Katalog > Sběratelské figurky

Sběratelské figurky

Nalezeno:    414 produktů

Funko Avengers: Infinity War - Groot Pop!

Vinylová bobble-head figurka (s kývající hlavou) Groota podle filmu Avengers: Infinity War. Figurka je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Bandai Model Star Wars - Slave I

Sestavte si detailní model Slave I ze Star Wars - Hvězdných válek! Tento model v měřítku 1:144 sestává z 133 plastových dílů snap fit, které snadno složíte bez použití lepidla. Součástí sady jsou podstavec, obtisky (dvě varianty) a figurka sedícího pilota - Jango Fett. Součástí jsou rovněž efektní díly pro blastery, kokpit je otočný a křídla pohyblivá, poklop může být otevřený nebo zavřený. Barvy nejsou součástí balení.

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Marvel Movie Collection - Black Panther

Pěkná sběratelská figurka superhrdiny Black Panthera z komiksů od Marvelu s drápy nachystanými k boji. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Exquisite Gaming Avengers Infinity War Cable Guy Groot 20 cm

Tento stylový držák v podobě Groota ze Strážců Galaxie (Avengers) může sloužit jako stojan pro váš chytrý telefon nebo gamepad (např. DualShock 4 či Xbox One Wireless Controller). Součástí balení je 3 m dlouhý microUSB kabel pro lightning adaptér.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Harry Potter - Harry (Yule) Pop!

Balení obsahuje vinylovou figurku Harry Pottera oblečeného na vánoční ples, v provedení sběratelské řady Funko Pop! Figurka je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Více informací
od 327 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Harry Potter - Harry 5-Star

Sběratelská figurka Harryho Pottera, hlavního hrdiny z příběhů J. K. Rowlingové. Mladý čarodějnický učeň z Bradavic a kamarád do nepohody! Balení obsahuje 1 vinylovou figurku této postavy ze série 5-Star, figurka je cca 8 cm vysoká, balená ve stylové krabici. Součástí balení je další příslušenství, např. sova Hedvika.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Star Wars - Princess Leia Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku princezny Leiy ze Star Wars - Hvězdných válek. Figurka je cca 10 cm vysoká, má pohyblivou hlavu (bobble-head) a stojí na podstavci s logem Star Wars. Balená je ve stylové krabičce.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod VW T1 Transporter - model

Legendární vůz a ikona šedesátých let VW Bus T1 jezdící na zpětný nátah. Skvělý dárek pro každou věkovou kategorii!

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Avengers: Endgame - Captain Marvel Pop!

Balení obsahuje vinylovou figurku superhrdinky Captain Marvel z akčního komiksového filmu Avengers: Endgame, v provedení sběratelské série Funko Pop! Figurka má pohyblivou hlavu (bobble head), je cca 9 cm vysoká a je balena ve stylové průhledné krabici.

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Avengers: Endgame - Hulk Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku Hulka z filmu Avengers: Endgame. Figurka má pohyblivou hlavu (bobble-head), je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Game of Thrones - Jon Snow Pop!

Balení obsahuje jednu vinylovou figurku Jona Snowa z americké fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny. Figurka je cca 9 cm vysoká, balená ve stylové krabici.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Klíčenka Harry Potter - Harry Pop!

Balení obsahuje klíčenku s vinylovou figurkou v podobě postavy Harryho Pottera ze stejnojmenných filmových příběhů. Figurka je vysoká cca 4 cm a je dodávána v průhledné krabičce.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Funko Star Wars - Endor Han Pop!

Vinylová figurka Hana Sola, slavného galaktického pašeráka ze Star Wars, Hvězdných válek. Figurka je cca 9 cm vysoká, má pohyblivou hlavu (bobble-head) a stojí na podstavci s logem Star Wars. Balená je ve stylové krabičce.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Bronzová Gandalf

Sběratelská bronzová soška Gandalfa Šedého, později Bílého, z filmové trilogie Hobit. Stejně jako byl Gandalf nezbytným průvodcem trpasličí výpravy k Osamělé hoře, tak i tato soška by neměla chybět ve vaší družině.

Více informací
od 9 279 Kč
Koupit nejlevněji

Quantum Mechanix Marvel Q-Fig - Deadpool 4D

Tato hezká figurka komiksového antihrdiny Deadpoola zasazená do stylového diorama se bude vyjímat na stole, v polici i ve sbírce fanoušků komiksů od Marvelu.

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

TUBBZ Kachnička The Last of Us - Ellie

Sběratelská cosplay kachnička v podobě postavy Ellie z akční survival videohry The Last of Us se bude hezky vyjímat v koupelně i ve sbírce každého správného hráče a kachního sběratele. Kačenka je dodávána s vaničkou s logem The Last of Us, která může sloužit jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem). Můžete mít Ellie vystavenou na vaně nebo třeba na polici spolu s ostatními kachními hrdiny!

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Bandai Tamashii Nations Harry Potter a Kámen mudrců

Sběratelská akční figurka Harry Pottera, žáka na škole čar a kouzel v Bradavicích, potěší každého fanouška a milovníka příběhů J. K. Rowlingové. Tato figurka je vysoce pohyblivá, dokonce krk může mít různé polohy! Součástí balení je sada doplňků, včetně Harryho kamarádky - sovy Hedviky (lze ji upravit jako letící za pomoci vyměnitelných křídel) a závodního koštěte Nimbus 2000, čarodějnické hůlky, učebnic či pláště. Sada Harry Potter a Kámen mudrců obsahuje volitelné nohy pro Harryho (může být posazen na koště), dvě různé tváře a tři páry rukou....

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Bandai Tamashii Nations Harry Potter a Kámen mudrců - Ron Weasley

Sběratelská akční figurka Rona Weasleyho, věrného kamaráda Harryho Pottera a studenta na škole čar a kouzel v Bradavicích. Tato miniatura potěší každého fanouška a milovníka příběhů J. K. Rowlingové. Figurka je vysoce pohyblivá, dokonce krk může mít různé polohy! Součástí balení je sada doplňků, včetně krysy Prašivky, učebnice, Ronova pláště a kouzelnického koštěte. Sada obsahuje 3 volitelné páry Ronových rukou a různé výrazy tváře.

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics - Trůn Sedmi království

Chcete-li zaujmout post nejvyššího vládce Sedmi království, budete potřebovat trůn... Replika slavného filmového trůnu ze série Game of thrones. Je vysoká 18 cm, provedení je velice precizní.

Více informací
od 1 999 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Busta Ciri hrající Gwent

Detailní busta Ciri, adoptivní dcery zaklínače Geralta z Rivie, hrající Gwent. Skvělý dárek pro všechny zaklínače, hráče i fanoušky videoher The Witcher i milovníky karetního Gwentu!

Více informací
od 2 999 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Busta Game of Thrones - Tyrion Lannister, Hand of the Queen

Pokud jste fanoušky Tyriona Lannistera a fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, tato busta bude jistě ozdobou a chloubou vaší pracovny či domácnosti. Busta je vysoká 19 cm a do detailu zpodobňuje oblíbeného hrdinu, který se právě snaží najít své místo na té správné straně historie.

Více informací
od 2 679 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Busta Geralta hrajícího Gwent

Busta zaklínače Geralta z Rivie hrajícího Gwent, karetní hru z populárních videoher Witcher 3 - Wild Hunt. Limitovaná edice. Detailní zpracování nekompromisního výrazu, tak typického pro Bílého vlka. Od Povissu až do Touissantu, od Cintry až do Kaer Morhen, od Brokilonu až do Dol Blathanna. Gwent je prakticky všude. Původně výtvor trpaslíků se postupně rozšířil do známého světa - a úspěšně se v něm ujal, ostatně jak je známo z Geraltových dobrodružství. Ani samotný Bílý vlk nepohrdne hrou... či několika...

Více informací
od 2 999 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Game of Thrones - Daenerys Targaryen Matka draků

Daenerys Targaryen je nejmladší potomek a jediná dcera krále Aeryse Targaryena a jeho ženy Rhaelly Targaryen. V knižní předloze je Dany popisována jako třináctiletá dívka se stříbřitě světlými vlasy a fialovýma očima. Je menšího vzrůstu a štíhlé postavy. Získala řadu přezdívek a titulů jako např.: Daenerys za bouře zrozená, Nespálená, Matka draků, královna Andalů, Rhoaynů a Prvních lidí, Khalessi, Mhysa, Stříbrná paní, Lamačka řetězů, královna Meereenu a princezna Dračího kamene. Sběratelská figurka Daenerys Targaryen, vysoká 20 cm.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Game of Thrones - Hodor a Bran

Sběratelská figurka postav Hodora a Brana z populární série Game of Thrones (Hra o trůny). Vysoká 23 cm, vyrobeno z PVC.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Game of Thrones - Varys

Varys, přezdívaný Pavouk pro svou síť vyzvědačů, je důležitým členem Malé rady a Mistr našeptávačů. Dokázal se tedy vypracovat vysoko - z mladého otroka až do Králova přístaviště. Je to eunuch, plešatý, obtloustlý a zženštilý. Jeho oblíbeným oblečením je pohodlné jemné hedvábí. Rád nosí trepky, ve kterých se dokáže pohybovat naprosto tiše. Po celém světě Písně ledu a ohně má své vyzvědače - dostává informace ze všech koutů světa a mezi jeho lidmi jsou šlechtici stejnou měrou jako žebráci. Sám je mistrem převleků. V Západozemí ani kdekoli jinde se nemůže stát nic, o čem by on okamžitě nevěděl....

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Miniatura Game of Thrones - Železný trůn

Tato miniatura Železného trůnu z populární fantasy série Game of Thrones - Hra o trůny je provedena ve stejných detailech, jaké naleznete u daleko větších replik. Skvělý dárek či součást sbírky fanoušků této americké fantasy řady!

Více informací
od 1 899 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Sada figurek Zaklínač

Tři přátelé opět vyráží za dobrodružstvím - ať už je Marigold zatáhne do jakkékoliv šlamastyky, Geralt je připraven vše vyřešit - a o všechny šrámy se pak postará Shani. Rozšiřte svou sbírku těmito precizními figurkami ve výhodné sadě tří nerozlučných přátel.

Více informací
od 2 799 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač - Geralt v kádi

Sběratelská figurka zaklínače Geralta z Rivie relaxujícího po náročných dobrodružstvích v kádi s kachničkou je tím správným přírůstkem do sbírky každého fanouška videohry Witcher 3: Divoký hon!

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Divoký hon - Marigold

Vicehrabě de Lettenhowe, nejlepší přítel Geralta, sukničkář a bard, tak je znám všem fanouškům Zaklínače - věčně veselý a neskutečně lehkomyslný Marigold. Detaině zpracovaná sběratelská figurka Marigolda podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon.

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Divoký hon - Shani

Shani je mladá a krásná léčitelka, přítelkyně barda Marigolda a posléze taky Geralta. Podílela se jako zdravotnice na známé bitvě u Brenny. Detaině zpracovaná sběratelská figurka Shani podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Divoký hon - Triss Merigold

Krásná čarodějka Triss, přítelkyně Geralta z Rivie a Yennefer z Vengenbergu. Je taktéž schopná léčitelka a nosí u sebe spoustu magických lektvarů, které ovšem sama neužívá, protože je na magii alergická. Detaině zpracovaná sběratelská figurka Triss Merigold podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon.

Více informací
od 849 Kč
Koupit nejlevněji

Dark Horse Comics Zaklínač 3: Geralt ve zbroji velmistra Felina

Zaklínač Geralt v lehké zbroji velmistra Felina ze školy kočky. Detaině zpracovaná sběratelská figurka Geralta v lehké zbroji podle populární RPG videohry Zaklínač 3: Divoký hon - The Witcher 3. Geralt Grandmaster Feline je nádherný sběratelský kousek, který potěší každého fanouška Sapkowského Zaklínače!

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

DC Collectibles Batman Black & White - Batman Gerard Way

Přidejte do své komiksové sbírky figurku Batmana z exkluzivní edice Batman Black & White! Netopýří superhrdina od DC Comics na sebe vzal podobu Gerarda Waye, tvůrce komiksů a frontmana kapely My Chemical Romance. Návrh vytvořil Gerard Way, zpracoval Jonathan Matthews.

Více informací
od 2 099 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Avengers: Endgame Marvel Movie Gallery - Tracksuit Hulk

Sběratelská figurka Hulka z akčního filmu Avengers: Endgame podle komiksů od Marvelu bude ozdobou vaší sbírky!

Více informací
od 1 699 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select DC Comic Gallery - Shazam

Přidejte si do sbírky komiksových figurek Shazama od DC Comic, hrdinu s moudrostí krále Šalamouna a silou Herkula!

Více informací
od 1 399 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select DC Movie Gallery - Bane

Detailně zpracovaná sběratelská figurka ikonického komiksového padoucha jménem Bane ze světa příběhů od DC Comics, také známého pod jménem Muž, který zlomil Netopýra .

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Diamond Select Marvel Movie Gallery - Quantum Realm Ant-Man

Tato kvalitní sběratelská figurka Ant-Mana z řady Marvel Movie Gallery se může pyšnit řadou detailů a bude ozdobou vaší sbírky! Hezký dárek pro fanoušky mravenčího superhrdiny z filmu Avengers: Endgame.

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Marvel Gallery - Spider-Man

Krásná figurka Spider-Mana pro sběratele komiksových superhrdinů od Marvelu vám umožní mít svého pavoučího muže u vás doma.

Více informací
od 1 399 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Marvel Movie Gallery - Thanos

Sběratelská figurka komiksového superpadoucha Thanose stojícího na lebkách se bude vyjímat ve vaší sbírce marvelovských miniatur!

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

Diamond Select Marvel Movie Gallery - The Punisher

Krásně vyvedené diorama s figurkou Punishera potěší každého sběratele miniatur z komiksů od Marvelu.

Více informací
od 1 449 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Alien vs. Predator - Killer Clan Predator

Sběratelská figurka predátora na motivy filmů a videoher Alien vs. Predator s až děsivými detaily je vysoká cca 14 cm, v měřítku 1:16.

Více informací
od 1 109 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Fantastická zvířata - Gellert Grindelwald

Detailní sběratelská figurka jednoho z nejmocnějších černokněžníků světa Harryho Pottera a Fantastických zvířat - Gellerta Grindelwalda. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Fantastická zvířata - Jacob Kowalski

Sběratelská figurka Jacoba Kowalskiho pro všechny fanoušky filmů Fantastická zvířata a kde je najít a kouzelného světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Fantastická zvířata - Okamie

Pěkná figurka Okamie (Occamy), okřídleného draka žijícího v Indii a na dálném východě, z filmů Fantastická zvířata a kde je najít. Figurka je v měřítku 1:16, cca 11 cm vysoká a dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Fantastická zvířata - Queenie Goldstein

Detailní figurka Queenie Goldsteinové z filmů Fantastická zvířata a kde je najít potěší každého sběratele a fanouška magického světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Fantastická zvířata - Tina Goldstein

Detailní figurka Porpentiny Goldsteinové z filmů Fantastická zvířata a kde je najít bude ozdobou sbírky každého fanouška kouzelného světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter

Figurka Harry Pottera, hlavního hrdiny ze stejnojmenných příběhů od J. K. Rowlingové, je vymodelována do nejmenších detailů. Figurka je v měřítku 1:16, cca 11 cm vysoká a dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Bellatrix Lestrangeová

Figurka šílené čarodějky Bellatrix Lestrangeové z filmů o Harry Potterovi se může pochlubit skvělým detailním provedením a udělá radost fanouškům kouzelného světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Draco Malfoy

Pro všechny sběratele a fanoušky knih a filmů o Harry Potterovi tu máme detailně provedenou figurku studenta Zmijozelu a Harryho protivníka Draco Malfoye. Figurka je v měřítku 1:16, cca 11 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Hagrid

Figurka Rubeuse Hagrida v detailním provedení se hodí do sbírky každého fanouška filmů o Harry Potterovi z magického světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 16 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Hermiona

Sběratelská figurka Hermiony Grangerové, věrné kamarádky Harryho Pottera ze stejnojmenných filmů a knih, bude chloubou sbírky každého fanouška kouzelného světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 9 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Ron Weasley

Detailní sběratelská figurka Rona Weasleyho v kouzelnickém plášti a s krysou Prašivkou na rameni pro všechny fanoušky filmů o Harry Potterovi z magického světa J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 10 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Harry Potter - Sirius Black

Hezká sběratelská figurka Siriuse Blacka pro všechny fanoušky knih a filmů z magického světa Harry Pottera od J. K. Rowlingové. Figurka je v měřítku 1:16, cca 12 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Marvel Movie Collection - Ant-Man

Mravenčí superhrdina Ant-Man by neměl chybět v žádné správné sbírce komiksových figurek! Pěkný dárek pro fanoušky komiksových dobrodružství od Marvelu. Figurka je v měřítku 1:16, cca 13 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Marvel Movie Collection - Groot

Detailní sběratelská figurka Groota z komiksů od Marvelu bude slušet každé sbírce a udělá radost všem fanouškům tohoto komiksového superhrdiny. Figurka je v měřítku 1:16, cca 13 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Eaglemoss Publications Ltd. Marvel Movie Collection - Hulk (special)

Tato vysoká figurka Hulka z komiksů od Marvelu bude vyčnívat z každé sbírky miniatur a udělá radost všem fanouškům tohoto zeleného superhrdiny. Figurka je v měřítku 1:16, cca 16 cm vysoká a je dodávána v průhledné krabičce, společně s anglickou brožurkou (12 stran).

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Enesco Harry Potter - Brumbál a Fawkes

Tato krásná detailní figurka Albuse Brumbála s jeho fénixem Fawkesem bude ozdobou každé sbírky a úžasným dárkem pro věrné fanoušky příběhů Harry Pottera.

Více informací
od 4 299 Kč
Koupit nejlevněji

Enesco Harry Potter - Profesorka McGonagallová a Moudrý klobouk

Tato krásná sběratelská figurka profesorky McGonagallové s Moudrým kloboukem v ruce je až neuvěřitelně věrná své filmové předloze z Harry Pottera. Jedinečná miniatura pro každou sbírku milovníka magického světa J. K. Rowlingové!

Více informací
od 3 999 Kč
Koupit nejlevněji

Enesco Harry Potter - Snape

Tato jedinečná figurka profesora Severuse Snapea byla vytvořena přesně podle filmové předlohy o Harry Potterovi a bude ozdobou domova i pracovny věrného fanouška příběhů z Bradavic.

Více informací
od 3 999 Kč
Koupit nejlevněji

Factory Entertaiment Mini replika Game of Thrones - Železný trůn (zlatá varianta)

Precizní kovová mini replika Železného trůnu ve zlatém provedení potěší fanoušky fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny, ať už jako součást sbírky nebo pěkná dekorace.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: