Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Moto bundy oxford

Nalezeno:    22 produktů

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 3XL(58)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 3XL(58) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 4XL(60)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 4XL(60) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 5XL(62)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 5XL(62) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 6XL(64)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - 6XL(64) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - L(52)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - L(52) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - M(50)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - M(50) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - XL(54)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - XL(54) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - XXL(56)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - XXL(56) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - S(48)

Popis produktu 100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Pánská bunda na motorku OXFORD Rain Seal - černá - S(48) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 3XL(58)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 3XL(58) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 4XL(60)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 4XL(60) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 5XL(62)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 5XL(62) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 6XL(64)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - 6XL(64) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - L(52)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - L(52) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - M(50)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - M(50) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - S(48)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - S(48) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - XL(54)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - XL(54) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - XXL(56)

100% vodotěsná převleková bunda s reflexními prvky a pruhy kombinace Nylonu a PVC spoje lepené zevnitř nastavitelné manžety rukávů a elastický pas kompletní podšívka. Zakupte produkt Nepromokavá bunda na motorku Oxford RM110 Rain Seal - žlutá fluo - XXL(56) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce OXFORD za cenu 1090 Kč.

Dámská moto bunda Spark Sara červená - XL

Dámská moto bunda Spark Sara je kvalitní bunda s integrovanou voděodolnou membránou a odepínatelnou vnitřní zateplenou vložkou. Bunda díky svým reflexním pruhům 3M Scotchlite zlepšuje viditelnost ve tmě a výrazně tím zvyšuje bezpečnost jezdce. Dámská moto bunda Spark Sara je navržena tak, aby svým modním střihem dokonale podtrhla dámskou postavu. Bunda je dále vybavena lehkými CE chrániči, které zamezují případným úrazům při pádech. Výhodou jsou i ventilační otvory v oblasti hrudníku a zad pro ...

Dámská moto bunda Spark Lady Berry černo-fialová - L

Dámská moto bunda Spark Lady Berry je kvalitní prodloužená bunda s odepínatelnou vnitřní zateplenou vložkou. Vnější část je vyrobena z kvalitního polyesterového materiálu a celá bunda je pokryta speciální membránou, odolnou vůči vodě a větru. Lokty a ramena má kryté vyjímatelnými chrániči z lehkého materiálu, které zamezují případným úrazům při pádech. V neposlední řadě disponuje bunda reflexními prvky, které zvyšují viditelnost jezdce v nepříznivých podmínkách. Výhodou jsou i ventilační otvory...

Dámská moto bunda Spark Lady Berry černo-fialová - S

Dámská moto bunda Spark Lady Berry je kvalitní prodloužená bunda s odepínatelnou vnitřní zateplenou vložkou. Vnější část je vyrobena z kvalitního polyesterového materiálu a celá bunda je pokryta speciální membránou, odolnou vůči vodě a větru. Lokty a ramena má kryté vyjímatelnými chrániči z lehkého materiálu, které zamezují případným úrazům při pádech. V neposlední řadě disponuje bunda reflexními prvky, které zvyšují viditelnost jezdce v nepříznivých podmínkách. Výhodou jsou i ventilační otvory...

Nepromokavá bunda Germas Bobby - černá/šedá - M(50)

2 velké přední kapsy 2 vnitřní kapsy Komfortní podšívka Stahování v pase Reflexní pruhy Stahování spodního okraje bundy Pohodlný vyšší límec Materiál: Oxford Nylon. Zakupte produkt Nepromokavá bunda Germas Bobby - černá/šedá - M(50) z kategorie Auto-moto | Oblečení na motocykl | Bundy na motocykl od výrobce Germas za cenu 650 Kč.