Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

La roche autohelios

Nalezeno:    6 produktů

La Roche Autohélios

Užití Způsobuje opálený efekt na kůži, bez potřeby vystavit se škodlivému slunečnímu UV záření. Dávkování Dle potřeby. Účinné látky Termální voda z La Roche-Posay Glycerin Glycine Soja Fakta Aplikujte stejnoměrně na obličej i tělo. Hydratuje po 12 h. POZOR: Nechrání proti slunečnímu záření. V případě expozice slunečnímu záření použijte odpovídající ochranný přípravek!

Více informací
od 430 Kč
Koupit nejlevněji

LA ROCHE-POSAY AUTOHELIOS krém 100ml

Samoopalovací přípravek v textuře gel-krém na obličej i tělo. Efekt opálení bez nebezpečného se vystavování UV slunečního...

La Roche Autohelios Samoopalovací hydratační gelová péče 100ml

LA ROCHE Anthelios samoopalovací gel-krém hydratuje, dodává pleti jednotný a zdravý vzhled. Dokonale roztíratelná samoopalovací hydratační péče. Jednoduchá aplikace.

LA ROCHE-POSAY Autohelios samoopalovací gel krém 100ml

Vyhovuje pokožce, která se nesmí vystavit Slunci. Samoopalovací přípravek se díky své krémové gelové textuře dokonale roztírá a postupné zabarvování pokožky je plně pod kontrolou. Intesivně hydratuje po dobu 12 hodin. Obsahje temální vodu z La Roche-Posay. Výsledek použití: Dokonale uniformní přirozený opálený vzhled bez neestetických fleků. Pokožka je svěží a hydratovaná po dobu 12 hodin. Návod k použití: Aplikujte na celý obličej a tělo. Dbejte zvláště na správné rozetření v oblasti obočí, na...

LA ROCHE-POSAY Autohélios samoopalovací gelový krém 100 ml

Samoopalovací přípravek v textuře gel-krém na obličej i tělo. Efekt opálení bez nebezpečného se vystavování UV slunečního záření.Intezivně hydratuje po celých 12 hodin.

LA ROCHE-POSAY S.A. | La Roche Posay Autohelios samoopalovací krém pro citlivou pleť (Moisturizing self-tanner) 100 ml

Samoopalovací hydratační gel-krém ,který se dokonale roztírá. Vyhovuje pokožce, která se nesmí vystavovat slunci. Pokožka je svěží a hydratovaná po dobu 12 hodin. Dopřejte si opálený vzhled i bez negativních účinků slunce.