Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vtipne tricko i tm original s

Nalezeno:    6 produktů

Tmavě modré pánské tričko ZOOT Originál Kotva

Velikosti odpovídají klasickým evropským velikostem. Ve jménu kotvy! Námořnické motivy byly odjakživa cool. Tmavě modré tričko s kotvou skvěle doplní váš ohoz do práce i na pivo. ZOOT Originál tentokrát zamířil do vodáckých vod a vtipně se trefuje do všech legendárních příběhů spojených s legrací na vlnách. Materiál : 100 % organická bavlna Praní : 40 °C

Dámské vtipné tričko s potiskem Počasí: Předpověď počasí

Dámské vtipné tričko s potiskem Počasí: Předpověď počasí. I špatné počasí se musí dopředu naplánovat. Original Pandemic® triko, které nikde jinde nenajdete. Triko s originálním potiskem je vyrobeno ze 100% biobavlny. Je pevné, ale zároveň lehké a perfektně sedí na těle. S trikem z Pandemicu v davu nezapadnete.

Pánské vtipné tričko s potiskem Počasí: Předpověď počasí

Pánské vtipné tričko s potiskem Počasí: Předpověď počasí. I špatné počasí se musí dopředu naplánovat. Original Pandemic® triko, které nikde jinde nenajdete. Triko s originálním potiskem je vyrobeno ze 100% biobavlny. Je pevné, ale zároveň lehké a perfektně sedí na těle. S trikem z Pandemicu v davu nezapadnete.

Pánské vtipné tričko s potiskem Ryba: Light of my heart

Pánské vtipné tričko s potiskem Ryba: Light of my heart. I světluška může mít velkého kamaráda. Original Pandemic® triko, které nikde jinde nenajdete. Triko s originálním potiskem je vyrobeno ze 100% biobavlny. Je pevné, ale zároveň lehké a perfektně sedí na těle. S trikem z Pandemicu v davu nezapadnete.

Dámské vtipné tričko s potiskem Ryba: Light of my heart

Dámské vtipné tričko s potiskem Ryba: Light of my heart. I světluška může mít velkého kamaráda. Original Pandemic® triko, které nikde jinde nenajdete. Triko s originálním potiskem je vyrobeno ze 100% biobavlny. Je pevné, ale zároveň lehké a perfektně sedí na těle. S trikem z Pandemicu v davu nezapadnete.

Dětské vtipné tričko s potiskem Ryba: Light of my heart

Dětské vtipné tričko s potiskem Ryba: Light of my heart. I světluška může mít velkého kamaráda. Original Pandemic® triko, které nikde jinde nenajdete. Triko s originálním potiskem je vyrobeno ze 100% biobavlny. Je pevné, ale zároveň lehké a perfektně sedí na těle. S trikem z Pandemicu v davu nezapadnete.