Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Luxusni vanocni ozdoby

Nalezeno:    19 produktů

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, stříbrná, 20 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, stříbrná, 20 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, zlatá lesk, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, zlatá lesk, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, stříbrná lesk, 20 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, stříbrná lesk, 20 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, stříbrná perleť, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, stříbrná perleť, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, bílá perleť, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, bílá perleť, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, zlatá perleť, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, zlatá perleť, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, červená lesk, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, červená lesk, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, bílá lesk, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, bílá lesk, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, bílá mat, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, bílá mat, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, zlatá mat, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, zlatá mat, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, temná červená, 20 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, temná červená, 20 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, zlatá perleť, 20 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, zlatá perleť, 20 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, bílá mat, 20 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, bílá mat, 20 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

English Tea Shop - Modré ozdoby papírová kolekce 96 sáčků

Luxusní papírová kazeta 96 sáčků - 12 příchutí 8x černý čaj s čokoládou, třešní & kokosem - černý čaj se skořicí a praženou cikorkou bio Složení: černý čaj bio(71%), kousky skořice bio(14%), pražená cikorka bio(10%), přírodní příchutě(5%). (Louhovat: 4-5 minut) 8x Marocké koření – Bylinkový čaj se skořicí, cikorkou, lékořicí, mátou, zázvorem a pomerančem Složení: kousky skořice bio(39%), cikorka bio(30%), lékořice bio(10%), lístky máty bio(10%), kousky zázvoru bio (8%), pomerančová k...

English Tea Shop - Červené ozdoby papírová kolekce 96 sáčků

Luxusní papírová kazeta 96 sáčk. - 12 příchutí 8x Šťastné vánoce – zelený čaj se skořicí, zázvorem, kardamonem, hřebíčkem, muškát oříškem, pepřem a granát jablkem Složení: zelený čaj bio (72%), kousky skořice bio(5%), přírodní příchutě(5%), kousky zázvoru bio(3%), kousky kardamonu bio(3%), hřebíček bio(3%), muškát oříšek bio(3%), pepř bio(3%), kousky granát jablka bio(3%). (Louhovat: 2-3 minuty) 8x Kořeněná dýně – zelený čaj se skořicí, zázvorem, kardamonem, hřebíčkem, anýzem, muškát oříšk...

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, bílá perleť 2, 26 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, bílá perleť 2, 26 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

DUE ESSE Vánoční skleněná špička, zlatá perleť 2, 20 cm

Dopřejte vašemu vánočnímu stromečku eleganci a styl! Due Esse vánoční skleněná špička, zlatá perleť 2, 20 cm je vyrobená ze skla, což jí dodává luxusní vzhled. Snadno se kombinuje s ostatními ozdoby na stromečku a je skutečně tou pravou tečkou na závěr.

Seizis set 6 koulí antracitových malovaných, 8 cm

Set 6 koulí antracitových malovaných značky Seizis potěší originálním designem, díky němuž tyto vánoční ozdoby skvěle zapadnou na každý vánoční stromeček. Ozdoby jsou vyvedeny v luxusní antracitové barvě a zdobí je jemné třpytivé motivy. Koule jsou vyrobeny z plastu a jejich průměr je 8 cm.

DŘEVĚNÁ ZÁVĚSNÁ DEKORACE HNĚDÝ KONÍK

Chcete si doma vykouzlit nezaměnitelnou a zároveň tradiční vánoční atmosféru? Vyberte si k tomu naše přírodní ozdoby. Například tato luxusní dřevěná dekorace na stromeček, do okna nebo na vánoční výzdobu, dřevěná závěsná dekorace hnědý koník, bude skvělou volbou. Letošní Vánoce si žádají originální vánoční dekorace z přírodních materiálů. Ozdobte svůj interiér ze dřeva. Skvělou přírodními vánočními dekoracemi volbou bude například tento dřevěný houpací koník v hnědé barvě. dřevěná závěsná dek...