Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roxy mikina damska

Nalezeno:    214 produktů

Roxy Signature

Popis zboží Mikina Roxy Signature Dámská<b> mikina Roxy Signature se zapínáním na zip. Mikina je vybavena stahovatelnou kapucí, vpředu má dvě volně přístupné kapsy a na koncích rukávů i spodním lemu je pružná manžeta. Mikina je vyrobena z tenčího materiálu. Materiál: 60 % bavlna, 40 % polyester  

Více informací
od 665 Kč
Koupit nejlevněji

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 XS

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 XS.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, jednoduchý design, pro Vaše maximální pohodlí, vhodné pro volný čas či domácí dpočinek, zahřeje Vás a zahalí do příjemného materiálu.

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 S

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 S.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, jednoduchý design, pro Vaše maximální pohodlí, vhodné pro volný čas či domácí dpočinek, zahřeje Vás a zahalí do příjemného materiálu.

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 M

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 M.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, jednoduchý design, pro Vaše maximální pohodlí, vhodné pro volný čas či domácí dpočinek, zahřeje Vás a zahalí do příjemného materiálu.

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 L

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 L.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, jednoduchý design, pro Vaše maximální pohodlí, vhodné pro volný čas či domácí dpočinek, zahřeje Vás a zahalí do příjemného materiálu.

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 XL

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0 XL.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, jednoduchý design, pro Vaše maximální pohodlí, vhodné pro volný čas či domácí dpočinek, zahřeje Vás a zahalí do příjemného materiálu.

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0, S

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0, M

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0, XS

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0, L

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Sunset Surfside Marshmallow ERJKT03367-WBT0, XL

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather XS

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather XS.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, kvalitní kousek pro Vaše maximální pohodlí, nezapomíná na praktické kapsy a kapuci, hodí se pro volnočasové aktivity i domácí odpočinek, navíc Vás příjemně zahřeje.

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 XS

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 XS.Materiál: 55% bavlna, 45% polyester. Dámská mikina značky Roxy, trendy design pro volnočasové aktivity, sport i domácí pohodu, budete se v ní cítit jako v bavlnce, nebudete chtít nosit nic jiného.

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 S

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 S.Materiál: 55% bavlna, 45% polyester. Dámská mikina značky Roxy, trendy design pro volnočasové aktivity, sport i domácí pohodu, budete se v ní cítit jako v bavlnce, nebudete chtít nosit nic jiného.

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 M

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 M.Materiál: 55% bavlna, 45% polyester. Dámská mikina značky Roxy, trendy design pro volnočasové aktivity, sport i domácí pohodu, budete se v ní cítit jako v bavlnce, nebudete chtít nosit nic jiného.

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 L

Roxy Dámská mikina Sunkissed Moment B Rouge Red ERJFT03733-MLJ0 L.Materiál: 55% bavlna, 45% polyester. Dámská mikina značky Roxy, trendy design pro volnočasové aktivity, sport i domácí pohodu, budete se v ní cítit jako v bavlnce, nebudete chtít nosit nic jiného.

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH XS

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH XS.Materiál: 75% viskóza, 21% polyester, 4% elastan. Dámská mikina značky Roxy, volného střihu, ve kterém se budete cítit příjemně, jednoduchý design, který je však trendy a má šmrnc, budete ji chtít neustále nosit.

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH S

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH S.Materiál: 75% viskóza, 21% polyester, 4% elastan. Dámská mikina značky Roxy, volného střihu, ve kterém se budete cítit příjemně, jednoduchý design, který je však trendy a má šmrnc, budete ji chtít neustále nosit.

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH M

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH M.Materiál: 75% viskóza, 21% polyester, 4% elastan. Dámská mikina značky Roxy, volného střihu, ve kterém se budete cítit příjemně, jednoduchý design, který je však trendy a má šmrnc, budete ji chtít neustále nosit.

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH L

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH L.Materiál: 75% viskóza, 21% polyester, 4% elastan. Dámská mikina značky Roxy, volného střihu, ve kterém se budete cítit příjemně, jednoduchý design, který je však trendy a má šmrnc, budete ji chtít neustále nosit.

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH XL

Roxy Dámská mikina Surfingr Spot Rouge Red Heather ERJKT03407-MLJH XL.Materiál: 75% viskóza, 21% polyester, 4% elastan. Dámská mikina značky Roxy, volného střihu, ve kterém se budete cítit příjemně, jednoduchý design, který je však trendy a má šmrnc, budete ji chtít neustále nosit.

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather S

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather S.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, kvalitní kousek pro Vaše maximální pohodlí, nezapomíná na praktické kapsy a kapuci, hodí se pro volnočasové aktivity i domácí odpočinek, navíc Vás příjemně zahřeje.

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather M

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather M.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, kvalitní kousek pro Vaše maximální pohodlí, nezapomíná na praktické kapsy a kapuci, hodí se pro volnočasové aktivity i domácí odpočinek, navíc Vás příjemně zahřeje.

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather L

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather L.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, kvalitní kousek pro Vaše maximální pohodlí, nezapomíná na praktické kapsy a kapuci, hodí se pro volnočasové aktivity i domácí odpočinek, navíc Vás příjemně zahřeje.

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH M

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH M.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, kvalitní kousek pro Vaše maximální pohodlí, ve svěží barvě, která Vám bude slušet, hodí se pro volnočasové aktivity i domácí odpočinek, nezapomíná na praktické kapsy a kapuci, příjemně Vás zahřeje. ...

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH S

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH S.Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. Dámská mikina značky Roxy, kvalitní kousek pro Vaše maximální pohodlí, ve svěží barvě, která Vám bude slušet, hodí se pro volnočasové aktivity i domácí odpočinek, nezapomíná na praktické kapsy a kapuci, příjemně Vás zahřeje. ...

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather, M

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather, L

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather, XS

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin ERJFT03596-MHBH Rose Tan Heather, S

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH, XS

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH, S

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Roxy Dámská mikina Trippin Blue Light Heather ERJFT03596-BEKH, M

; Materiál:&emsp;bavlnapolyesterTyp zapínání:&emsp;zipVzor:&emsp;ostatníSezóna:&emsp;jaro/léto -

Mikina Roxy Trippin rose tan heather

Dámská mikina Roxy Trippin Dámská mikina Roxy Trippin je ušita v pohodlném regular střihu se stahovací kapucí.

Dámská mikina Roxy

Barva: odstín růžové Kapuce: ano Materiál: 100% bavlna Zapínání: zip

Dámská mikina Roxy

Kapuce: ano Materiál: 100% bavlna Barva: odstín šedé a stříbrné Zapínání: zip

Dámská mikina Roxy černá

Kapuce: ano Materiál: neuvedeno Barva: černá Zapínání: zip

Dámská mikina Roxy vel. L

Dámská mikina Roxy je celozapínací. Vpředu má logo značky a dvě otevřené kapsy. Kapuce má nastavitelnou šířku pomocí šňůrky. Světle-modré provedení

Dámská mikina Roxy vel. XS

Dámská mikina Roxy je celozapínací. Vpředu má logo značky a dvě otevřené kapsy. Kapuce má nastavitelnou šířku pomocí šňůrky. Světle-modré provedení

Mikina Roxy Dipsy rhododendron

Dámská mikina Roxy Dipsy Jednobarevná dámská mikina v žíhaném provedení Roxy, model Dipsy. Mikina je vybavena kapucí a klokaní kapsou.

Mikina Roxy Hawser 509 rmz0 hibiscus 2017 dámská L

Mikina Roxy Hawser 509 rmz0 hibiscus 2017 dámská Materiál: 80% Bavlna, 20% Polyester

Mikina Roxy Hawser 514 tenh metro heather 2017 dámská L

Mikina Roxy Hawser 514 tenh metro heather 2017 dámská Materiál: 80% Bavlna, 20% Polyester.

Mikina Roxy White Canyon 119 tdr0 metro 2016 dámská M

Mikina Roxy White Canyon 119 tdr0 metro 2016 dámská Materiál: 100% bavlna.

Mikina Roxy Signature 487 wbt4 marshmallow signature 2017 dámská L

Mikina Roxy Signature 487 wbt4 marshmallow signature 2017 dámská Materiál: 60% bavlna, 40% polyester.

Mikina Roxy Cruiser Nights 461 rmz0 hibiscus 2017 dámská L

Mikina Roxy Cruiser Nights 461 rmz0 hibiscus 2017 dámská Materiál: 60% Bavlna, 40% Polyester. Střih: Regular fit

Mikina Roxy Frost heritage heather

Dámská mikina Roxy Frost Jednobarevná, neskutečně teplá dámská mikina Roxy, model Frost.

Mikina Roxy Sun Memories anthracite

Dámská mikina Roxy Sun Memories Jednoduchá dámská mikina Roxy Sun Memories je designovaná jako klasická zipová mikina s kapucí a výraznou grafikou...

Mikina Roxy Trippin Sherpa syrah heather

Dámská mikina Roxy Trippin Sherpa Praktická mikina, která má styl.

Mikina Roxy Sunkissed Moment B rouge red

Dámská mikina Roxy Sunkissed Moment B Připrav se, hrajem.

Mikina Roxy Stardust Song heritage heather

Dámská mikina Roxy Stardust Song Známý kousek, který udělá radost všem milovnicím značky Roxy.

Mikina Roxy Hollow Dance Hoodie B marshmellow

Dámská mikina Roxy Hollow Dance Hoodie B Sněhově bílá, o backprint obohacená dámská mikina Roxy Hollow Dance Hoodie B ohromí nejen vaše blízké, ale i...

Mikina Roxy Wiped Out Hoodie A anthracite

Dámská mikina Roxy Wiped Out Hoodie A Jednoduchá, ale stále stylová.

Mikina Roxy Camping Denim tarmac grey

Dámská vesta Roxy Camping Denim Dámská vesta Roxy Camping Denim je zhotovená z tmavého denimu, zapíná se na kovové druky a obsahuje hřejivou podšívku...

Mikina Roxy Gary Zipper C 020 mkl0 calypso coral 2014/15 dámská S

Mikina Roxy Gary Zipper C 020 mkl0 calypso coral 2014/15 dámská