Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roto hrabe na listi pevne s nasadou

Nalezeno:    8 produktů

Hrábě švédské lamelové pevné s násadou 160 cm - oranžová

Lamelové švédské hrábě na listí a starou trávu s dřevěnou násadou, jsou vhodné na údržbu všech zahradních ploch.

Gardena cs-hrábě na listí s násadou (1x3101 + 1x3703), FSC 100%, 3020-23

Combisystem hrábě na listí s násadouGARDENA combisystem hrábě na listí a trávu jsou ideální pro shrabování listí, posekané trávy, zbytků po vertikutaci a jiných zahradních odpadů. Stabilní prsty z vysoce kvalitního plastu a pracovní šířka 43 cm umožňují snadnou a praktickou práci, šetrnou k trávníku. Záruka 25 let.Nekývavé spojeníProdukty z řady combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhnou. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivou práci bez viklání.Rychlé a účinnéDíky p...

Gardena 3020-23 na listí s násadou

Hrábě na listí a na trávu z řady GARDENA combisystem jsou ideální pro hrabání listí, travních odřezků, materiálu po provzdušňování a dalšího zahradního odpadu. Tuhé hroty z vysoce kvalitního plastu uspořádané do pracovní šířky 43 cm umožňují praktickou práci šetřící trávník. Dřevěná násada 3723 z řady GARDENA combisystem, která odpovídajá Českému standardu FSC (100 % certifikace FSC®), umožňuje prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní houževnaté dřevo původem z Evropy tlu...

FISKARS Hrábě široké na listí + koště na terasy + násada L - SET Fiskars 1016608

QuikFit™ Fiskars set nejen na zahradu obsahuje široké hrábě na listí, koště na terasy a dlouhou násadu graphite Fiskars. Hrábě na listí L QuikFit™ Fiskars Univerzální široké hrábě jsou určeny na hrabání spadlého listí a posekanou trávu na větší travnaté ploše. Hrábě mají 25 pružných prstů vyrobené z vysoce kvalitního plastu PBT, které vydrží ohýbání. Trvanlivost je přísně testována. Integrovaná objímka zajišťuje jedním pohybem rychlé a pevné spojení s násadou. Hrábě lze nasadit na všechny násad...

FISKARS Hrábě široké na listí + koště na terasy + násada L - SET Fiskars 1016608

QuikFit™ Fiskars set nejen na zahradu obsahuje široké hrábě na listí, koště na terasy a dlouhou násadu graphite Fiskars. Hrábě na listí L QuikFit™ Fiskars Univerzální široké hrábě jsou určeny na hrabání spadlého listí a posekanou trávu na větší travnaté ploše. Hrábě mají 25 pružných prstů vyrobené z vysoce kvalitního plastu PBT, které vydrží ohýbání. Trvanlivost je přísně testována. Integrovaná objímka zajišťuje jedním pohybem rychlé a pevné spojení s násadou. Hrábě lze nasadit na všechny násad...

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.