Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Wader 32210 auto s nakladacem

Nalezeno:    5 produktů

Wader Auto Super Tech Truck s nakladačem

Wader Auto Super Tech Truck s nakladačem Oranžový truck s dlouhým návěsem, který pojme bagr a další stavební stroje. Pomocí nákladní rampy pak tyto stroje sjíždí z trucku dolů. Lze ho kombinovat s ostatními auty řady Super Tech. Přednosti: vysoce kvalitní a zdravotně nezávadný materiál vhodné do domácnosti i mateřské školky Obsah balení: náklaďák, bagr...

Wader Auto multitruck s nakladačem plast 37 cm

Auto Multiruck se sklápěčkou a nakladačem je vyroben z kvalitních nezávadných plastů značky Wader. Hračka je ideální jak na domácí použití tak i ven na pískoviště.

Wader Auto multitruck s nakladačem 38 cm 12 m+

Parádní auto nejen na písek, vhodné pro menší děti - od 1 roku. Parádní auto nejen na písek a malým bagrem, vhodné pro menší děti - od 1 roku. Auto je plně funkční. Délka auta 38 cm. Vyrobeno z kvalitního plastu, funkční.Pozor barva se může lišit Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Wader Auto Gigant nakladač 55 cm

Gigant nakladač Wader 66005 Gigant nakladač Wader 66005. S obrovským nakladačem a jeho radlicí jste páni staveniště! Radlice má několik poloh nakládání. Plně funkční Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů s vysokou odolností, vydrží vám dlouhá léta. Věk: 1+ Rozměry: 60x36,5x32cm Hmotnost: 2,320 kg Nosnost: 100 kg Materiál: plast Země původu: Polsko Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností pro...

Wader Valník Super Truck

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Auto Super Truck návěs s nakladačem plast 78cm Wader v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.