžete vše co Vás napadne.

Více informací

Stavebnice Seva Vesmír Měsíční stroje 308 dílků

Seva Vesmír měsíční stroje je další plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost. Se stavebnicí můžete sestavit různé strije mimo ty co jsou v návodu.

Více informací

Stavebnice Seva Zvířata Poslové dobrých zpráv 171 dílků

Seva Zvířata Poslové dobrých zpráv je další plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost. Se stavebnicí postavíte kohoutka, vlaštovky nebo jiného opeřence.

Více informací

Stavebnice Seva Zvířata ptáčata 347 dílků

Seva Zvířata ptáčata je další plolytechnická stavebnice, která vyniká velkou variabilností a rozvíjí kreativní myšlení dětí a zručnost. Postavte si tučňáka, labuť nebo jiné zvíře. A pokud Vás přestanou bavít zvířata postavte si třeba ptačí budku a nebo letadlo.

Více informací

Stavebnice Seva Armáda Letectvo 511 dílků

Seva Armáda Letectvo je plolytechnická stavebnice určena pro děti a rodiče kteří si rádi hrají, jelikož horní věková hranice stavebnice neni omezena. Postav letadlo, vrtulník, nákladní vozidlo nebo jinou vojenskou techniku podle svojí fantazie.Stavebnice Seva je hračka, která vyniká velkou variabilností, sestavy jsou proporčně vyvážené a vystihuji charakter motivu. Dítě může sestavit různé funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky atd....

Více informací

Stavebnice Seva Armáda Speciální jednotka 162 dílků

Seva Armáda Speciální jednotka je plolytechnická stavebnice určena pro děti a rodiče kteří si rádi hrají, jelikož horní věková hranice stavebnice neni omezena. Sestavte si vrtulník, či jiné vojenské vozidlo nebo jinou vojenskou techniku podle svojí fantazie.Stavebnice Seva je hračka, která vyniká velkou variabilností, sestavy jsou proporčně vyvážené a vystihuji charakter motivu. Dítě může sestavit různé funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky atd....

Více informací

Stavebnice SEVA ARMÁDA Bojová vozidla plast 436 dílků v krabici 35x33x5cm

Stavebnice ve vojenských maskovacích barvách pro malé dobrodruhy a bojovnice. Postav děla, tanky, obrněné vozy nebo jinou vojenskou techniku podle svojí fantazie. Pevnost výtvorů můžeš prověřit hrou přímo v přírodě, kde si užiješ spoustu zábavy. Stavebnice SEVA Armáda – bojová vozidla nahrazuje stavebnici SEVA Army 1 a doplňuje novou kolekci SEVA Armáda společně s novými stavebnicemi Letectvo (dříve Army 2) a Speciální jednotka (dříve Army mini 1 a 2). Velkou výhodou stavebnic SEVA je její kompatibilita a možnost neomezené kombinace s ostatními stavebnicemi. Stavebnice obsahuje 436 dílů. Poku...

Více informací

Podobné fráze: