Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Swix vosk swix f4 80ml

Nalezeno:    26 produktů

Swix F4-80NC - 80ml uni

Tekutý skluzný vosk F4-80NC vhodný do všech sněhových podmínek. Hlavní přednosti a specifikace: vhodný do všech sněhových podmínek určen všem lyžařům i snowboardistům vybaven pěnovým aplikátorem objem: 80ml

Swix F4 - Skluzný vosk

Swix F4 Universal All Temperature Liquid wax je určen lyžařům i snowboardistům. Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Je Vybaven pěnovým aplikátorem. Má praktické kapesní balení. Naneste a jeďte. Tip: Pro delší výdrž použijte F4 Kartáč - kombi. Vyleštěte plstí a poté vykartáčujte.

Vosk Swix F6 LE 80ml

<p>Vosk Swix F006L Liquid Fluoro Glider ( - 4°C až -15°C ) je tekutý vosk s fluorem s širokým teplotním rozsahem pod bodem mrazu. Do všech sněhových podmínek. 80 ml.<br /><br />Aplikace: protřepejte nádobku, přitlačte na skluznici lyže a naneste rovnoměrně na skluzné zóny, nechjete zaschnout 2 minuty, vykorkujete pro optimální výsledek.<br /><br />- Spray s houbičkou</p>

Swix F4 - Vosk na lyže

Vysoce kvalitní vosk Swix F4 s fluorem odpuzující vodu pro všechny typy lyží a snowboardů. Do všech sněhových podmínek. Naneste, vykorkujte a jeďte!

Swix Skluzný vosk F4-60W s korkem

Skluzný vosk, vhodný do vyšších teplot (-4 °C a více). Jedná se o ekonomický vosk, který dlouho vydrží na skluznici a nemusí se tudíž často nanášet. Neobsahuje žádná rozpouštědla. Swix Skluzný vosk F4–60W je opatřený i korkem, který usnadňuje nanášení. Jedná se o kapesní balení, které je pohodlné na převoz.

Skluzný vosk SWIX F4 warm tekutý 100ml

Špičkový tekutý vosk s fluorem. F4 Warm Premium se ...

Swix F4 - 150ml uni

F4 tekutý vosk s fluorem na lyže a snowboardy do všech sněhových podmínek ve 150ml balení. Aplikace je jednoduchá, poté stačí po 1 minutě od nanesení rozleštit a vykartáčovat. Všechny produkty nové řady F4 jsou založeny na surovinách „Future Cera®“, které zaručují vysokou kvalitu a ekologičnost

Swix F4 - 180g uni

F4 tuhý skluzný vosk s fluorem na lyže a snowboardy do všech sněhových podmínek ve 180g balení s korkem pro rozleštění. Parametry a specifikace: Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Zažehluje se

Swix F4 - 60g uni

F4 tuhý skluzný vosk s fluorem na lyže a snowboardy do všech sněhových podmínek v 60g balení s korkem pro rozleštění. Parametry a specifikace: Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Zažehluje se

Swix F4 - 100ml uni

F4 tekutý vosk s fluorem na lyže a snowboardy do všech sněhových podmínek ve 100ml balení. Aplikace je jednoduchá, poté stačí po 1 minutě od nanesení rozleštit a vykartáčovat. Všechny produkty nové řady F4 jsou založeny na surovinách „Future Cera®“, které zaručují vysokou kvalitu a ekologičnost Parametry a specifikace: Širokým pěnový aplikátor pro rychlou a přesnou aplikaci. Plstěná leštička na spodní části. Lze jej použít při...

Swix F7L Glide fialový 80ml

Tekutý vosk s přidaným fluorem a větším spektrem teplotního rozsahu. Jednoduché nanášení každé vrstvy. Rychlé schnutí šetřící váš čas. Teplotní rozsah od +1 °C do –6 °C. Funguje na více druzích sněhové pokrývky. Swix F7LNC je dodáván v menším balení do kapsy o 80 ml.

Swix F4 KOMBI - Nylonový kartáč

Ideální kartáč Swix pro aplikaci produktů řady F4. Jemnou bílou plstí nanesete F4 rovnoměrně na skluznici a vyleštíte. Nylonem kartáčujte a odstraňujte přebytečný vosk ze struktury skluznice. Tímto postupem zvýšíte trvanlivost všech produktů řady F4.

Swix F4 80NC 80 ml

Tekutý vosk určený pro lyžařskou i snowboardovou skluznici. Pěnový aplikátor pro jednoduché nanášení každé vrstvy. Použití na více druhů sněhové pokrývky. Swix F4–80NC je dodáván v menším balení do kapsy o 80 ml.

Swix F4 Warm - 60g uni

Tuhý skluzný vosk z přepracované vylepšené řady F4, který se používá v teplejších podmínkách, nabízí snadnou aplikaci a vynikající skluz i výdrž. Krabička je vybavena korkem na zadní straně, stačí nanést, rozkorkovat a jet. Parametry a specifikace: - Teplotní rozsah od -4°C a vyšší - Ekonomický vosk, který dlouho vydrží - S korkem na zadní straně krabičky. - Bez rozpouštědel. - Vosk má kapesní balení.

Swix F4 Cold - 60g uni

Tuhý skluzný vosk z přepracované vylepšené řady F4, který se používá v chladných podmínkách, nabízí snadnou aplikaci a vynikající skluz i výdrž. Krabička je vybavena korkem na zadní straně, stačí nanést, rozkorkovat a jet. Parametry a specifikace: - Teplotní rozsah od -4°C a nižší - Ekonomický vosk, který dlouho vydrží - S korkem na zadní straně krabičky. - Bez rozpouštědel. - Vosk má kapesní balení.

Swix T0166B kartáč F4 kombi

Ideální kartáč pro aplikaci jakýchkoliv produktů řady F4. Nylonovým kartáčem odstraníte přebytečný vosk ze struktury skluznice. Bílou plstí naneste rovnoměrně daný produkt F4 na skluznici a vyleštěte.

Swix F4 Warm - 100ml uni

Tekutý skluzný vosk z přepracované vylepšené řady F4, který nabízí snadnou aplikaci a vynikající skluz i výdrž. Používá se v teplejších podmínkách. Je určen lyžařům i snowboardistům. Parametry a specifikace: Teplotní rozsah od -4°C a vyšší Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Určený pro lyže i snowborad. Vybaven pěnovým aplikátorem a leštičkou. Praktické kapesní balení. ...

Swix F4 Cold - 100ml uni

Tekutý skluzný vosk z přepracované vylepšené řady F4, který nabízí snadnou aplikaci a vynikající skluz i výdrž. Používá se v chladných podmínkách. Je určen lyžařům i snowboardistům. Parametry a specifikace: Teplotní rozsah od -4°C a nižší Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Určený pro lyže i snowborad. Vybaven pěnovým aplikátorem a leštičkou. Praktické kapesní balení. ...

Swix F4 tuhý s korkem 60g

Vosk Swix F4–60 Universal je určen všem lyžařům i snowboardistům. Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Ekonomický vosk, který dlouho vydrží, navíc s korkem na zadní straně krabičky.

Swix F4-60 universal 60 g

Skluzný vosk Swix F4 Universal All Temperature Solid wax je určen běžeckým lyžařům, lyžařům i snowboardistům. Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Ekonomický vosk, který dlouho vydrží. S korkem na zadní straně krabičky.

Swix F4-100C universal 100 ml

Tekutý skluzný vosk Swix F4 Universal All Temperature Liquid wax je určen běžeckým lyžařům, lyžařům i snowboardistům. Lze jej použít při všech sněhových podmínkách. Balení obsahuje pěnový aplikátor a plstěnou leštičku.

Swix F4-100C Universal 100 ml

Tekutý vosk určený pro lyžařskou i snowboardovou skluznici. Praktický aplikátor pro jednoduché nanášení každé vrstvy. Plstěná leštička pro finální úpravy. Fluorová složka k odpuzování vody. Použití na více druhů sněhové pokrývky. Swix F4–100C je dodáván ve 100 ml balení.

Swix univerzální F4 tekutý 150 ml

Tekutý skluzný vosk určený pro lyžařskou i snowboardovou skluznici. Praktický aplikátor pro jednoduché nanášení každé vrstvy. Rychlá doba schnutí trvající jen 1 minutu. Odnímatelné víčko zamezuje nechtěnému vytečení při převozu. Použití na více druhů sněhové pokrývky. Swix F4–150C je dodáván ve 150ml balení.

Swix F8L Red Liquid Glide - 80ml uni

Tekutý vosk s fluorem do všech mokrých sněhových podmínek. Parametry a specifikace: Teplotní rozsah od 0°C až +10°C Pro všechny sněhové podmínky Snadné použití a rychlé sušení!

Swix P0035 Sada vosků

Velká sada vosků v praktické ledvince, kde najdete vše co potřebujete pro snadné klasické lyžování. Obsahuje typy V40, V50, V60, kluzný vosk F4, univerzální klistr K22N VM. Mezi další příslušenství spadá smývač vosků I0061 nebo syntetická korek se smirkovým papírem T11.