Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Leki trekove hole

Nalezeno:    39 produktů

Leki Speed Carbon

Univerzální běžecké hole Leki Speed Carbon jsou velice lehké a to díky použítí carbonu jako nosného materiálu. I když jsou hole Speed Carbon určeny pro pohodové běžkování, splňují ty nejvyšší nároky.

Více informací
od 3 072 Kč
Koupit nejlevněji

Leki KHUMBU - Trekové hole

Nastavitelné 3-dílné trekkingové hole Leki KHUMBU. Hole jsou nastavitelné pomocí vnějšího aretačního systému Speedlock 1 (Tüv certifikát), mají ergonomické korkové CorTec madlo pro perfektní uchopení holí a jsou vyrobeny z kvalitního hliníku HTS 6.5.

Leki TRAIL CROSS AS - Trekové hole

Trekkingové nastavitelné 3-dílné hliníkové hole Leki TRAIL CROSS AS s ergonomickými Round top comfort soft madly. Hole využívají vnitřní aretační systém Super Lock (certifikát TÜF SÜD) a antishock tlumení SAS-Lite. Hole jsou nastavitelné.

Leki TOUR CARBON 2 SPEED LOCK - Trekové hole

Trekové hole Leki TOUR CARBON 2 SPEED LOCK zajišťují díky svému hornímu dílu z vysokopevnostního hliníku a spodnímu dílu z vyztuženého karbonového vlákna dokonalý pohyb vpřed, a to při minimální hmotnosti. Díky systému Speed Lock lze i v rukavicích hravě nastavit délku na 105 až 150cm. Madla Aergon Thermo Tour jsou komfortní a umožňují uchopení tak, jak je právě třeba.

Trekingové hole Leki Journey Lite Antishock 2019

Journey Lite Antishock jsou super lehké a pohodlné trekové hole vyrobené z odolného hliníku. Do špičky hole je integrován systém odpružení DSS Antishock, který tlumí nárazy až o 40 % a ulehčuje tak vašim kloubům, šlachám a vazům. V kombinaci s anatomicky tvarovaným gripem Evocon odpružení efektivně eliminuje vibrace. Díky rychloupínacímu systému Speed Lock+ lze hole zmenšit do takové velikosti, která se snadno vejde třeba do batohu. Chcete-li ulehčit svým kloubům a užít si při výšlapech co nejv...

Leki Dural 4 Délka hole: 55 - 130 cm

Trekkingové nastavitelné 4-dílné aluminiové hole ze speciální série, s Aergon Thermo mid madly, Super Lock systémem, minimální přepravní velikost 55cm. Leki Dural 4Mobilnější nenajdete! Tyto hole doprovází moderního cestovatele při všech jeho dobrodružstvích a vejdou se při svém přepravním rozměru 55cm do téměř každého příručího zavazadla. Tento 4-dílný rozměrový zázrak Vás přesvědčí ultralehkým aluminiem a tvrzený...