Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Youtube hackovani pro zacatecniky

Nalezeno:    439 produktů

UBNT U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody p...

UBNT U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody p...

UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár) UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink ...

UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár) UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového sp...

UBNT U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK [2ks SFP+ 10G modulů, Single-Mode, LC konektor]

U Fiber UF-SM-10G, 2-PACK UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody p...

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 2m

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 metry UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - B...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 metr UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začáte...

UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 metry UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 metr UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začáte...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 metry UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UBNT UF-NANO UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1000Mbps a zařízení jako takové je možné napájet pouze přes 24V pasivní PoE adaptér. Zařízení jako takové slouží k převodu metaliky na optiku a umí pouze mód Bridge, nikoliv mód Router. Užitečné odkazy: ...

UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UBNT UF-NANO UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1000Mbps a zařízení jako takové je možné napájet pouze přes 24V pasivní PoE adaptér. Zařízení jako takové slouží k převodu metaliky na optiku a umí pouze mód Bridge, nikoliv mód Router. Užitečné odkazy: ...

UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 metr UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - Be...

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 3m

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - B...

UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 metr UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začáte...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 metry UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

Origami Abstraktní variace (978-80-249-3196-8)

Kniha – autor Francesco Decio; Vanda Battaglia, 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění skládání papíru? Proto se může tato krabička, obsahující útlou knížku se čtyřmi projekty a 200 barevnými papíry s krásnými vzory, stát perfektním a nápaditým dárkem! Knížka uvádí do magického světa origami a vedle přehledných diagramů a symbolů, vhodných i pro začátečníky, nabízí i QR kódy a odkazy na videonávody „krok za krokem“ na YouTube. Udělejte ra...

Origami Japonské variace (978-80-249-3195-1)

Kniha – autor Francesco Decio; Vanda Battaglia, 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění skládání papíru? Proto se může tato krabička, obsahující útlou knížku se čtyřmi projekty a 200 barevnými papíry s krásnými vzory, stát perfektním a nápaditým dárkem! Knížka uvádí do magického světa origami a vedle přehledných diagramů a symbolů, vhodných i pro začátečníky, nabízí i QR kódy a odkazy na videonávody „krok za krokem“ na YouTube. Udělejte ra...

UBNT POE-48-24W [PoE adaptér 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]

POE-48-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Technické specifikace: Model POE-48-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 48VDC @0.5A LAN Activity Indicator - No Gigabit LAN Port - No Remote Reset Capability - No Reset Button - No 4-Pair Powering - Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-) Data IN / POE - RJ45 Shielded Socket Užitečné odkazy: s...

UBNT POE-48-24W [PoE adaptér 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]

POE-48-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Technické specifikace: Model POE-48-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 48VDC @0.5A LAN Activity Indicator - No Gigabit LAN Port - No Remote Reset Capability - No Reset Button - No 4-Pair Powering - Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-) Data IN / POE - RJ45 Shielded Socket Užitečné odkazy: s...

UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

UBNT UF-GP-B+ UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konektorem s UPC broušením a má dosah až 20km. Vysílací výkon modulu je 1.5 až 5dBm, citlivost na příjmu je -8 až -28dBm. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety,...

UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

UBNT UF-GP-B+ UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konektorem s UPC broušením a má dosah až 20km. Vysílací výkon modulu je 1.5 až 5dBm, citlivost na příjmu je -8 až -28dBm. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety,...

UBNT POE-48-24W [PoE adaptér 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]

POE-48-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Technické specifikace: Model POE-48-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 48VDC @0.5A LAN Activity Indicator - No Gigabit LAN Port - No Remote Reset Capability - No Reset Button - No 4-Pair Powering - Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-) Data IN / POE - RJ45 Shielded Socket Užitečné odkazy: stránky výr...

Origami Abstraktní variace - Francesco Decio, Vanda Battaglia

Autor : Francesco Decio, Vanda Battaglia, Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění skládání papíru? Proto se může tato krabička, obsahující útlou knížku se čtyřmi projekty a 200 barevnými papíry s krásnými vzory, stát perfektním a nápaditým dárkem! Knížka uvádí do magického světa origami a vedle přehledných diagramů a symbolů, vhodných i pro začátečníky, nabízí i QR kódy a odkazy na videonávody „krok za krokem“ na YouTube. Udělejte radost sobě či někomu dalšímu složením ozdobné obálky,...

Origami Japonské variace - Vanda Battaglia, Francesco Decio

Autor : Vanda Battaglia, Francesco Decio, Koho by nefascinovalo starobylé japonské umění skládání papíru? Proto se může tato krabička, obsahující útlou knížku se čtyřmi projekty a 200 barevnými papíry s krásnými vzory, stát perfektním a nápaditým dárkem! Knížka uvádí do magického světa origami a vedle přehledných diagramů a symbolů, vhodných i pro začátečníky, nabízí i QR kódy a odkazy na videonávody „krok za krokem“ na YouTube. Udělejte radost sobě či někomu dalšímu složením tradičních japo...

UBNT UF-GP-C+ - U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module

UBNT UF-GP-C+ UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konektorem s UPC broušením a má dosah až 20km. Vysílací výkon modulu je 3 až 7dBm, citlivost na příjmu je -12 až -30dBm. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky ...

UBNT UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module

UBNT UF-GP-B+ UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konektorem s UPC broušením a má dosah až 20km. Vysílací výkon modulu je 1.5 až 5dBm, citlivost na příjmu je -8 až -28dBm. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety,...

Watch_Dogs 2 Gold edice XONE - 3307215969946

GAX4089G<br> Watch_Dogs 2 Gold edice XONE<br> <br> Datum vydání: 15.11.2016<br> <br> Použijte hackování jako zbraň v obrovském a dynamickém otevřeném světě hry Watch Dogs 2.<br> <br> Co je navíc v zlaté edici:<br> Season Pass: Prodlužte si zážitek ze hry Watch Dogs 2 za pomoci Season Passu zpřístupňujícího množství DLC, dodatečných misí a předmětů.<br> Deluxe balíček obs...

Watch_Dogs 2 Gold edice - 3307215970140

GAPC3212G<br> Watch_Dogs 2 Gold edice<br> <br> Datum vydání: 15.11.2016<br> <br> Použijte hackování jako zbraň v obrovském a dynamickém otevřeném světě hry Watch Dogs 2.<br> <br> Co je navíc v zlaté edici:<br> Season Pass: Prodlužte si zážitek ze hry Watch Dogs 2 za pomoci Season Passu zpřístupňujícího množství DLC, dodatečných misí a předmětů.<br> Deluxe balíček obsahuj...

Ubiquiti TOUGHCable Carrier Cat 5e, 24 AWG, Outdoor Shielded, Gray, 305m

TOUGHCable Carrier TOUGHCable CARRIER je speciálně designovaný stíněný SFTP kabel. Proti TOUGHCable PRO disponuje navíc kovovým opletením kolem hliníkové fólie podobně jako u koaxiálních kabelů pro SAT/TV techniku - zvyšuje odolnost vůči potenciálnímu rušení. Kabel kategorie Cat5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminuje rizika poškození venkovních aktivních prvků přepětím (ESD). Doporučujeme používat při veškerých venkovních instalací jednot...

Ubiquiti TOUGHCable Carrier Cat 5e, 24 AWG, Outdoor Shielded, Gray, 305m

TOUGHCable Carrier TOUGHCable CARRIER je speciálně designovaný stíněný SFTP kabel. Proti TOUGHCable PRO disponuje navíc kovovým opletením kolem hliníkové fólie podobně jako u koaxiálních kabelů pro SAT/TV techniku - zvyšuje odolnost vůči potenciálnímu rušení. Kabel kategorie Cat5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminuje rizika poškození venkovních aktivních prvků přepětím (ESD). Doporučujeme používat při veškerých venkovních instalací jednot...

Ubiquiti TOUGHCable Carrier Cat 5e, 24 AWG, Outdoor Shielded, Gray, 305m

TOUGHCable Carrier TOUGHCable CARRIER je speciálně designovaný stíněný SFTP kabel. Proti TOUGHCable PRO disponuje navíc kovovým opletením kolem hliníkové fólie podobně jako u koaxiálních kabelů pro SAT/TV techniku - zvyšuje odolnost vůči potenciálnímu rušení. Kabel kategorie Cat5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminuje rizika poškození venkovních aktivních prvků přepětím (ESD). Doporučujeme používat při veškerých venkovních instalací jednot...

Ubiquiti TOUGHCable Carrier Cat 5e, 24 AWG, Outdoor Shielded, Gray, 305m

TOUGHCable Carrier TOUGHCable CARRIER je speciálně designovaný stíněný SFTP kabel. Proti TOUGHCable PRO disponuje navíc kovovým opletením kolem hliníkové fólie podobně jako u koaxiálních kabelů pro SAT/TV techniku - zvyšuje odolnost vůči potenciálnímu rušení. Kabel kategorie Cat5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminuje rizika poškození venkovních aktivních prvků přepětím (ESD). Doporučujeme používat při veškerých venkovních instalací jednot...

Shavetta na holení Proraso, žiletka

Shavetta na holení Proraso, žiletka Retro shavetta na holení Proraso je vhodná jak pro začátečníky, kteří si zatím netroufají na břitvu, tak i do profesionálního holičství. Rukojeť je vyrobená z kvalitního ořechového dřeva s logem Proraso. Shavetta se velice dobře drží díky praktickým drážkám na rameni. Je podobná břitvě, ale s tím rozdílem, že je určena pro klasické žiletky, které koupíte v každém obchodě. Nemusíte se tak starat o obtahování nebo broušení bř...

PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab.

POE-24-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.0A LAN Activity Indicator - No...

Ubiquiti U-Installer airMAX CPE Installation Tool with 24V PoE and WiFi

UBNT U Installer U-Installer usnadňuje instalaci airMAX a airMAX AC (včetně gen2) zařízení tím, že jej napájí pomocí integrované baterie 24V pasivním PoE a sám Installer se stará o bezdrátovou distribuci přes integrovanou WiFi. Pro dobíjení baterie v U-Installeru slouží USB-C konektor. Instalace klientského zařízení může být pohodlně dokončena pomocí intuitivní aplikace UMobile na smartphonu nebo tabletu a to včetně i takových věcí jako je upgrade firmwaru, nahrátí konfigurace z připraven...

UBNT U Installer [WISP installer’s toolbox]

UBNT U Installer U-Installer usnadňuje instalaci airMAX a airMAX AC (včetně gen2) zařízení tím, že jej napájí pomocí integrované baterie 24V pasivním PoE a sám Installer se stará o bezdrátovou distribuci přes integrovanou WiFi. Pro dobíjení baterie v U-Installeru slouží USB-C konektor. Instalace klientského zařízení může být pohodlně dokončena pomocí intuitivní aplikace UMobile na smartphonu nebo tabletu a to včetně i takových věcí jako je upgrade firmwaru, nahrátí konfigurace z připraven...

UBNT PrismStation anténa 60° [5GHz anténa typu horn s vyzařovacím asymetrickým úhlem 60°, zisk 2x16dBi]

UBNT PrismStation anténa 60° Sektorová anténa pro pásmo 5GHz se ziskem 2x16dBi (2x2MIMO). 60° úhel vyzařování je asymetrický, 60°H a 30°V rovině. Anténa je vhodná do silně zarušených městských prostředí. Díky své konstrukci dosahuje vysokého SNR, bez postraních laloků s vynikajícím předo-zadním poměrem. Není nutné používat stínící plechy. PrismAP antény nabízejí celou řadu variant, 30,45,60,90°. Výměna samotné antény je rychlá a jednoduchá. PrismAP antény jsou kompatibilní s jed...

UBNT PrismStation anténa 90° [5GHz anténa typu horn s vyzařovacím asymetrickým úhlem 90°, zisk 2x13dBi]

UBNT PrismStation anténa 90° Sektorová anténa pro pásmo 5GHz se ziskem 2x13dBi (2x2MIMO). 90° úhel vyzařování je asymetrický, 90°H a 45°V rovině. Anténa je vhodná do silně zarušených městských prostředí. Díky své konstrukci dosahuje vysokého SNR, bez postraních laloků s vynikajícím předo-zadním poměrem. Není nutné používat stínící plechy. PrismAP antény nabízejí celou řadu variant, 30,45,60,90°. Výměna samotné antény je rychlá a jednoduchá. PrismAP antény jsou kompatibilní s jed...

UBNT INS-3AF-USB [PoE konvertor 802.3af/5V USB, vnitřní]

INS-3AF-USB USB konvertor pro napájení jakéhokoliv zařízení s napájením přes USB port. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na 5V/2A s maximální zátěží 10W. Nejedná se však o převod dat z ethernetu na USB ale pouze o napájení prvku s USB konektorem. Technické specifikace: Dimensions 1 3/8" x 1 3/8" x 4 5/8" Weight 0.15 lbs HARWARE Max. Power Consumption 5V/2A Power Method POE(Positive 4,5; Return 7,8) Power Supply 48V, 802.3af ESD/EMP Protection +...

UBNT U Installer [WISP installer’s toolbox]

UBNT U Installer U-Installer usnadňuje instalaci airMAX a airMAX AC (včetně gen2) zařízení tím, že jej napájí pomocí integrované baterie 24V pasivním PoE a sám Installer se stará o bezdrátovou distribuci přes integrovanou WiFi. Pro dobíjení baterie v U-Installeru slouží USB-C konektor. Instalace klientského zařízení může být pohodlně dokončena pomocí intuitivní aplikace UMobile na smartphonu nebo tabletu a to včetně i takových věcí jako je upgrade firmwaru, nahrátí konfigurace z připraven...

UBNT PrismStation anténa 60° [5GHz anténa typu horn s vyzařovacím asymetrickým úhlem 60°, zisk 2x16dBi]

UBNT PrismStation anténa 60° Sektorová anténa pro pásmo 5GHz se ziskem 2x16dBi (2x2MIMO). 60° úhel vyzařování je asymetrický, 60°H a 30°V rovině. Anténa je vhodná do silně zarušených městských prostředí. Díky své konstrukci dosahuje vysokého SNR, bez postraních laloků s vynikajícím předo-zadním poměrem. Není nutné používat stínící plechy. PrismAP antény nabízejí celou řadu variant, 30,45,60,90°. Výměna samotné antény je rychlá a jednoduchá. PrismAP antény jsou kompatibilní s jed...

UBNT INS-3AF-USB [PoE konvertor 802.3af/5V USB, vnitřní]

INS-3AF-USB USB konvertor pro napájení jakéhokoliv zařízení s napájením přes USB port. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na 5V/2A s maximální zátěží 10W. Nejedná se však o převod dat z ethernetu na USB ale pouze o napájení prvku s USB konektorem. Technické specifikace: Dimensions 1 3/8" x 1 3/8" x 4 5/8" Weight 0.15 lbs HARWARE Max. Power Consumption 5V/2A Power Method POE(Positive 4,5; Return 7,8) Power Supply 48V, 802.3af ESD/EMP Protection +...

PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab.

POE-24-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.0A LAN Activity Indicator - No...

PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab.

POE-24-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.0A LAN Activity Indicator - No...

Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, grounding/ESD protection, 30W

POE-24-30W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 30W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-30W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.25A LAN Activity Indicator -...

Ubiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, grounding/ESD protection, 30W

POE-24-30W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 30W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-30W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.25A LAN Activity Indicator -...

UBNT POE-24-30W [PoE adaptér, 24V/1.25A (30W), vč. napájecího kabelu]

POE-24-30W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 30W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-30W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.25A LAN Activity Indicator - No G...

Ubiquiti Instant 802.3AF to USB Type A adaptor (In: 48V, 802.3af, Out: 5V/2A)

INS-3AF-USB USB konvertor pro napájení jakéhokoliv zařízení s napájením přes USB port. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na 5V/2A s maximální zátěží 10W. Nejedná se však o převod dat z ethernetu na USB ale pouze o napájení prvku s USB konektorem. Technické specifikace: Dimensions 1 3/8" x 1 3/8" x 4 5/8" Weight 0.15 lbs HARWARE Max. Power Consumption 5V/2A Power Method POE(Positive 4,5; Return 7,8) Power Supply 48V, 802.3af ESD/EMP Protection +...

PoE Ubiquiti POE-24 (24V, 1A, 24W) vč. napáj. kab.

POE-24-24W Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru. Technické specifikace: Model POE-24-24W Dimensions 88 x 57 x 33 mm Output Volage 24VDC @ 1.0A LAN Activity Indicator - No...

UBNT UniFi Cable [CAT6, drát, certifikace CRM, 23AWG, 305m]

TOUGHCable Carrier UC-C6-CMR je další novinkou z rodiny produktů UniFi. Tento UTP kabel je zařazen do kategorie 6 s průřezem vodičů 23AWG z měděného drátu a je opláštěn PVC. Využití najde ve vertikálním vedení mezi patry ve zdech nebo v kabelových stupačkách. Díky certifikaci CMR kabel zabraňuje šíření ohně ve vertikálním směru a hodí se tak zejména do datových center nebo komerčních prostor. Technické specifikace: Fyzické charakteristiky Materiál pláště: PVC Průřez kabelu: AWG...

UBNT UniFi Cable [CAT6, drát, certifikace CRM, 23AWG, 305m]

TOUGHCable Carrier UC-C6-CMR je další novinkou z rodiny produktů UniFi. Tento UTP kabel je zařazen do kategorie 6 s průřezem vodičů 23AWG z měděného drátu a je opláštěn PVC. Využití najde ve vertikálním vedení mezi patry ve zdech nebo v kabelových stupačkách. Díky certifikaci CMR kabel zabraňuje šíření ohně ve vertikálním směru a hodí se tak zejména do datových center nebo komerčních prostor. Technické specifikace: Fyzické charakteristiky Materiál pláště: PVC Průřez kabelu: AWG...

UBNT UniFi Cable [CAT6, drát, certifikace CRM, 23AWG, 305m]

TOUGHCable Carrier UC-C6-CMR je další novinkou z rodiny produktů UniFi. Tento UTP kabel je zařazen do kategorie 6 s průřezem vodičů 23AWG z měděného drátu a je opláštěn PVC. Využití najde ve vertikálním vedení mezi patry ve zdech nebo v kabelových stupačkách. Díky certifikaci CMR kabel zabraňuje šíření ohně ve vertikálním směru a hodí se tak zejména do datových center nebo komerčních prostor. Technické specifikace: Fyzické charakteristiky Materiál pláště: PVC Průřez kabelu: AWG23 Ty...

UBNT UniFi Cable [CAT6, drát, certifikace CRM, 23AWG, 305m]

TOUGHCable Carrier UC-C6-CMR je další novinkou z rodiny produktů UniFi. Tento UTP kabel je zařazen do kategorie 6 s průřezem vodičů 23AWG z měděného drátu a je opláštěn PVC. Využití najde ve vertikálním vedení mezi patry ve zdech nebo v kabelových stupačkách. Díky certifikaci CMR kabel zabraňuje šíření ohně ve vertikálním směru a hodí se tak zejména do datových center nebo komerčních prostor. Technické specifikace: Fyzické charakteristiky Materiál pláště: PVC Průřez kabelu: AWG...

WATCH DOGS CZ - PS3

Stačí lusknout prsty a spojíme se s přáteli, kupujeme nejnovější vybavení a přístroje, zjišťujeme, co se aktuálně děje ve světě. A při tom za sebou zanecháváme stíny. S každým připojením, za sebou zanecháme digitální stopu, která sleduje každý náš pohyb, každý náš like a dislike, každý stisk klávesy na klávesnici. Nejen lidé, kteří sdružují ve větších městech, ale i městské infrastruktury jsou sledovány a kontrolovány složitými operačními systémy. V Watch_Dogs, je t...

WATCH DOGS 2 CZ - Xone

Ve Watch Dogs 2 se stanete Marcusem Hollowayem, nadaným mladým hackerem žijícím v kolébce technické revoluce, San Fanciském zálivu. Přidejte se k nechvalně proslulé skupině hackerů známé jako DedSec a objevte skrytá nebezpečí systému ctOS 2.0, která mohou v rukou zkorumpovaných korporací sloužit ke sledování a manipulaci s lidmi v masivním rozsahu.

WATCH DOGS 2 CZ - PS4

Ve Watch Dogs 2 se stanete Marcusem Hollowayem, nadaným mladým hackerem žijícím v kolébce technické revoluce, San Fanciském zálivu. Přidejte se k nechvalně proslulé skupině hackerů známé jako DedSec a objevte skrytá nebezpečí systému ctOS 2.0, která mohou v rukou zkorumpovaných korporací sloužit ke sledování a manipulaci s lidmi v masivním rozsahu.