Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Topvet skoricovy olej

Nalezeno:    5 produktů

TOPVET Skořicový olej

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Návod k použití: aplikujte v místech výskytu tzv. pomerančové kůže několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Po aplikaci přípravku doporučujeme určené partie těla procvičit. Skořice vykazuje silný zahřívací efekt. Skoři...

Více informací
od 107 Kč
Koupit nejlevněji

TOPVET Skořicový masážní olej 200 ml

Způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. TOPVET Skořicový masážní olej 200 ml od výrobce TOPVET v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Masážní přípravky dohledatelný pod kódem 98064 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

TOPVET Skořicový masážní olej 500ml

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a odbourávání tuků v kůži. Používá se v místech výskytu celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit a tím urychlit odbourávání tuků.

TOPVET Skořicový masážní olej 200ml

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit a odbourávání tuků tak urychlit.

TOPVET PROFESSIONAL Skořicový masážní olej 200ml

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy.

TOPVET BIO Skořicový masážní olej 200ml

Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy.