Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Meliconi pedal bin 5 l fialova

Nalezeno:    11 produktů

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN modrý

Pedálový odpadkový koš se snadno omyvatelnou odnímatelnou nádobou. Na nerezový materiál Meliconi 5 l PEDAL BIN modrý se vztahuje prodloužená záruka 10 let.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN zlato

Koš na odpadky v elegantním italském designu. Meliconi 5 l PEDAL BIN ve zlatém provedení se snadno myje a ušetří vám tak mnoho času s údržbou.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN stříbro

Stříbrný pedálový odpadkový koš Meliconi PEDAL BIN o objemu 5 litrů, z kvalitní nerezové oceli. Navíc prodloužená záruka na 10 let na nerezový materiál.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN černá

Pedálový odpadkový koš Meliconi PEDAL BIN o objemu 5 litrů vyrobený z kvalitní nerezové oceli. Údržbu vnitřní odnímatelné nádoby vám ulehčí polypropylenová vrstva.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN bílá

Pedálový koš v bílé variantě v elegantním italském designu. Meliconi PEDAL BIN nabízí lehký a odolný materiál, snadnou údržbu a navíc 10 let záruku na nerezový materiál.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN světle modrá

Pedálový odpadkový koš z kvalitní nerezové oceli. Vnitřní odnímatelná nádoba Meliconi PEDAL BIN zaručuje snadné čištění a odolné materiály dlouhou životnost.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN tmavě červená

Tmavě červený pedálový koš s objemem 5 litrů. Meliconi 5 l PEDAL BIN je snadno omyvatelný koš navrhnutý italskými designéry. Koš je vyroben z nerezové oceli, na kterou se vztahuje 10letá záruka.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN MARBLE

Pedálový odpadkový koš v luxusním mramorovaném provedení. Stylový design koše Meliconi PEDAL BIN s kvalitním a lehkým materiálem. Koš je vyroben z nerezové oceli, na kterou se vztahuje 10letá záruka.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN měď

Pedálový odpadkový koš Meliconi o objemu 5 litrů z kvalitní nerezové oceli s 10 letou zárukou. Snadná údržba vnitřní odnímatelné nádoby díky polypropylenové vrstvě.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN kartáčovaná ocel

Pedálový odpadkový koš s objemem 5 l z kvalitní kartáčované oceli. Italský design zaručuje příjemný vzhled i funkčnost. Koš s dlouhou životností.

Meliconi Koš na odpadky 5 l PEDAL BIN Art Deco 2

Pedálový odpadkový koš s objemem 5 l. Neotřelý design Meliconi PEDAL BIN ve stylu Art Deco. Koš je vyroben z nerezové oceli, na kterou se vztahuje 10letá záruka.