Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Plysovy vankus z mimon

Nalezeno:    8 produktů

Plyšový Mimoň 25 cm - Bob

Mimoni jsou oblíbený hrdiny z animované pohádky Ja, padouch. Děti je milují. Tito žlutý kamarádi jsou totiž veselí a hraví, milují banány a nezkazí žádnou zábavu. Nyní můžeš mít i ty svého Mimoň, který tě bude všude doprovázet. Hračka je vyrobena z jemného plyše, příjemného na dotek. Velikost hračky je 25 cm.

Plyšový Mimoň Bob s plastovými očima

Mimoni jsou oblíbený hrdiny z animované pohádky Ja, padouch. Děti je milují. Tito žlutý kamarádi jsou totiž veselí a hraví, milují banány a nezkazí žádnou zábavu. Nyní můžeš mít i ty svého Mimoň, který tě bude všude doprovázet. Hračka je vyrobena z jemného plyše, příjemného na dotek. Nabízen Mimon Bob má plastové oči. Velikost hračky je 26 cm.

Plyšový Mimoň Stuart s plastovými očima

Mimoni jsou oblíbený hrdiny z animované pohádky Ja, padouch. Děti je milují. Tito žlutý kamarádi jsou totiž veselí a hraví, milují banány a nezkazí žádnou zábavu. Nyní můžeš mít i ty svého Mimoň, který tě bude všude doprovázet. Hračka je vyrobena z jemného plyše, příjemného na dotek. Nabízen Mimon Stuart má plastové oči. Velikost hračky je 28 cm.

Plyšový Mimoň 18 cm - Bob z epochy ledové

Mimoni jsou oblíbený hrdinové z animované pohádky Ja, padouch. Děti je milují. Tito žlutý kamarádi jsou totiž veselí a hraví, milují banány a nezkazí žádnou zábavu. Nyní můžeš mít i ty svého Mimoň, který tě bude všude doprovázet. Hračka je vyrobena z jemného plyše, příjemného na dotek. Velikost hračky je 18 cm.

Plyšový Mimoň 18 cm - Stuart z epochy ledové

Mimoni jsou oblíbený hrdiny z animované pohádky Ja, padouch. Děti je milují. Tito žlutý kamarádi jsou totiž veselí a hraví, milují banány a nezkazí žádnou zábavu. Nyní můžeš mít i ty svého Mimoň, který tě bude všude doprovázet. Hračka je vyrobena z jemného plyše, příjemného na dotek. Velikost hračky je 18 cm.

Mluvící prstový maňásek Mimoň

Plyšový maňásek se zvukem. Z Mimoněm z hebkého materiálu zažijete spoustu legrace. Stiskněte a uslyšíte legrační zvuky. Výška maňáska: 7 cm Balení obsahuje nevyměnitelné 2 x baterie AG 3 (LR41) .

Plyšák Mimoň Dave - 25 cm

Plyšový mimoň Dave 25 cm. Veselí Mimoni z filmů Já Padouch.

CTI 3D polštářek Já padouch (Mimoň) Stuart s jedním okem 50x37 cm

Jednooký mimoň Stuart do postýlky každého malého padoucha! Značka CTI reprezentuje na českém trhu krásné a kvalitní licenční doplňky do bytu. Pochází z Francie a vyznačuje se mimořádně kvalitní látkou a skvělým zpracováním. Syté tiskové barvy zaručují barevnou stálost i po opakovaném vyprání. Samozřejmostí je certifikát zdravotní nezávadnosti Öko-tex Standard 100. Vedle skvělé kvality se CTI může pochlubit i nejširší nabídkou těch nejlepších designů pro Vaše děti. Rozměr: 50x37 cm Materiál: ...