Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Perrito duck chips pro psa 100g

Nalezeno:    6 produktů

Perrito Duck Chips pro psa 100g

Kachní pamlsky z toho nejkvalitnějšího masa sušeného horkým vzduchem s nižším množstvím tuku a vyšším obsahem bílkovin pro Vašeho pejska.

Perrito snacks s.r.o. Perrito Duck Jerky Chips pro psa 100g

Složení Kachní maso. Zdravé pamlsky (sušené horkým vzduchem), obsahují málo tuku a hodně bílkovin.100%přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici. Nekonzumovat okysličovadlo. Spotřebovat do 24 měsíců od data výroby. Není určeno pro lidskou spotřebu. Analýza : N- látky : 48 %, tuk : 3,5 %, Vláknina : 0,3 % , Popel: 7% ,Vlhkost, 35%

Perrito Chicken Jerky Chips pochoutka pro psa 100g

Kuřecí chipsy pro Vašeho pejska z toho masa sušeného horkým vzduchem, ideální pro trénink či snahu o udržení pozornosti.

Perrito snacks s.r.o. Perrito Chicken Jerky Chips pro psa 100g

Kuřecí chips Perrito kuřecí chipsy jsou ideální, pokud zrovna trénujete svého psa, nebo jste na výstavě, nebo potřebujete si udržet pozornost Vašeho psa, aby Vás poslouchal. Kuřecí chipsy jsou opravdu to, co už dlouho hledáte. Praktické balení, plné chuti. Složení Kuřecí maso, Zdravé pamlsky (sušené horkým vzduchem), obsahují málo tuku a hodně bílkovin.100%přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici. Nekonzumovat okysličovadlo. Spotřebovat do 24 měsíců od data ...

Perrito snacks s.r.o. Perrito Duck Fillet pro psa 100g

Delikatesní pamlsky Perrito Duck Fillet jsou tužší pamlsky z kachního masa vhodné především pro štěňata a dospělé pejsky, kteří rádi žvýkají. Velice lahodná chuť je dána složením a šetrným zpracováním - čistá sušená svalovina. Přírodní pamlsek bez jakékoli chemie, lehce stravitelný a s minimem tuku.

Perrito snacks s.r.o. Perrito Duck&Pollock Sandwich pro psa 100g

Složení : kachní maso, rybí maso. Zdravé pamlsky (sušené horkým vzduchem), obsahují málo tuku a hodně bílkovin.100%přírodní. Uskladnit v chladu na suchém místě. Po otevření uchovávat v lednici. Nekonzumovat okysličovadlo. Spotřebovat do 18 měsíců od data výroby. Není určeno pro lidskou spotřebu.