Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roto hrabe na listi plastove s nasadou

Nalezeno:    7 produktů

Hrábě Solid L na listí

Typ zahradního nářadí: hrábě, kypřič * Hrábě na listí, komplet vyrobeny z odolného plastu, vhodné pro pohodlné hrabání trávníku. Prodloužená záruka 5 let na zahradní nářadí. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.580 Výška (cm): 175.00 Šířka (cm): 52.00 Hloubka (cm): 20.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.630 Výška (cm): 177.00 Šířka (cm): 55.00 Hloubka (cm): 6.00 EAN: 6411501350169 Záruční doba: 60 měsíců Lehké a odolné plastové hrábě se šířkou záběru 52 cm s dlouhou hliníkovou násadou pro pohodlné...

Univerzální hrábě Solid s násadou, komplet Fiskars 1003466

Solid™ hrábě Hrábě na listí a trávu Solid™ mají působivě lehký design, který udělá z hrabání listí a trávy zábavu. Odolné plastové prsty hrábí se skvěle hodí pro hrabání a úklid každé zahrady, přičemž Vám tito společníci budou sloužit po dlouhé roky. Pokud chcete mít krásně shrabanou zahradu, tak hrábě Solid™ Vás jistě nezklamou. Hrábě Solid™ univerzální K hrabání země, trávy, nebo větviček a vynikající k přípravě záhonů Horní hrana je na rovnání povrchu záhonů Násada Solid Lehká a pevná nása...

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.