Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Sergio tacchini ozone pro muze

Nalezeno:    20 produktů

Sergio Tacchini Ozone for Man, Sprchový gel, Pánska vôňa, 250ml

Sergio Tacchini Ozone for Man je moderní vůně pro muže plná svěžesti a energie. Parfém oslovuje zejména aktivní muže se sportovním duchem. Vůně vás vzpruží a dodá vám energii do každého dne plného sportu a venkovních aktivit. Moderní, svěží vůně Sergio Tacchini Ozone for Man je složena z osvěžujících citrusových tónů, podmaněných náznaky zelen&eac...

Sergio Tacchini Uomo sprchový gel 400 ml pro muže

Sergio Tacchini Uomo sprchový gel 400 ml pro muže. Sergio Tacchini Uomo je směsí přírodního extraktu Ambry, Šalvěje a Cedrového dřeva.

Sergio Tacchini Uomo sprchový gel 150 ml pro muže

Sergio Tacchini Uomo sprchový gel 150 ml pro muže. Sergio Tacchini Uomo je směsí přírodního extraktu Ambry, Šalvěje a Cedrového dřeva.

Sergio Tacchini Uomo toaletní voda 100 ml pro muže

Sergio Tacchini Uomo toaletní voda 100 ml pro muže. Sergio Tacchini Uomo je směsí přírodního extraktu Ambry, Šalvěje a Cedrového dřeva.

Sergio Tacchini Uomo toaletní voda 100 ml pro muže

Sergio Tacchini Uomo toaletní voda 100 ml pro muže. Sergio Tacchini Uomo je směsí přírodního extraktu Ambry, Šalvěje a Cedrového dřeva.

Sergio Tacchini Club sada toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml pro muže

Sergio Tacchini Club sada toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml pro muže. Sergio Tacchini to je italský styl, kreativita a inovace. Sergio Tacchini představuje parfém Club, který spojuje ležerní styl s elegancí. Parfém Sergio Tacchini Club je určen pro muže, kteří milují sport. Kompozice vůně Sergio Tacchini Club v sobě mísí vášnivé tóny s jemnými.

Sergio Tacchini Club sada toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml pro muže

Sergio Tacchini Club sada toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml pro muže. Sergio Tacchini to je italský styl, kreativita a inovace. Sergio Tacchini představuje parfém Club, který spojuje ležerní styl s elegancí. Parfém Sergio Tacchini Club je určen pro muže, kteří milují sport. Kompozice vůně

Sergio Tacchini Club dárková kazeta 100 ml toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml pro muže

Sergio Tacchini Club Dárková kazeta pro muže toaletní voda 100 ml + voda po holení 100 ml

Sergio Tacchini Uomo Toaletní voda 100ml M

Kořeněná, citrusová vůně pro muže. Složení Hlava - levandule Srdce - sladké koření, citrus Základ - cedr, jantar, dřevo

Sergio Tacchini Club Monte Carlo toaletní voda 100ml

Tato vůně oslavuje již 50 let tenisových legend, které se každoročně účastní slavného utkání Rolex Masters v Monte Carlu. Vůně Club Monte Carlo ztělesňuje esenci sportovně elegantního muže, který svou pílí a vytrvalostí dosahuje jedinečných výsledků. Vůně určená pro muže charismatického a úspěšného, který vyznává pohodlný, ale moderní styl.