Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Oral b dentalni nit 50m

Nalezeno:    22 produktů

SilverCare Dentální nit s fluoridem a stříbrem 50 m

Dentální nit s příchutí máty ošetřená fluoridem a dusičnanem stříbrným díky svému tvaru a aktivním složkám dokonale čistí mezizubní prostory, do kterých se zubní kartáček nedostane. Mezizubní antibakteriální nit napomáhá chránit vaše zuby před vznikem mezizubního kazu, tvorbou zubního kamene a odstraňuje dentální plak, který obsahuje bakterie způsobující zánět dásní a v pokročilém stádiu také parodontózu. Fluorid neutralizuje kyseliny produkované bakteriemi dentálního plaku, které způsobují zubní kaz. Dále také posiluje sklovinu. Dusičnan stříbrný má antibakteriální účinky, neboť snižu...

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Oral-B Dentální nit EssentialFloss Mint Wax 50m

Dentální nit Oral-B® Essential Floss™ čistí tam, kam nedosáhne zubní kartáček. Speciálně navržené vlákno má polymerový povrch, takže se zubní plak odstraňuje snadno.

Oral B Super dentální nit 50 m

Popis Speciální vlákno pro čištění rovnátek, pod můstky apod. Konec nitě je vyztužen pro snadné zavádění flossu. Balení Oral-B Superfloss obsahuje 50 ks jednotlivých vláken. Vlastnosti Zubní nit 3v1 je ideální pro čištění rovnátek, můstků a širokých mezer mezi zuby Vyztužený konec usnadňu...

Oral B Dentální nit s mentolovou příchutí (Essential Floss Mint) 50 m

Voskovaná dentální nit je vyrobená z jedinečného materiálu, který nepodráždí dásně. Příjemná mentolová příchuť osvěží ústní dutinu.

Oral B Dentální nit s mentolovou příchutí (Essential Floss Mint) 50 m

Voskovaná dentální nit je vyrobená z jedinečného materiálu, který nepodráždí dásně. Příjemná mentolová příchuť osvěží ústní dutinu.

Oral-B Dentální nit Essential Floss 2x 50 m

Oral-B Dentální nit Essential Floss odstraňuje plak tam, kde se Váš zubní kartáček nedostane. Výhodné balení 2× 50 m.

ORAL-B Dentální nit 3D White 35 m

Dentální nit Oral-B čistí tam, kam nedosáhne zubní kartáček.

Oral-B Dentální nit 3D White 35 m

Buďte si jisti, že máte skutečně čisté zuby. Zubní nit Oral-B 3D White odstraní zubní plak i tam, kam zubní kartáček nepronikne. Účinně vás tak chrání před zubním kazem i kamenem. Nit je odolná vůči třepení, jednoduše se s ní tedy dostanete mezi zuby a pod okraj dásní.

Oral-B dent.nit Superfloss 50m

Dentální nit v krátkých nastříhaných páskách se zpevněným okrajem pro snadné zavádění. Ideální pro pacienty s můstky, korunkami a fixními rovnátky.

Oral-B Dentální nit Essential Floss Mint 2x 50 m

Oral-B Dentální nit Essential Floss Mint odstraňuje plak tam, kde se Váš zubní kartáček nedostane. Výhodné balení 2× 50 m.

Oral-B Essential Floss Voskovaná dentální nit s mentolovou příchutí 50 m

Popis Voskovaná dentální niť. Odstraňuje plak tam, kde se Váš zubní kartáček nedostane. Samotným čištěním zubů se nedostanete do všech těžko dostupných míst, ve kterých se také hromadí plak. Ale s naší Oral-B EssentialFloss to dokážete. Se svou strukturou odolnou proti třepení se jednoduše dostane mezi zuby a pod okraj dásní. Denní používání Oral-B EssentialFloss Vám pomáhá udělat více pro to, abyste udrželi své zuby a dásně zdravé....

Oral-B EssentialFloss Mint Wax zubní niť voskovaná 50 m

Dentální nit je vyrobená z jedinečného materiálu, který nepodráždí dásně. S příjemnou mátovou chutí pro osvěžení ústní dutiny.

Oral-B SuperFloss zubní nit voskovaná 50 m

Oral-B® Super Floss® je ideálním prostředkem k čištění zubů s rovnátky, můstků a širokých mezizubních mezer. Maximální účinnost nitě zajišťují její tři následující komponenty: vyztužený konec niti, porézní nit a běžně užívaná dentální nit, jejichž účinky se vzájemně umocňují. Vlastnosti výrobku: Vyztužený konec nitě funguje jako navlékač a umožňuje dostat se s nití pod zubní pomůcky a náhrady Porézní nit čistí prostory okolo zubních pomůcek a mezi širokými mezizubními mezerami Běžně užívaná den...

Oral-B dentální měkká nit Floss Satin 25 m

Dentální nit Oral-B Satin Floss je vyrobena z hedvábné vlákna, které hladce klouže mezi zuby a pod linií dásní. Nabízí prostý a jednoduchý způsob, jak zachovat zdraví zubů a dásní.

Oral B Essential Floss voskovaná dentální nit s mátovou příchutí 50 m

Oral B Essential Floss voskovaná dentální nit s mátovou příchutí 50 m

Oral-B Superfloss zubní nit 50 ks

Oral-B Superfloss je speciální dentální vlákno ideální pro čištění pod můstky, okolo rovnátek a implantátů. Vlastnosti Oral-B Superfloss: Odstraňuje jemně a bezpečně plak z dásňového žlábku - posiluje ochranu proti onemocnění dásní Konec bavlnky je vyztužen pro snadné zavádění Balení obsahuje 50 nastříhaných vláken

Oral-B EssentialFloss zubní nit 50 m - nevoskovaná

Zubní nit Oral-B s fluoridy a mátovou příchutí odstraňuje zubní plak z těžko dosažitelných míst a zajišťuje dokonalou hygienu a péči pro Vaše zuby a dásně. Vlastnosti zubní nitě Oral-B EssentialFloss: Odstraňuje zubní plak z míst, do kterých se kartáček nedostane Jednoduše se dostává mezi zub a netřepí se Čistí prostory mezi zuby a pod dásněmi Osvěžující mátová příchuť Upřednostnili byste jiný typ dentální nitě?

Waterpik ústní sprcha Ultra WP100E - 100 dní na vrácení zboží

WaterPik ULTRA WP100E je nejmodernější ústní sprcha pro celou rodinu. Vyznačuje se tichým provozem. Desetistupňové regulování tlaku je umístěno na těle přístroje. Odnímací nádrž s 600 ml je opatřena víkem, které zároveň slouží jako úložný prostor pro trysky. Ústní sprcha WaterPik Ultra WP100E dokáže vyčistit místa, kam se ani zubní nit nedostane. Zubní sprcha zaručuje jemné, důkladné čištění v pohodlí Vašeho domova. Efektivně odstraňuje zubní plak a nečistoty - dokonce i z ortodontických rovná...