Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Roto hrabe na listi pevne s nasadou

Nalezeno:    15 produktů

ROTO Hrábě na listí pevné s násadou

ROTO Hrábě na listí pevné s násadou najdte na Digiboss.cz. ROTO Hrábě na listí pevné s násadou nabízíme i na splátky. ROTO Hrábě na listí pevné s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.. Poplatky : 0.000000

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdte na Digiboss.cz. ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou nabízíme i na splátky. ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.. Poplatky : 0.000000

ROTO Hrábě na listí telesk. s násadou s drátem

ROTO Hrábě na listí telesk. s násadou s drátem najdte na Digiboss.cz. ROTO Hrábě na listí telesk. s násadou s drátem nabízíme i na splátky. ROTO Hrábě na listí telesk. s násadou s drátem najdou uplatnění v každé zahradě.. Poplatky : 0.000000

Gardena 3020-23 na listí s násadou

Hrábě na listí a na trávu z řady GARDENA combisystem jsou ideální pro hrabání listí, travních odřezků, materiálu po provzdušňování a dalšího zahradního odpadu. Tuhé hroty z vysoce kvalitního plastu uspořádané do pracovní šířky 43 cm umožňují praktickou práci šetřící trávník. Dřevěná násada 3723 z řady GARDENA combisystem, která odpovídajá Českému standardu FSC (100 % certifikace FSC®), umožňuje prodlužování všech nástrojů z řady combisystem. Vysoce kvalitní houževnaté dřevo původem z Evropy tlu...

Gardena Combisystem - hrábě na listí s násadou a motyčka (3086-20)

GARDENA combisystem hrábě, pevné prsty a zahradní motyčka. Kompletní nabídka s násadou 130 cm. Záruka 25 let.

Gardena cs-hrábě na listí s násadou (1x3101 + 1x3703), FSC 100%, 3020-23

Combisystem hrábě na listí s násadouGARDENA combisystem hrábě na listí a trávu jsou ideální pro shrabování listí, posekané trávy, zbytků po vertikutaci a jiných zahradních odpadů. Stabilní prsty z vysoce kvalitního plastu a pracovní šířka 43 cm umožňují snadnou a praktickou práci, šetrnou k trávníku. Záruka 25 let.Nekývavé spojeníProdukty z řady combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhnou. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivou práci bez viklání.Rychlé a účinnéDíky p...

Compass Hrábě vějířovité 530 mm s násadou

Vějířovité hrábě jsou výborným pomocníkem při čištění trávníků a záhonů, hrabání listí či jiné práci na zahradě. Teleskopické hrábě mají kvalitní kovovou konstrukci, jsou pevné a velmi lehké a skladné. Šířku záběru hrabání si lze nastavit od 190 do 530 mm. Délka teleskopické tyče je 120 cm. FLO je stabilní, rychle se rozvíjecí řada zahradnických potřeb.

M.A.T. hrábě švédské pevné lamelové S NÁSADOU 160cm

Švédské hrábě pevné na listí a starou trávu s dřevěnou násadou, jsou vhodné na údržbu všech zahradních ploch. Délka násady je 160 cm.

Gardena cs-hrábě na listí s násadou a motyčka (1x3101 + 1x3723 + 1x3215), FSC 100%, 3086-20

combisystem kompletní nabídkaGARDENA combisystem hrábě jsou ideálně vhodné pro hrabání listí, posečené trávy, zbytků po provzdušňování a jiných zahradních odpadů. Pevné prsty vyrobené z vysoce kvalitního plastu a pracovní šířka 43 cm umožňují snadnou a praktickou práci šetrnou k trávníku. GARDENA combisystem zahradní motyčka má pracovní šířku 7 cm a nejlépe se hodí pro šetrné okopávání rostlin, které rostou blízko u sebe. S touto motyčkou, která má na jedné straně list ve tvaru srdce a na druhé...

Hrábě na listí 20 hrotů Fiskars Quickfit - 135201

Hrábě na listí 20 hrotů Fiskars Quickfit 135201 Tyto hrábě jsou určeny k hrabání listí a mechu z trávníku. Lze použít s násadami Fiskars Graphite 136001 a Fiskars Terracotta 136002 Fiskars QuikFit™ hrábě univerzální - systém QuikFit™ umožňuje spojení různého zahradního nářadí s jedinou násadou. To umožňuje patentovaný odolný mechanismus, jehož trvanlivost je přísně testována. Vyměnitelné nástavce zjednodušují práci na zahradě a pomáhají udržovat pořádek ve vašem zahradním domku. Široká řad...

FISKARS Hrábě široké na listí + koště na terasy + násada L - SET Fiskars 1016608

QuikFit™ Fiskars set nejen na zahradu obsahuje široké hrábě na listí, koště na terasy a dlouhou násadu graphite Fiskars. Hrábě na listí L QuikFit™ Fiskars Univerzální široké hrábě jsou určeny na hrabání spadlého listí a posekanou trávu na větší travnaté ploše. Hrábě mají 25 pružných prstů vyrobené z vysoce kvalitního plastu PBT, které vydrží ohýbání. Trvanlivost je přísně testována. Integrovaná objímka zajišťuje jedním pohybem rychlé a pevné spojení s násadou. Hrábě lze nasadit na všechny násad...

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

ROTO Hrábě na listí MAXI s násadou najdou uplatnění v každé zahradě.