Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wilkinson quattro for women strojek

Nalezeno:    14 produktů

Wilkinson Sword Quattro For Women holicí strojek s náhradními hlavicemi 1 ks pro ženy

Wilkinson Sword Quattro For Women holicí strojek s náhradními hlavicemi 1 ks pro ženy.

Wilkinson Sword Quattro For Women holicí strojek 1 ks pro ženy

Wilkinson Sword Quattro For Women Holicí strojek pro ženy 1 ks

Wilkinson Sword Quattro for Women holicí strojek + 1 hlavice

Dámský růžový holicí strojek Wilkinson Quattro for Women s výměnnou čtyřbřitou hlavicí je ideální volbou pro všechny ženy, které hledají kvalitní holicí strojek za rozumnou cenu.

Wilkinson Sword Quattro For Women holicí strojek s náhradními hlavicemi 1 ks pro ženy

Wilkinson Sword Quattro For Women holicí strojek s náhradními hlavicemi 1 ks pro ženy. Holicí strojek s náhradními hlavicemi **Wilkinson Sword Quattro For Women**. Jemné a hladké oholení v podobě holicího strojku **Quattro** v dámské verzi s třemi náhradními hlavicemi.

WILKINSON Quattro for Women (3 ks) (4027800408108)

Dámský holicí strojek se 4 břity a mřížkou zabraňující pořezání, dva zvlhčující pásky s Aloe Vera a vitaminem E  Jednorázový holicí strojek s ochrannou mřížkou vyvinutý pro ženyJednorázový dámský holicí strojek Quattro for Women má čtyři ultra tenká ostří, která poskytují dokonale hladké oholení. Navíc je strojek vybaven mřížkou zabraňující pořezání. Dva zvlhčující pásky jsou obohacené o výtažek z Aloe Vera s vitamínem E a vyživují pokožku...

WILKINSON Quattro for Women 3 ks (4027800714353)

Dámské náhradní hlavice se 4 břity a mřížkou, která brání pořezání Náhradní holicí hlavice se čtyřmi ultra tenkými břity chráněnými mřížkou proti poranění. Dva zvláčňujcíí pásky obsahují Papaya & Pearl komplex pro hladké oholení a vyživenou pokožku. Náhradní dámské holicí hlavice Quattro for Women mají čtyři ultra tenká ostří, která poskytují dokonale hladké oholení. Navíc je strojek vybaven mřížkou zabraňující pořezání. Dva zvlhčující pásky jsou obohacené o Papaya & Pearl ...

Holicí strojek Wilkinson Sword Quattro For Women

Holicí strojek s náhradními hlavicemi Wilkinson Sword Quattro For Women. Jemné a hladké oholení v podobě holicího strojku Quattro v dámské verzi s třemi náhradními hlavicemi.

Wilkinson Sword Quattro for Women Bikini holicí strojek + 1 hlavice

Wilkinson Quattro Bikini pro ženy je tím nejlepším dámským holicím strojkem, který v současnosti firma Wilkinson Sword nabízí. Spojení holení a zastřihávání v jednom dělá z výrobku unikátní systém 2v1.