Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Pistole na kulicky 10cm kulicky na karte

Nalezeno:    5 produktů

Pistole na kuličky 10cm + kuličky na kartě

Pistole na kuličky 10cm + kuličky na kartě Pistole s náboji (kuličkami) z plastu pro všechny malé bojovníky a strážce zákona.Tato dětská zbraň poslouží každému a nikdy nezklame.Rozměry balení (š v h): 18 x 14 x 1,5 cmRozměry pistole (d š): 10,5 x 6,5 cmHračka je vhodná pro děti od 3 let.

Pistole na kuličky plast 22cm s kuličkami na kartě

Kupte si! Pistole na kuličky plast 22cm s kuličkami na kartě od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TED-00028745 - ...

Pistole na kuličky 22cm s kuličkami na kartě

Pistole na kuličky 22cm s kuličkami na kartě Pistole s náboji (kuličkami) z plastu pro všechny malé bojovníky a strážce zákona.Pistole na kuličky dostane každého padoucha, míří totiž naprosto přesně. Tato dětská zbraň poslouží každému a nikdy nezklame, vypadá jako opravdová , i když je to jen hračka. Rozměry balení (š v h): 18 x 28 x 3 cmRozměry pistole (d š): 13 x 22 cmHračka je vhodná pro děti od 3 let.

Pistole na kuličky 20cm s kuličkami na kartě

Pistole na kuličky 20cm s kuličkami na kartě Pistole s náboji (kuličkami) z plastu pro všechny malé bojovníky a strážce zákona.Pistole na kuličky dostane každého padoucha, míří totiž naprosto přesně. Tato dětská zbraň poslouží každému a nikdy nezklame, vypadá jako opravdová , i když je to jen hračka. Rozměry balení (š v h): 18 x 28 x 3 cmRozměry pistole (d š): 13,5 x 20 cmHračka je vhodná pro děti od 3 let.

Pistole na kuličky 11cm s kuličkami na kartě

Pistole na kuličky 11cm s kuličkami na kartě Pistole s náboji (kuličkami) z plastu pro všechny malé bojovníky a strážce zákona.Tato dětská zbraň vypadá jako opravdová , i když je to jen hračka. Rozměry balení (š v h): 15 x 23 x 3cmRozměry pistole (d š): 9 x 11cmHračka je vhodná pro děti od 3 let.