Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Levne slunecni bryle ray ban

Nalezeno:    1200 produktů

Ray Ban 4181

Ray Ban, to jsou originální, nenapodobitelné sluneční brýle s historií i kultovním statusem. Ray Ban to je ta nejvyšší kvalita, styl a nadčasovost. Ray Ban, to nejsou jen sluneční brýle, ale investice do budoucnosti. Modely Ray Ban se prodávají v originálním pouzdře.

Více informací
od 2 349 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban 3445

Sluneční brýle Ray Ban jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších modelů slunečních brýlí na trhu a 75-ti letá zkušenost, zároveň módní design a kreativita návrhářů to jen dokazují. S brýlemi Ray Ban si nekupujete jen značku, ale téměř dokonalost..

Více informací
od 2 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ray-Ban RB 2132

Ray-Ban RB 2132 601/s78 * Šířka obruby [mm]: 138 * Šířka čočky [mm]: 52 * Druh: Plné * Tvary: Wayfarer * Materiál: plastové * Pohlaví: Unisex * Šířka můstku [mm]: 18 * Délka stranice [mm]: 140 * Výška obruby [mm]: 44 * Polarizace: Ano * Typ produktu: Sluneční brýle

Více informací
od 2 325 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban 9035S 162/71

Dětské sluneční brýle Ray Ban - jsou stylové brýle, které zaujmou svojí moderní barvou a tvarem. Technické parametry: Materiál: propionát Barva: top red on black Barva skel: green Velikost: 44-17 (velikost očnice - šířka nosníku v mm)Provedení: dětské Značka: Ray Ban Výrobce: LuxotticaVšechny slunečí brýle Ray Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 2 057 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban 9506S 201/3R

Dětské sluneční brýle Ray Ban - jsou stylové brýle, které zaujmou svojí moderní barvou a tvarem. Technické parametry: Materiál: kov Barva: matte black Barva skel: light green mirror green Velikost: 50-13 (velikost očnice - šířka nosníku v mm)Provedení: dětské Značka: Ray Ban Výrobce: LuxotticaVšechny slunečí brýle Ray Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 2 589 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban 9035S 100/71

Dětské sluneční brýle Ray Ban - jsou stylové brýle, které zaujmou svojí moderní barvou a tvarem. Technické parametry: Materiál: propionát Barva: black Barva skel: green Velikost: 44-17 (velikost očnice - šířka nosníku v mm)Provedení: dětské Značka: Ray Ban Výrobce: LuxotticaVšechny slunečí brýle Ray Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 2 239 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 3138

Sluneční brýle Ray Ban - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry:Materiál: kovBarva: aristaVelikost: 62Barva skel: crystal greenZnačka: Ray BanVýrobce: LuxotticaVšechny sluneční brýle Ray Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel.U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 3 509 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban Aviator

Luxusní sluneční brýle Ray-Ban Aviator Full

Více informací
od 2 499 Kč
Koupit nejlevněji

Ray-Ban RB 2140

* Šířka obruby [mm]: 138 * Šířka čočky [mm]: 50 * Druh: Plné * Tvary: Wayfarer * Materiál: plastové * Pohlaví: Unisex * Šířka můstku [mm]: 22 * Délka stranice [mm]: 140 * Výška obruby [mm]: 47 * Typ produktu: Sluneční brýle

Více informací
od 2 099 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 4168

Sluneční brýle Ray Ban Icons - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: propionát Barva: blackBarva skel: greenVelikost: 50Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 3 122 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 3044

Sluneční brýle Ray Ban - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry:Materiál: kovBarva: matte silverVelikost: 52Barva skel: pinkZnačka: Ray BanVýrobce: LuxotticaVšechny sluneční brýle Ray Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel.U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 2 662 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 4126

Sluneční brýle Ray Ban Icons - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: propionát Barva: light havanaBarva skel: brown gradientVelikost: 57Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 3 255 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 4147

Sluneční brýle Ray Ban Highstree - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: propionát Barva: blackBarva skel: grey gradientVelikost: 60Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 2 783 Kč
Koupit nejlevněji

Ray-Ban RB 4068

Ray-Ban RB 4068 710/51 * Šířka obruby [mm]: 135 * Šířka čočky [mm]: 60 * Druh: Plné * Tvary: Obdelníkové * Materiál: plastové * Pohlaví: Dámské * Šířka můstku [mm]: 18 * Délka stranice [mm]: 125 * Výška obruby [mm]: 46 * Typ produktu: Sluneční brýle

Více informací
od 1 966 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 3475Q

Sluneční brýle Ray Ban Icons - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: kov Barva: matte gunmetal/blackBarva skel: greenVelikost: 50Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 3 920 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 3026

Sluneční brýle Ray Ban Aviator - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: kov Barva: zlatá Barva skel: greenVelikost: 62 Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 3 570 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban Justin 4165

Ray Ban, to jsou originální, nenapodobitelné sluneční brýle s historií i kultovním statusem. Ray Ban to je ta nejvyšší kvalita, styl a nadčasovost. Ray Ban, to nejsou jen sluneční brýle, ale investice do budoucnosti.

Více informací
od 2 060 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban RB 3447 029

Sluneční brýle Ray Ban - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: kov Barva: matte gunmetalBarva skel: greenVelikost: 47 a 50 (vybranou velikost napište do poznámky) Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 2 349 Kč
Koupit nejlevněji

Ray-Ban RB 3016

* Šířka obruby [mm]: 140 * Šířka čočky [mm]: 49 * Druh: Plné * Tvary: Oválné * Materiál: plastové * Pohlaví: Unisex * Šířka můstku [mm]: 21 * Délka stranice [mm]: 140 * Výška obruby [mm]: 46 * Polarizace: Ano * Typ produktu: Sluneční brýle

Více informací
od 2 114 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban RB 3449 001/13

Sluneční brýle Ray Ban - jsou luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: kov Barva: aristaBarva skel: brown gradientVelikost: 59Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu.

Více informací
od 2 499 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 3342

Sluneční brýle Ray Ban - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: kov Barva: gunmetalBarva skel: green - PolarizačníVelikost: 60Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 3 824 Kč
Koupit nejlevněji

luxottica Ray Ban RB 2140QM

Sluneční brýle Ray Ban Wayfarer - jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Technické parametry: Materiál: propionát Barva: black leather usedBarva skel: neophan green - polarizačníVelikost: 50Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica Všechny sluneční brýle Ray-Ban dodáváme s originálním koženým pouzdrem a hadříkem k zajištění čistoty skel. U nás pouze originální brýle se 100% zárukou původu, kterou garantujeme v našich kamenných optikách! Za prodávané zboží vždy ručíme v plném rozsahu!

Více informací
od 5 203 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban Cockpit 3362

Sluneční brýle Ray Ban 3362 Cockpit- jsou kovové, luxusní, sluneční brýle, které se proslavily svým designem a kvalitou. Volená velikost brýlí je trojčíslí např. 50-22-150 které znamená následující: 50 mm - velikost očnice 22 mm - šířka nosníku 150 mm - délka stranice Technické parametry: Materiál: kov Provedení: unisex Barva: Arista Čočky: skleněné G15 XLT Velikost: 56,59 Značka: Ray Ban Výrobce: Luxottica

Více informací
od 2 349 Kč
Koupit nejlevněji

Ray Ban NEW WAYFARER 2132

Sluneční brýle Ray Ban RB 2132 ORIGINAL WAYFARER - jsou plastové sluneční brýle, které zaujmou svojí moderní barvou a tvarem. Volená velikost brýlí je trojčíslí např. 52-12-145 které znamená následující: 52 mm - velikost očnice 12 mm - šířka nosníku 145 mm - délka stranice Technické parametry: Materiál: plast Provedení: unisex Barva: černá lesklá Velikost: 52 Polarizační skla: ne Značka: Ray Ban Výrobce: Luxotica

Více informací
od 1 966 Kč
Koupit nejlevněji

Sluneční brýle RAY-BAN

Pánské sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer. První brýle Ray Ban Wayfarer byly vyrobeny už v roce 1952. Jedná se o jeden z nejprodávanějších tvarů Ray Ban. Tato módní ikona je populární zejména u mnoha filmových a televizních hvězd a nejznámějších hudebníků. Barva rámu: černá Základní filtr:  zelená. Rozměry brýlí: Šířka skla: 55 mm x 40 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 18 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm ( měřeno od kloubu po konec......

Sluneční brýle Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban První brýle Ray Ban byly vyrobeny už v roce 1952. Jedná se o jeden z nejprodávanějších tvarů Ray Ban. Tato módní ikona je populární zejména u mnoha filmových a televizních hvězd a nejznámějších hudebníků.  Barva rámu : hnědá Základní filtr: hnědý gradál (v horní části nejtmavší, směrem k dolnímu okraji světlejší) Rozměry brýlí : Šířka skla: 55 mm x144 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 17 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm (......

Sluneční brýle Ray-Ban

Sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer První brýle Ray Ban Wayfarer byly vyrobeny už v roce 1952. Jedná se o jeden z nejprodávanějších tvarů Ray Ban. Tato módní ikona je populární zejména u mnoha filmových a televizních hvězd a nejznámějších hudebníků.  Barva rámu: žluto-hnědá Základní filtr : G-15 zelená  Rozměry brýlí : Šířka skla: 55 mm x 40 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 18 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 140 mm ( měřeno od kloubu po konec......

Sluneční brýle RAY-BAN

Pánské sluneční brýle Ray-Ban. Tyto brýle se vyznačují moderním designem, který je vhodný i na sportovní aktivity. Oblíbený je zvláště u žen. Barva rámu: kovová šedá Základní filtr: hnědý gradál (v horní části nejtmavší, směrem k dolnímu okraji světlejší) Rozměry brýlí: Šířka skla: 65 mm x 48 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 20 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 130 mm ( měřeno od kloubu po konec stranice ). Ochranný index 3: pro silné......

Sluneční brýle Ray-Ban

Tvar brýlí: oválné Typ: 2 ks Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 15

Pánské sluneční brýle Ray-Ban

Pánské sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer První brýle Ray Ban Wayfarer byly vyrobeny už v roce 1952. Jedná se o jeden z nejprodávanějších tvarů Ray-Ban. Tato módní ikona je populární zejména u mnoha filmových a televizních hvězd a nejznámějších hudebníků.  Barva rámu: tygrovaná Základní filtr: hnědý gradální (v horní části nejtmavší, směrem k dolnímu okraji světlejší) Rozměry brýlí: Šířka skla: 54 mm x 44 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 16 mm ( vzdálenost mezi......

Pánské sluneční brýle polarizační Ray-Ban

Pánské sluneční polarizační brýle Ray-Ban Wayfarer První brýle Ray Ban Wayfarer byly vyrobeny už v roce 1952. Jedná se o jeden z nejprodávanějších tvarů Ray-Ban. Tato módní ikona je populární zejména u mnoha filmových a televizních hvězd a nejznámějších hudebníků.  Barva rámu: černá Základní filtr: šedá Rozměry brýlí: Šířka skla: 54 mm x 44 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 16 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm ( měřeno od kloubu po konec......

Sluneční brýle Ray-Ban RB4169-601

Pánské sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer. První brýle Ray Ban Wayfarer byly vyrobeny už v roce 1952. Jedná se o jeden z nejprodávanějších tvarů Ray-Ban. Tato módní ikona je populární zejména u mnoha filmových a televizních hvězd a nejznámějších hudebníků.  Barva rámu:  černá Základní filtr: šedý Rozměry brýlí: Šířka skla: 52 mm x 40 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 20 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm ( měřeno od kloubu po......

Dámské sluneční brýle Ray-Ban

Dámské sluneční brýle Ray-Ban Jeden z nejúspěšnějších modelů slunečních brýlí pro všechny tvary obličeje. Brýle Ray-Ban jsou synonymem kvality a osobitého stylu. Barva rámu: černá Základní filtr: šedá gradální (v horní části nejtmavší, směrem k dolnímu okraji světlejší) Rozměry brýlí: Šířka skla: 54 mm x 45 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 18 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm ( měřeno od kloubu po konec stranice ). Ochranný index 3: pro silné sluneční......

Pánské sluneční polarizační brýle Ray-Ban

Pánské sluneční polarizační brýle Ray-Ban Původně brýle pilotů americké armády, dnes jeden z nejúspěšnějších modelů slunečních brýlí pro všechny tvary obličeje . Brýle Ray Ban s polarizačními skly a karbonovými stranicemi jsou oblíbené pro osobitý a originální styl, který je vhodný na každodenní nošení. Polarizované čočky dokonale chrání před oslněním, redukují nepříjemné odlesky z povrchů jako je vodní hladina, hladká cesta a zachovává přirozené barevné podání. Barva rámu:......

Dámské sluneční brýle Ray-Ban

Dámské sluneční brýle Ray-Ban. Původně brýle pilotů americké armády, dnes jeden z nejúspěšnějších modelů slunečních brýlí pro všechny tvary obličeje.Brýle Ray Ban jsou synonymem kvality a osobitého stylu. Barva rámu: stříbrná Základní filtr: hnědý gradální (v horní části nejtmavší, směrem k dolnímu okraji světlejší) Rozměry brýlí: Šířka skla: 58 mm x 48 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 14 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 135 mm ( měřeno od kloubu po konec......

Dámské sluneční brýle Ray-Ban

Dámské sluneční brýle Ray-Ban Jeden z nejúspěšnějších modelů slunečních brýlí pro všechny tvary obličeje. Brýle Ray-Ban jsou synonymem kvality a osobitého stylu. Barva rámu: hnědá Základní filtr : zelená gradální (v horní části nejtmavší, směrem k dolnímu okraji světlejší) Rozměry brýlí: Šířka skla: 54 mm x 45 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 18 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm ( měřeno od kloubu po konec stranice ). Ochranný index 3: pro silné......

Sluneční brýle Ray-Ban Wayfarer Pixel Dark Blue

Sluneční brýle, které s vámi půjdou až na kraj světa a budete s nimi vypadat vážně stylově? To jsou raybanky! K saku i k teniskám, k sukni i k plavkám, brýle Ray-Ban jsou parťákem pro každou příležitost.

Dámské sluneční brýle polarizační Ray-Ban RB5338

Dámské sluneční brýle Ray-Ban. Původně brýle pilotů americké armády, dnes jeden z nejúspěšnějších modelů slunečních brýlí pro všechny tvary obličeje .  Brýle Ray-Ban jsou synonymem kvality a osobitého stylu. Barva rámu:  zlatá v kombinaci s černou. Základní filtr:  zelený polarizační. Rozměry brýlí: Šířka skla: 53 mm x 42 mm ( šířka x hloubka ). Velikost nosníku: 19 mm ( vzdálenost mezi skly ). Délka stranic: 145 mm ( měřeno od kloubu po......

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 902L VO-Ocnice 55

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 902L jsou designovou novinkou značky Ray-Ban. Tato řada New Wayfarer má výrazně jemnější a oblejší obruby, než její předchůdce Original Wayfarer. Brýle RB2132 902L mají širší očnice, než běžné brýle New Wayfarer, a tak padnou i širším obličejům. Bezchybný celkový dojem dodává želvovinový vzor spolu se zeleně zbarvenými skly s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného svě...

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 902 VO-Ocnice 52

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 902 jsou novinkou modelu New Wayfarer od značky Ray-Ban. Tento model má oproti původnímu stylu brýlí Original Wayfarer jemnější a oblejší tvary. Budete v nich zkrátka vypadat dokonale. Bezchybný celkový dojem dotváří zeleně zbarvená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 902 VO-Ocnice 58

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 902 jsou novinkou modelu New Wayfarer od značky Ray-Ban. Tento model má oproti původnímu stylu brýlí Original Wayfarer jemnější a oblejší tvary. Budete v nich zkrátka vypadat dokonale. Bezchybný celkový dojem dotváří zeleně zbarvená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/55 VO-Ocnice 51

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/55 jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé, mírně pogumované obruby jsou doplněny o jedinečná skla modré barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem modré barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/55 VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/55 jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé, mírně pogumované obruby jsou doplněny o jedinečná skla modré barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem modré barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/5A VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/5A jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla zlaté barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem zlaté barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/5A VO-Ocnice 51

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/5A jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla zlaté barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem zlaté barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/6G VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/6G jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla černé barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem černé barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/6G VO-Ocnice 51

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/6G jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla černé barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem černé barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 601/8G VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 jsou stylové, odvážné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla černo-šedé barvy 601/8G. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem šedé barvy s přechodem, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB8316 - 002 VO-Ocnice 62

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB8316 002 jsou luxusním doplňkem pro každého muže. Pevné obruby z karbonového vlákna jsou velmi odolné, ale zároveň lehké. Rám je složen ze 7 vrstev, které vytváří dosud nejtenčí obruby brýlí Ray-Ban. Části obrub jsou pro větší pohodlí pogumovány. Vnitřní část stranic je zdobena designovými popisky značky. Brýle vám dodáme v originálním pouzdře, včetně čistícího hadříku.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Aviator RB3025 - W0879 VO-Ocnice 58

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3025 W0879 jsou elegantní a vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Stříbrné obruby jsou na stranicích zakončeny plastovými detaily, které zajistí pohodlné nošení. Zelená skla pohlcují 100 % škodlivého UV záření a jsou vhodná do mírného i ostřejšího sluníčka. Pravá čočka je v horní části opatřena logem značky. Originální brýle Aviator vám zašleme v pevném pouzdře značky Ray-Ban.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 894/76 POL VO-Ocnice 52

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 894/76 POL vás vrátí do minulých let! Tyto nové sluneční brýle patří do nové kolekce brýlí řady New Wayfarer. Slušivé ikonické tvary obrub jsou oproti předešlým modelům Original Wayfarer jemnější a oblejší. Modrozelená polarizovaná skla vám poskytnou jasnější obraz a zároveň omezí rušivé odlesky. Jejich schopnost odrážet přes 99 % oslňujících paprsků vás určitě nadchne.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 894/76 POL VO-Ocnice 55

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 894/76 POL vás vrátí do minulých let! Tyto nové sluneční brýle patří do nové kolekce brýlí řady New Wayfarer. Slušivé ikonické tvary obrub jsou oproti předešlým modelům Original Wayfarer jemnější a oblejší. Modrozelená polarizovaná skla vám poskytnou jasnější obraz a zároveň omezí rušivé odlesky. Jejich schopnost odrážet přes 99 % oslňujících paprsků vás určitě nadchne.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 901 VO-Ocnice 52

Popis brýlí Stylové sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 901 jsou skvělou volbou opravdu pro každého! Ikonické tvary brýlí New Wayfarer jsou menší a jemnější než jejich předchůdce Original Wayfarer, a proto sluší opravdu každému. Navíc jsou doplněny o zelená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 901 VO-Ocnice 50

Popis brýlí Stylové sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 901 jsou skvělou volbou opravdu pro každého! Ikonické tvary brýlí New Wayfarer jsou menší a jemnější než jejich předchůdce Original Wayfarer, a proto sluší opravdu každému. Navíc jsou doplněny o zelená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB3445 - 004 VO-Ocnice 64

Popis brýlí Tyto sluneční brýle Ray-Ban RB3445 Vám dodají jedinečný styl a dokonalou ochranu očí proti UV záření. Obruby jsou konstruovány tak, aby Vám brýle přesně přilehli k hlavě a tváři. Barva slunečních brýlových čoček 004 je jedinečná a spolu s černými obrubami vzniká dokonalá kombinace. Jestli se chcete cítit jako filmová hvězda, tyto brýle jsou přesně pro Vás!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB3445 - 004 VO-Ocnice 61

Popis brýlí Tyto sluneční brýle Ray-Ban RB3445 Vám dodají jedinečný styl a dokonalou ochranu očí proti UV záření. Obruby jsou konstruovány tak, aby Vám brýle přesně přilehli k hlavě a tváři. Barva slunečních brýlových čoček 004 je jedinečná a spolu s černými obrubami vzniká dokonalá kombinace. Jestli se chcete cítit jako filmová hvězda, tyto brýle jsou přesně pro Vás!

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 901L VO-Ocnice 55

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 901L jsou novým modelem brýlí Wayfarer. Tyto brýle vynikají svými čistými liniemi a většími rozměry než běžné brýle. New Wayfarer jsou upraveny tak, aby skutečně padly všem typům obličeje. Obruby brýlí New Wayfarer jsou menší a více zaoblené, a proto působí jemnějším dojmem. Tyto slušivé rámečky jsou doplněny o zelená skla barvy 901 s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % vidite...

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB4068 - 601 VO-Ocnice 60

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB4068 601 jsou výhradně dámskou záležitostí. Tento módní doplněk nesmí chybět v žádném elegantním šatníku. Černé plastové celoobruby doplněné zelenými skly vytváří velmi elegantní vzhled. Obdélníkový tvar očnic se skvěle hodí ke kulatým, oválným i hranatým obličejům. Označení G-15 zaručuje 100 % blokaci škodlivých UV paprsků. S brýlemi vám zašleme také originální pouzdro Ray-Ban, spolu s čistícím hadříkem....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/6Q VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/6Q jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla oranžové barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem oranžové barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl! S brýlemi vám zašleme také pevné pouzdro s praktickým zapínáním a čistícím hadříkem....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 - 622/6Q VO-Ocnice 51

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Justin RB4165 – 622/6Q jsou odvážné, zábavné a nezapomenutelné! Černé obruby jsou doplněny o jedinečná skla oranžové barvy. Brýle fungují jako jednosměrné zrcadlo. Sluneční brýlové čočky jsou vyrobené ze skel, které jsou pokryté zrcadlovým odrazem oranžové barvy, takže hravě odrážejí sluneční paprsky a závistivé pohledy. Dopřejte si jejich jedinečný styl! S brýlemi vám zašleme také pevné pouzdro s praktickým zapínáním a čistícím hadříkem....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB4207 - 6033T5 POL VO-Ocnice 55

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB4207 6033T5 POL patří do řady LiteForce od značky Ray-Ban. Oválné tvary těchto modelů hezky sedí jak hranatým obličejům, tak i oválným. Hnědé obruby jsou vyrobeny z materiálu PK001, který disponuje neuvěřitelnou odolností, robustností a zároveň příjemnou lehkostí. Stranice brýlí jsou ozdobeny kovovým detailem s logem značky. Polarizovaná hnědá skla s gradientem tvoří sytější odstíny barev a zajímavé přechody. Polarizace eliminuje odlesky a zabraňuje oslňová...

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 6052 VO-Ocnice 52

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 6052 jsou jedinečné svými neobvyklými prvky, ale zároveň se hodí ke všemu. Klasické černé brýlové obruby jsou ozvláštněny průhlednými detaily. Modely řady New Wayfarer jsou oproštěny od masivnějších tvarů jejich předchůdce Original Wayfarer. Stylové obruby jsou doplněny o zelená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 6052 VO-Ocnice 55

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 – 6052 jsou jedinečné svými neobvyklými prvky, ale zároveň se hodí ke všemu. Klasické černé brýlové obruby jsou ozvláštněny průhlednými detaily. Modely řady New Wayfarer jsou oproštěny od masivnějších tvarů jejich předchůdce Original Wayfarer. Stylové obruby jsou doplněny o zelená skla s označením G-15, které značí procentuální propustnost denního světla. To znamená, že sluneční brýle zadrží až 85 % viditelného světla....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 901/58 POL VO-Ocnice 55

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 901/58 POL se hodí ke každému outfitu. Obruby mají elegantní černou barvu a jejich tvar je jemnější než u modelů řady Original Wayfarer. Světle zelená polarizovaná skla vám poskytnou jasnější obraz a zároveň omezí rušivé odlesky. Z jejich schopnosti odrážet přes 99 % oslňujících paprsků budete určitě nadšení.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 901/58 POL VO-Ocnice 52

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 901/58 POL se hodí ke každému outfitu. Obruby mají elegantní černou barvu a jejich tvar je jemnější než u modelů řady Original Wayfarer. Světle zelená polarizovaná skla vám poskytnou jasnější obraz a zároveň omezí rušivé odlesky. Z jejich schopnosti odrážet přes 99 % oslňujících paprsků budete určitě nadšení.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB4181 - 601/71 VO-Ocnice 57

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB4181 – 601/71 Vám zaručí závistivé pohledy. Díky svým jedinečným obrubám, které jsou jemně rozšířeny do stran, se jedná o jeden z nejžádanějších modelů. Nechybí ani ochrana proti UV záření, kterou zajišťují skla v černé barvě.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB4181 - 710/51 VO-Ocnice 57

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB4181 Vám zaručí závistivé pohledy. Díky svým jedinečným obrubám, které jsou jemně rozšířeny do stran, se jedná o jeden z nejžádanějších modelů. Nechybí ani ochrana proti UV záření, kterou zajišťují křišťálově hnědá skla 710/51.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 - 901/58 POL VO-Ocnice 58

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2132 901/58 POL se hodí ke každému outfitu. Obruby mají elegantní černou barvu a jejich tvar je jemnější než u modelů řady Original Wayfarer. Světle zelená polarizovaná skla vám poskytnou jasnější obraz a zároveň omezí rušivé odlesky. Z jejich schopnosti odrážet přes 99 % oslňujících paprsků budete určitě nadšení.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 - 902 VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2140 – 902 patří do série Original Wayfarer, kterou jsou dnes již historicky nejznámějším modelem slunečních brýlí. Želvovinové obruby se zeleně zbarvenými skly vás určitě nezklamou. Tuto kombinaci můžete nosit k jakémukoliv oblečení a v jakoukoliv denní dobu.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 - 902 VO-Ocnice 50

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2140 – 902 patří do série Original Wayfarer, kterou jsou dnes již historicky nejznámějším modelem slunečních brýlí. Želvovinové obruby se zeleně zbarvenými skly vás určitě nezklamou. Tuto kombinaci můžete nosit k jakémukoliv oblečení a v jakoukoliv denní dobu.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Aviator Cockpit RB3362 - 001 VO-Ocnice 59

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban Aviator Cockpit RB3362 – 001 sluší všem! Jsou totiž menší než jejich předchůdce, model Aviator, a sedí tak i na drobnějším obličeji. Brýle Cockpit mají menší skla, a tak nezasahují příliš do obličeje. Elegantní zlaté kovové obruby jsou doplněny o zelená skla s označením G-15. Pod písmenem G se skrývá barva skel a číslo 15 značí procentuální propustnost. To znamená, že brýle pohlcují 85 % viditelného světla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 - 954 VO-Ocnice 50

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2140 – 954 vám rozhodně nesmí chybět. Tvar obrub Original Wayfarer padnou téměř každému a díky svému originálnímu designu obohatí váš šatník. Želvovinový vzor obrub je kombinován se světle hnědými skly, která při pohledu přes ně vytváří teplé barvy. Brýle jsou unisex, tudíž skvěle padnou jak dámám, tak pánům. K brýlím navíc zdarma dostanete pevné pouzdro spolu s praktickým hadříkem na brýlová skla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer RB2140 - 954 VO-Ocnice 54

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB2140 – 954 vám rozhodně nesmí chybět. Tvar obrub Original Wayfarer padnou téměř každému a díky svému originálnímu designu obohatí váš šatník. Želvovinový vzor obrub je kombinován se světle hnědými skly, která při pohledu přes ně vytváří teplé barvy. Brýle jsou unisex, tudíž skvěle padnou jak dámám, tak pánům. K brýlím navíc zdarma dostanete pevné pouzdro spolu s praktickým hadříkem na brýlová skla.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB3449 - 001/13 VO-Ocnice 59

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3449 001/13 jsou stylovým modelem řady Aviator s poloobrubami. Zlaté kovové obruby s plastovým zakončením, mají na stranicích decentně vyryté logo značky. Oblý tvar brýlových skel je vhodný pro oválné, kulaté i hranaté tváře. Hnědý barevný přechod na brýlových čočkách hezky doplňuje zlaté obruby a poskytuje sytější odstíny barev. Součástí objednávky je také praktické pevné pouzdro s čistícím hadříkem.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB3016 - W0365 VO-Ocnice 49

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3016 – W0365 si musíte rozhodně zkusit. Jejich neobyčejný vzhled si okamžitě zamilujete, tak jako řada slavných osobností. Nejenže dobře vypadají, ale zároveň jsou i funkční. Brýlová skla zelené barvy díky funkci G-15 pohltí až 85 % viditelného světla. Černé obruby doplněné o zlaté detaily a linie podtrhují retro vzhled brýlí Clubmaster. Součástí balení je také brýlové pouzdro spolu s praktickým hadříkem na čištění....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban RB3016 - W0365 VO-Ocnice 51

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3016 – W0365 si musíte rozhodně zkusit. Jejich neobyčejný vzhled si okamžitě zamilujete, tak jako řada slavných osobností. Nejenže dobře vypadají, ale zároveň jsou i funkční. Brýlová skla zelené barvy díky funkci G-15 pohltí až 85 % viditelného světla. Černé obruby doplněné o zlaté detaily a linie podtrhují retro vzhled brýlí Clubmaster. Součástí balení je také brýlové pouzdro spolu s praktickým hadříkem na čištění....

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 112/69 VO-Ocnice 58

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3025 112/69 patří do řady Aviator, která je jednou z nejoblíbenějších typů slunečních brýlí. Tyto ikonické brýle mají zlaté obruby s transparentním zakončením, díky kterému brýle skvěle sedí. Zrcadlová skla oranžové barvy vytváří nádherný barevný odlesk. Zrcadlení čoček odráží odlesky a zvyšuje tak komfort vidění. Brýle vám zašleme v originálním pouzdře značky Ray-Ban.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 167/68 VO-Ocnice 58

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3025 167/68 jsou modelem z řady Aviator. Bronzovo-měděné obruby mají plastové zakončení, které zaručuje pohodlné nošení. Brýle jsou překvapivě lehké ale zároveň odolné a pevné. Zrcadlové modré čočky vytváří hezký barevný přechod. Brýle jsou vhodné spíše do mírnějšího sluníčka. Originální brýle vám dodáme v pevném pouzdře značky Ray-Ban.

Ray-Ban Sluneční brýle Ray-Ban Original Aviator RB3025 - 112/4L POL VO-Ocnice 58

Popis brýlí Sluneční brýle Ray-Ban RB3025 112/4L POL vám nemohou chybět. Zlaté obruby s transparentním zakončením jsou velmi lehké a zároveň neuvěřitelně pevné a odolné. Vaši pozornost určitě upoutají modrá zrcadlová skla, která jsou navíc polarizována. Čočky redukují nepříjemné odlesky, poskytují velmi přirozený pohled a zvyšují kontrasty okolních barev. Brýle vám budou dodány v originálním pouzdře Ray-Ban.