Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Vaza sklenena

Nalezeno:    581 produktů

Váza skleněná vysoká

Váza jednoduchého tvaru. Materiál: sklo. Rozměry: průměr 11 cm, výška 26 cm.

Váza skleněná, 15 cm, "ClearLine"

Průhledná skleněná váza Výška: 15 cm Pro každonenní i slavnostní použití Praktický design, snadno se čistí

Váza skleněná, 23 cm, "ClearLine"

Průhledná skleněná váza Výška: 23 cm Pro každonenní i slavnostní použití Praktický design, snadno se čistí

Butlers Váza skleněná 17 cm

Trendy petrolejová barva. Skleněná váza JANE 17 cm s rýhovanou strukturou se dokonale kombinuje se zlatým, stříbrným, bílým i šedým odstínem. Rozměry: průměr 17 cm, V 17 cm. Materiál: sklo.

JANE Váza skleněná 17 cm

Trendy petrolejová barva. Skleněná váza JANE 17 cm s rýhovanou strukturou se dokonale kombinuje se zlatým, stříbrným, bílým i šedým odstínem. Decentní tóny navíc získají s petrolejovou osobitý půvab, měděná či červenozlatá vytvoří třeba na prostřeném stole krásný kontrast. K dostání v další velikosti.

SHINTO Váza skleněná 25 cm

Luxusní šarm je v módě! Se stylovou vázou SHINTO v šedo-stříbrném provedení si domů pořídíte nejnovější trend interiérů. Syté barvy, zářící efekty a nedbalá porce luxusu. To si přeci zasloužíte.

Butlers Váza skleněná 25 cm

Luxusní šarm je v módě! Se stylovou vázou SHINTO v šedo-stříbrném provedení si domů pořídíte nejnovější trend interiérů. Rozměry: průměr 15,5 cm, V 25 cm. Materiál: sklo, mosaz.

AVA Váza skleněná 33 cm - zelená

Zahalena do zářivě lesklé zelené róby na sebe skleněná váza AVA strhne veškerou pozornost jako diva mezi všemi vázami. A protože žádnou hvězdu nedělá jen jeden krásný oděv, je tato váza k dostání i ve fialové, zlaté a stříbrné barvě.

BANQUET Váza skleněná ELISA 50 cm

Váza ELISA o výšce 50 cm,unikátní moderní design, vysoká kvalita materiálu i zpracování. Každý kus je vyráběn ručně metodou foukání do požadovaného tvaru.

BANQUET Váza skleněná CARLOTA 80 cm

Váza CARLOTA o výšce 80 cm,unikátní moderní design, vysoká kvalita materiálu i zpracování. Každý kus je vyráběn ručně metodou foukání do požadovaného tvaru.

Papillon Váza skleněná Combi vysoká, 19 cm

Nechte vyniknout květiny díky skleněné váze Combi! Skleněná váza o výšce 19 cm má široké hrdlo, proto se hodí i pro větší květiny. Díky postupnému přechodu stříbrné barvy k čirému sklu je váza velmi elegantním doplňkem interiéru.

Papillon Váza skleněná Organic, 25 cm, růžová

Skleněná váza Organic je vyrobena ze skla s růžovým nádechem. Široké hrdlo umožňuje váze pojmout větší květinu nebo pugét – růžový nádech skla a drážkování květinám na jídelním stole dodají romantický vzhled.

AVA Váza skleněná 33 cm - pastelově červená

Zahalena do zářivě lesklé pastelově červené róby na sebe skleněná váza AVA strhne veškerou pozornost jako diva mezi všemi vázami. A protože žádnou hvězdu nedělá jen jeden krásný oděv, je tato váza k dostání i ve fialové, zlaté a stříbrné barvě.

Váza skleněná Combi vysoká, 19 cm - Pappilon

Nechte vyniknout květiny díky skleněné váze Combi! Skleněná váza o výšce 19 cm má široké hrdlo, proto se hodí i pro větší květiny. Díky postupnému přechodu stříbrné barvy k čirému sklu je váza velmi elegantním doplňkem interiéru. Materiál:...

Skleněná váza opletená

Opletená skleněná váza může vyšperkovat i vaši domácnost.

Butlers Váza skleněná 18 cm - tm. šedá

Váza BELLE může být třeba krásným dárkem. Rozměry: V 18 cm, průměr 10,5 cm. Materiál: sklo.

BELLE Váza skleněná 18 cm - tm. šedá

Květiny jsou oblíbeným dárkem pro hostitele. A co říkáte jednou přinést květinu i ve vhodné váze BELLE Nebo si ji pořiďte pro sebe, ať můžete Vaši další květinu pro hostitele pěkně prezentovat. Určitě Vás i Vaše přátele tato dekorativní pozornost potěší. Váza je vyrobena ze skla, uvnitř bílá, na povrchu barevná. K dostání v dalších barvách.

váza skleněná čirá 6 x 10x 30 cm

Skleněná váza z čirého skla. Moderní design, který se snoubí s praktičností a funkčností.Váza je neodmyslitelným dekorativním prvkem každé domácnosti. Díky tvaru a designovému provedení tato váza zvelebí každou domácnost dle Vašeho vkusu.

Stelton Váza skleněná Hoop, 20 cm, půlnoční modrá

Dánská značka Stelton představuje kolekci váz Hoop z dílny designového studia Unit 10. Skleněná váza Hoop je krásná s květinami, ale zároveň díky úžasnému nádechu půlnoční modré barvy může sama o sobě vytvořit příjemnou dekoraci.

Stelton Váza skleněná Hoop, 14 cm, půlnoční modrá

Dánská značka Stelton představuje kolekci váz Hoop z dílny designového studia Unit 10. Skleněná váza Hoop je krásná s květinami, ale zároveň díky úžasnému nádechu půlnoční modré barvy může sama o sobě vytvořit příjemnou dekoraci.

Stelton Váza skleněná Hoop, 18 cm, půlnoční modrá

Dánská značka Stelton představuje kolekci váz Hoop z dílny designového studia Unit 10. Skleněná váza Hoop je krásná s květinami, ale zároveň díky úžasnému nádechu půlnoční modré barvy může sama o sobě vytvořit příjemnou dekoraci.