Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wader 32210 auto s nakladacem

Nalezeno:    11 produktů

Wader Auto Multitruck s nakladačem

Auto Multiruck se sklápěčkou a nakladačem je vyroben z kvalitních nezávadných plastů značky Wader. Hračka je ideální jak na domácí použití tak i ven na pískoviště.

Wader Auto Super Tech Truck s nakladačem

Velký kamion s odpojitelným návěsem a plošinou po které vyjede buldozer s pohyblivou radlicí. Buldozér je součástí balení. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc nabízí nekonečně mnoho variací her.

WADER Auto Super Tech Truck s nakladačem

Velký kamion s odpojitelným návěsem a plošinou po které vyjede buldozer s pohyblivou radlicí. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc nabízí nekonečně mnoho variací her. - vyrobeno kvalitního a nezávadného plastu - materiál se vyznačuje vysokou odolností proti poškození - délka tahače je 78 cm

WADER Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm - 2 barvy v síťce

Potěšte vašeho malé stavitele a pořiďte mu parádní multitrack auto s nakladačem. Barevnou variantu nelze vybrat. Záleží na aktuální skladové nabídce.

Auto Super Truck návěs s nakladačem plast 78cm Wader v krabici

Od věku: Roky 03 Material: Plast Pro holky / kluky: pro holky i kluky

Auto Super Tech Truck návěs s nakladačem plast 78cm v krabici Wader

Material: Plast Pro holky / kluky: pro holky i kluky Od věku: Roky 03

Wader Auto Super Tech Truck s nakladačem plast 78cm v krabici

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Auto Super Tech Truck návěs s nakladačem plast 78cm v krabici WaderPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Teddies Wader 47954 Super Truck valník plast 78cm v krabici

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Auto Super Truck návěs s nakladačem plast 78cm Wader v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.